سه‌شنبه 5 مهر 1401

سیاسی وب‌گاه الف

سیاسی وب‌گاه الف

پیگیری‌های اولیه خبرنگار فارس نشان می‌دهد علی کریمی با برنامه‌ریزی اکثر املاک و دارایی‌های خود در ایران را فروخته یا واگذار کرده است.

آیا فوت خانم مهسا امینی، برای شما بهانه ای بود که حکم قرآنی حجاب را کنار بگذارید و به ملت و امنیت کشور پشت کنید و مردم، نظام و مقدسات اسلام را زیر پا بگذارید؟!

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد در واکنش به تلاش دشمنان نظام اسلامی برای تفرقه‌افکنی میان نیروهای مسلح گفت: ارتش، سپاه و بسیج یک حقیقت هستند با چند نام و در واقع یک هویت واحد دارند.

پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی امنیت سایبری سپاه پاسداران (گرداب) فیلمی منتشر کرده که نشان می‌دهد لیدرهای اغتشاشات به صورت هماهنگ دست به اغتشاش می زنند.

12 نفر از 2 تیم سازمان‌یافته شبکه اغتشاشگران در گیلان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و دستگیر شدند.

افشاگری مجری شبکه الجزیره قطر درباره اغتشاشات ایران و انتقاد از استاندارد دوگانه تل‌آویو، خشم وزارت خارجه رژیم صهیونیستی را برانگیخت.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: پلیس 155 نفر از صحنه‌گردان‌های ناآرامی‌های اخیر را در فضای مجازی و اغتشاش‌های خیابانی این استان دستگیر کرد.

به رغم تبلیغات رسانه‌های معاند، عناصر ضد انقلاب خارج‌نشین برای برگزاری تجمعات اعتراضی با چالش جدی مواجه شده‌اند؛ آن‌ها پس از برگزاری نمایش مفتضحانه حمله وحشیانه به سفارت ایران و مرکز اسلامی در انگلیس وجاهت خود را با گرفتن ژست‌های سیاسی و دفاع از حقوق بشر از دست داده‌اند.

یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس وشورای اسلامی، تاکید کرد: تمام حرف من از روزی که پا در مجلس یازدهم گذاشتم این بوده که تنها سرمایه این نظام مردم هستند و ما باید مردم داری کنیم. اگر این مردم نباشند این نظاام هم نخواهد بود.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: امروز در کنار مذاکره، در بخش‌های مربوط به تقویت توانمندی‌های نظامی و رزمی نیز فعال هستیم.

برخی معتقدند رفتار سیاسی احمدی‌نژاد درباره مساله درگذشت مهسا امینی و اتفاقات پس از آن همانند موضع‌گیری مهران مدیری بود.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشستی خبری با مطرح کردن اظهاراتی مداخله‌جویانه درباره اتفاقات اخیر ایران، تلاش کرد ایران را مقصر بی‌نتیجه ماندن تلاش‌ها برای احیای برجام در موقعیت فعلی جلوه دهد.

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی پس از دیدار با رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان که به وین سفر کرده است، اعلام کرد که گفت‌وگوها با ایران در خصوص شفاف‌سازی مسائل باقی‌مانده پادمانی از سرگرفته شد.

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: راهپیمایی روز 28 صفر نشان داد که اکثریت مردم خواهان ایجاد نظم و امنیت در جامعه هستند و اگر کسی هم اعتراضی دارد، اعتراض خود را باید با پرهیز از هرگونه اغتشاش بیان کند.

به دنبال اغتشاشات اخیر به بهانه مرگ مهسا امینی، هتک حرمت قرآن و مقدسات دین و همچنین تخریب اموال عمومی، مردم سنندج در یک راهپیمایی اعتراضی، این اقدامات هنجارشکنانه اغتشاشگران را محکوم کردند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی هک اطلاعات و شماره تلفن نمایندگان مجلس را تکذیب کرد.