جمعه 7 مهر 1402

سیاسی وب‌گاه الف

سیاسی وب‌گاه الف

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از انقضای تحریم‌های موشکی علیه جمهوری اسلامی ایران، ابراز ترس کرد و گفت که اگر تحریمها برداشته شود، تهران خواهد توانست موشکهای پیشرفته مستقر کند.

وزیر اطلاعات گفت: تلاش برای ترور زنجیره‌ای چند مولوی، قاضی و پاسدار در کشور خنثی شد.

وزیر کشور گفت: اشخاص فاقد شناسنامه در سطح کشور تعداد بالایی نیستند و توسط نهادهای مرتبط ساماندهی می‌شوند.

ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا مدعی شد که یک فروند بالگرد این کشور در حریم هوایی خلیج فارس با لیزر قایق‌های تندروی ایران نشانه قرار گرفته است.

رئیس مجلس در جمع فعالان اقتصادی ایرانی مقیم آفریقای جنوبی گفت: وقتی توقع داریم در هر شرایطی ایرانیان مقیم خارج از کشور تبادل اقتصادی داشته باشند، لازمه آن داشتن نماینده آنها در مجلس است.

معاون اجرایی رئیس جمهور جزئیات برنامه سفر رئیس جمهور به استان اصفهان را تشریح کرد.

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی امارات درباره اقدامات برخی افراد سودجو هشدار داد.

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم تهیه و تدوین «سند کاهش فقر» و پایش و رصد مستمر آن با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)، رفع فقر مطلق را هدف اصلی این سند خواند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهدا و ایثارگران تاکید کردند که باید پیام شهیدان را بدرستی بشنویم و از آن برای آبادی دنیا و آخرت بهره گیریم.

رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه برگزاری نهمین مجمع پارلمانی گروه بریکس با روسای مجالس امارات، مصر، نامیبیا دیدار و گفت‌وگو کرد.

به عنوان یک برادر خیرخواه توصیه‌ی شخصی‌ام به سرکار خانم دکتر علم‌الهدی این است که در همان عرصه‌ی تخصصی و بسیار با اهمیتی که سال‌ها در آن درخشیده‌اند، یعنی فلسفه تعلیم و تربیت، به خدمات ارزنده‌ی آموزشی و پژوهشی مشغول باشند و از ورود به عرصه‌ی پرمخاطره‌ی سیاست پرهیز کنند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه تروریسم حکومتی و حقوق بشر آمریکایی در جهان رسوا شده است، گفت: بر اساس آمار 60 درصد زنان آمریکایی تحت آزار جنسیتی قرار گرفته‌اند.

روابط عمومی وزارت دفاع از اطفای آتش سوزی در یکی از انبارهای باتر‌ی‌سازی سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع بدون تلفات جانی، خبرداد.

مسئولان وزارت دفاع با رد ادعای یک نماینده مجلس درباره وقوع تخلف مالی در زیرمجموعه این وزارتخانه، توضیحاتی در این باره ارائه کردند.

در سومین نشست ویژه رفع موانع تولید و در راستای تحقق شعار سال، تأمین منابع سرمایه ثابت و اعطای تسهیلات به دو کارخانه بزرگ صنعتی با حضور رئیس جمهور به تصویب رسید و دو منطقه گردشگری نیز پس از چندین دهه از بلاتکلیفی خارج شد.

فرمانده سپاه گفت: 45 سال گذشته سرشار از بغض دشمن و صلابت رزمندگان اسلام بوده است؛ دشمن شکست خورده ولی رها نکرده و دوباره آمده اما سست، کم‌رمق و افسرده شده است.