سیاسی وب‌گاه الف

سیاسی وب‌گاه الف

نماینده رشت: چرا ظریف به سردار سلیمانی کینه دارد

نماینده رشت در مجلس گفت: فایل صوتی ظریف، ضدامنیتی، ضدمردمی و ضدنظام بوده است و باید قوه قضائیه به‌عنوان مدعی‌العموم ورود کند

ظریف، جهانگیری و عارف؛ سه اصلاح‌طلبی که به نهاد اجماع‌ساز برنامه ندادند

پیگیری‌های خبرنگار فارس نشان می‌دهد که علیرغم پیگیری‌های متعدد محمد جواد ظریف به اصلاح طلبانی که خواستار ارائه برنامه از سوی وی بوده‌اند گفته که علاقه‌ای به حضور ندارم و برنامه‌ای نیز ارائه نمی‌دهم.

اگر روحانی نبود | روایتی جدید از «ماجرای بنزین» در دولت روحانی / چگونه 16 میلیارد دلار بنزین دود شد؟

طبق محاسبات تصمیم غلط دولت در حذف سهمیه‌بندی بنزین و بی اعتبار کردن کارت سوخت، همچنین هجمه غیرکارشناسی به بنزین پتروشیمی‌ها و بسترسازی برای واردات بنزین بی‌کیفیت، خسارتی معادل 16 میلیارد دلار برای کشور در پی داشته است.

ظریف و جهانگیری برای ریاست. جمهوری برنامه ندادند

11 نفر از 14 کاندیدای اصلاح طلبان، با حضور در جلسات این جبهه برنامه های خود را ارائه کردند اما تاکنون برنامه ای از سوی ظریف، جهانگیری و عارف داده نشده است

رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی با بیان اینکه در بررسی صلاحیت‌های داوطلبان بدون توجه به گرایش‌های سیاسی به پرونده و نظر مراجع قانونی توجه می‌کنیم، گفت: در بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای شهر و روستا علاوه بر مراجع چهارگانه، 11 مرجع دیگر هم می‌توانند اعلام نظر کنند.

کدام میدان کدام دیپلماسی؟

پس از انتشار فایل صوتی وزیر امورخارجه کشورمان در فضای مجازی شاهد ایجاد فضای دو قطبی در رسانه ها و فضای فکری جامعه هستیم که مفهوم میدان و مرد میدان را حد بسیار زیادی تنزل می دهد در حالیکه مرد میدان بودن صرفا به معنای مرد جنگی بودن نیست و مرد میدان مرد انجام تکلیف است در هر عرصه ای که نیاز باشد.

حاجی دلیگانی: دولت تحریم را به سلامت گره نزند / تمام دوران مذاکرات باید شفاف شود

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه هیچ تفاوتی بین دولت بایدن و ترامپ وجود ندارد، گفت: باید همه مذاکرات حتی قبل از برجام شفاف شود تا مردم در جریان جزئیات و نحوه دفاع دیپلمات ها قرار گیرند.

اطلاعیه شماره 4 هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس

اطلاعیه شماره 4 هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات اولین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صادر شد.

سعید محمد: رئیسی منتظر اذن رهبری است / قالیباف در حال بررسی کاندیداتوری / پیش‌بینی جالب صادق خرازی از تصمیم ظریف / افزایش فعالیت‌های انتخاباتی جهانگیری

هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می‌کند. بسته خبری - تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می‌کند.

متن کامل مصوبه انتخاباتی شورای نگهبان منتشر شد

متن کامل اصلاحیه مصوبه شورای نگهبان جهت «تعریف و اعلام معیارها و شرایط لازم برای تشخیص رجل سیاسی، مذهبی و مدیر و مدبر بودن نامزدهای ریاست‌جمهوری» منتشر شد.