سه‌شنبه 5 مهر 1401

اجتماعی وب‌گاه مشرق نیوز

اجتماعی وب‌گاه مشرق نیوز

در پی حمله وحشیانه اشرار آشوبگر، استوار یکم فرید کرم پور که مجروح شده بود به علت شدت و تعدد جراحات به درجه رفیع شهادت نائل شد.

ساری - باران مهر بر سر شهرها و خیابان‌هایی که در چند روز اخیر شاهد آتش سوزی برخی امکان دولتی و نظامی توسط اغتشاگران بود، بارید و چتر حافظان امنیت بر سر مردم گسترده شد.

ایران چه زمانی با اخبار خوب و تصاویر مناسب از جاذبه های گردشگری سرتیتر اخبار رسانه های جهان می‌شود؟ این سوال فعالان گردشگری همزمان با روز جهانی گردشگری و درگیری‌های اخیر است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در شرایطی که کشور با کمبود آمبولانس رو به روست، متاسفانه در حوادث اخیر 72 دستگاه آمبولانس توسط اغتشاشگران تخریب شد.

حس مادرانه‌اش می‌گفت که اتفاق بدی افتاده است اما بیمارستان نرفت تا اینکه خبر آوردند «حسین» شهید شده است. مادر «حسین اجاقی» می‌گوید: تنها حرفم این شد که ان‌شاءالله اربابم قبول کند.

براساس اعلام وزارت بهداشت، تا کنون بیش از 154 میلیون و 760 هزار دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

در طول 24 ساعت گذشته، 7 بیمار مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و 409 نفر رسید.

تیک تاک به دلیل عدم اتخاذ اقدامات محافظتی لازم برای کاربران کمتر از 13 سال در پلتفرمش، احتمالا با جریمه ای 28.91 میلیون دلاری در انگلیس روبرو شود.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی گفت: در جریان ناآرامی‌های روزهای اخیر، 17 شعبه بانک در سراسر کشور دچار آتش سوزی شد که خسارت 400 میلیاردی وارد کرده است.

کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد که سواحل شمالی کشور تا روز پنجشنبه - هفتم مهر ماه - با روند نسبی افزایش دما روبرو خواهد بود.

چهارمین ملک شهرداری تهران در بورس کالا به فروش رفت.

وزیر آموزش و پرورش گفت: هزار و 150 میلیارد تومان اعتبار برای تغذیه رایگان دانش آموزی اختصاص یافته است و از هفته آینده روند توزیع آغاز می‌شود.

شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 98 قراگرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول و در مرز آلودگی است.

رئیس پلیس فتای استان البرز گفت: کاربری که با انتشار محتوای غیراخلاقی در فضای مجازی اقدام به ترویج فساد می‌کرد بازداشت شد.

زوجین نابارور آرزو دارند مثل سایر زوجین که صاحب فرزند می شوند، طعم شیرین بچه دار شدن را بچشند. اما، با مشکلی به نام هزینه های درمان ناباروری مواجه می شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: ترافیک در محور کرج - چالوس محدوده نساء و حدفاصل گچسر تا سه راهی دیزین سنگین است.