جمعه 4 اسفند 1402

اجتماعی وب‌گاه مشرق نیوز

اجتماعی وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس پلیس راه کردستان گفت: ساعتی قبل بر اثر برخورد تانکر حمل سوخت با یک دستگاه کمپرسی و وقوع انفجار. در محور سنندج - کامیاران، یک نفر جان خود را از دست داد.

فعالیت فروشگاهی در شهر آمل که در فعالیتی مشابه کوروش کمپانی، با تبلیغات گسترده گوشی‌ها را با فاصله قیمتیِ زیاد از قیمت معمول بازار و بسیار ارزان‌تر به‌فروش می‌رساند، متوقف شد.

موج جدیدی از بیماری‌های تنفسی ویروسی در اصفهان در حال خودنمایی بوده و تعداد قابل توجهی از مردم در سنین مختلف را گرفتار خود کرده است بطوریکه کلینیک‌ها و مراکز درمانی این روزها و شب‌ها، خلوتی ندارند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از مسدود بودن آزادراه تهران - شمال خبر داد.

بنابر اعلام سازمان هواشناسی، وضعیت جوی کشور برای اغلب مناطق، امروز و فردا با افزایش ابر و وزش باد و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

رییس پلیس راه کندوان از بازگشایی این محور پس از انسداد چهار روزه خبر داد.

با توجه به نگرانی های دوست داران محیط‌زیست طی روزهای گذشته نسبت به سلامت «ریشا» شیر نر باغ وحش مشهد، این روزها با افزایش توجهات و درمان موثر دامپزشکان، حال این شیر بهتر است.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون (3 اسفند ماه) در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.

یکی از نامزدهای انتخابات مجلس دوازدهم شب گذشته در حین عزیمت از تهران به تویسرکان در جاده ساوه تصادف کرد و جان باخت.

براساس تازه ترین نتایج یک تحقیق علمی ویروس هایی با قدمت 360 میلیون سال پیش در تکامل مغز انسان نقش داشته اند.

2 پزشک متخصص مغز و اعصاب و گوش، حلق و بینی به بیان توضیحاتی درباره بیماری سینوزیت پرداختند.

با افزایش بیماری‌های مرتبط با تغذیه ناسالم، مردم به تدریج به سمت انتخاب‌های غذایی سالم تر می‌روند و یکی از سبزیجاتی که می‌توان برای تغذیه سالم در نظر گرفت تره فرنگی است.

موهای زیر پوستی زمانی تشکیل می شوند که مو نتواند از منافذ مسدود شده پوست عبور کند و مجبور می شود تا دوباره به سمت داخل برگردد و حلقه شود.