جمعه 7 مهر 1402

اجتماعی وب‌گاه مشرق نیوز

اجتماعی وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از تجمع غیر قانونی راکبان پیک موتوری در شمال تهران که منجر به قتل یکی از تجمع کنندگان شد، خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان قلعه‌گنج از شناسایی و دستگیری جوانی که با دسترسی به تصاویر خصوصی یک شهروند و تهدید به انتشار آنها در شبکه‌های اجتماعی قصد اخاذی داشت، خبر داد.

فرمانده انتظامی اصفهان از دستگیری 2 نفر که با تهدید اسلحه گرم از رانندگان خودروهای سواری زورگیری می‌کردند، در عملیات ضربتی ماموران این فرماندهی خبر داد.

فرمانده انتظامی مرودشت از کشف یک دستگاه گنج‌یاب قاچاق همراه با 4 شیء قدیمی مربوط به دوران هخامنشی در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رامشیر تاکید کرد: برخورد قاطع و شدید قضایی با دارندگان غیرمجاز سلاح و عاملان تیراندازی در مراسم مختلف انجام می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی از شناسایی 3 نفر از اعضای باند سرقت خودرو در بجنورد خبر داد.

فرمانده انتظامی سیروان گفت: با تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی این شهرستان یکی از عاملان اصلی تیراندازی چند روز گذشته دستگیر شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران توضیحاتی را درباره وقوع آتش‌سوزی در ساعت 15:34 دقیقه امروز پنجشنبه در پایتخت ارائه داد.

عصر امروز در حوالی میدان نوبنیاد یک فقره آتش سوزی و حریق رخ داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواشناسی گفت: آخرین الگوها و نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که بارش‌های پاییزی مناسبی در پیش است.