یک‌شنبه 5 تیر 1401

اجتماعی وب‌گاه مشرق نیوز

اجتماعی وب‌گاه مشرق نیوز

در واقع پوسیده‌شدن دندان از مراحل اولیه شروع می‌شود و به‌تدریج با درمان نشدن و عدم رعایت اصول بهداشت دهان و دندان، شدت می‌یابد و لایه‌های عمیق‌تری از دندان‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

رئیس پلیس فتا پایتخت، از شناسایی و دستگیری 2 نفر کلاهبردار خبر داد که با روش اسکیمر بیش از پنج میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند.

وضعیت نابسامان انبارهای سازمان اموال تملیکی در کشور یکی از مصادیق تضییع حقوق عامه بود، حفاظت از بیت‌المال و صیانت از حقوق عامه از جمله وظایف ذاتی قوه قضائیه است، دستگاه قضا گام نخست را برای برطرف کر

به تازگی خبری در رابطه با ایرپادز بی‌سیم مورد انتظار اپل یعنی ایرپادز پرو 2 منتشر شد که به لطف آن توانستیم به اطلاعات خوبی پیرامون این محصول دست پیدا کنیم.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری جوان 32 ساله ای در شهر کرمانشاه به جرم قتل پدر زن 66 ساله‌اش خبر داد.

بسیاری از ساکنان بندر چارک و جزیره کیش از ترس وقوع زلزله شب را بیرون از منازل خود سپری کردند.

گرمازدگی در بیشتر مواقع افراد مسن را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد که البته شرایط متفاوتی دارد.

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: صاعقه، جان باغدار 55 ساله اسکویی را گرفت.

یکی از راه‌های شایع ابتلا به وبا خوردن و آشامیدن غذا و آب آلوده است؛ موضوعی که در تابستان به دلیل سفرها و محدود بودن امکانات بهداشتی در سفر بیش از سایر زمان‌ها می‌تواند تبدیل به تهدیدی برای سلامت شود.

سمند سوار مسلحی که صبح روز گذشته به یک مرکز بازی های رایانه ای در مشهد دستبرد زده بود، چند ساعت بعد طی درگیری مسلحانه با پلیس کشته شد.

جشنواره خودروهای کلاسیک ترکیه با حضور بیش از 400 خودرو از استان های مختلف ترکیه در آنکارا آغاز به کار کرد.

طبیعت ماست، سرد و تر بوده و اسید لاکتیک موجود در آن، در صورت عدم رعایت برخی موارد، می‌تواند خطراتی را به‌دنبال داشته باشد.