اجتماعی وب‌گاه مشرق نیوز

اجتماعی وب‌گاه مشرق نیوز

استاندار تهران: ظرفیت بیمارستان‌های تهران تکمیل است

استاندار تهران گفت: با توجه به تعطیلات ابتدای محرم و اوج‌گیری مسافرت‌ها، اکنون شاهد تکمیل ظرفیت تخت‌های بیمارستانی در سراسر کشور و استان تهران هستیم.

میزان بارندگی در تهران رکورد نیم قرن اخیر را شکست

مدیرعامل آب منطقه‌ای تهران گفت: از ابتدای مهرماه سال گذشته تا انتهای شهریور امسال، 461/7 میلی‌متر بارندگی داشته‌ایم که بیشترین میزان بارندگی استان تهران در نیم قرن اخیر بوده است.

کشتار پرندگان مهاجر در هورالعظیم + فیلم

کشتار گسترده پرندگان مهاجر در تالاب های شمالی و جنوبی کشورمان هر ساله با فرا رسیدن فصل مهاجرت پرندگان آغاز می‌شود. چندی پیش با انتشار فیلمی از تالاب «هورالعظیم» در خوزستان این موضوع مطرح شد.

دانش‌آموزان ایرانی 3 مدال طلا و یک نقره در المپیاد جهانی کامپیوتر گرفتند

تیم ملی دانش‌آموزی المپیاد کامپیوتر ایران در سی و دومین المپیاد جهانی کامپیوتر 2020 سنگاپور با کسب 3 مدال طلا و یک نقره، رتبه چهارم جهان را به دست آورد.

‌افزایش 8 درصدی مصرف آب در پایتخت

مدیرعامل آب منطقه ای تهران گفت: امسال میزان مصرف آب شرب در تهران 8 درصد افزایش داشت.

«وارونگی هوا» امسال خطرناک‌تر از هرسال

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: با نزدیک شدن به فصل سرد سال شاهد وقوع پدیده وارونگی هوا هستیم که این موضوع با توجه به شیوع ویروس کرونا صدمات بیشتری به شهروندان وارد خواهد کرد.

فوت 177 بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته /24 استان قرمز شدند

سخنگوی وزارت بهداشت، با اشاره به آمار فوتی‌های کرونا در شبانه روز گذشته در کشور، گفت: در 24 ساعت گذشته 177نفر در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

دستگیری فروشنده الکل تقلبی در پی کور شدن شهروند تهرانی

با تلاش مأموران پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی، فرد سودجو که با فروش الکل تقلبی موجب کور شدن یکی از شهروندان شده بود شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

ورود برخی استان‌ها به موج سوم کرونا / کاهش استفاده از ماسک / واکسن آنفولانزا از هلند وارد شده است / تا 6 ماه آینده به واکسن کرونا دسترسی نداریم

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: متأسفانه در شرایطی که در بعضی از استان‌ها وارد موج سوم کرونا می‌شویم رعایت بهداشت و استفاده از ماسک کاهش داشته و این موضوع بسیار خطرناک است.

آب در هاون کوبیدنی به نام تغییر نام خیابان‌ها

به نظر می‌رسد بعضی از اعضاء شورای شهر تهران برای این نهاد رسالتی بالاتر و مهم‌تر از نام‌گذاری‌ها، که ساده‌ترین کار است، سراغ ندارند! و این کار باعث خسارات‌های زیادی به مردم ساکن در آن منطقه را می‌شود.

طرح ترافیک در موج‌های جدید کرونا لغو نمی‌شود

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه لایحه بسته محرک اقتصادی در شهرداری با هدف افزایش ساخت و ساز در پایتخت فعلا کارایی خود را از دست داده است، گفت: طرح ترافیک در موج‌های جدید کرونا لغو نمی‌شود.

تردد زائر و مسافر از مرزهای خسروی و پرویزخان ممنوع است

فرماندار قصرشیرین گفت: مرزهای رسمی خسروی و پرویزخان برای تردد زائران و مسافران بسته است و هیچ‌گونه ورود و خروجی از این مرزها انجام نمی‌شود.

آخرین دستاوردهای تولید واکسن ایرانی کرونا

سومین نشست ترویج علم بنیاد مصطفی (ص) با موضوع آخرین دستاوردهای حوزه واکسن کرونا در کشورمان پرداخت.

کیفیت هوای تهران در آخرین روز تابستان

شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 69 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در آخرین روز تابستان قابل قبول است.

آیا همه افراد باید واکسن «آنفلوآنزا» تزریق کنند؟

رئیس مرکز تحقیقات بیماری‌های نوپدید انستیتو پاستور گفت: همه افراد در خطر مشابه ابتلا به آنفلوآنزا و فرم‌های شدید این بیماری نیستند.

واکسن آنفلوانزا با چه شرایطی در داروخانه‌ها توزیع می‌شود

موضوع توزیع واکسن آنفلوانزا در سطح داروخانه ها، یکی از نکات مبهم و پرسش اغلب هموطنان در این ایام است.