شنبه 29 اردیبهشت 1403

اجتماعی وب‌گاه مشرق نیوز

اجتماعی وب‌گاه مشرق نیوز

اعتباری که خیلی زود تاثیرات سوء آن بر همگان مشخص شد. البته که این موضوع محدود به کشور ایران نماند و بسیاری از کشورهای دیگر هم از چنین پیامدهای ناگواری در امان نماندند.

فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری هفت عامل تیراندازی غیرمجاز در عملیات ضربتی ماموران پلیس خبر داد.

بساط‌گستری این فروشنده‌های سیار در پیاده‌روهای خیابان ولیعصر در جوار تئاترشهر علاوه بر نازیباکردن منظر این مکان فرهنگی، مشکل سد معبر را نیز دریکی از پرترددترین نواحی شهری تهران ایجاد کرده...

کارشناسان محیط زیست شهرستان لنگرود، تصاویری از گونه‌های جانوری حمایت شده این استان از جمله گوزن قرمز (مرال) شوکا پلنگ رودک (گورکن) سمور جنگلی تشی شغال و گراز را در ماه گذشته به ثبت رساند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج از توقیف یک دستگاه خودروی رنجرور ایووک در جاده چالوس - کرج خبر داد.

فرمانده انتظامی البرز از دستگیری یک فیشینگ کار و کلاهبردار سایبری 15 ساله که اقدام به سرقت اطلاعات بانکی حدود 1300 نفر از کاربران کرده بود، خبر داد.

مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت وزارت آموزش و پرورش از تغییر زمان اجرای آزمون روز اول پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم خبر داد.

سقف تعهدات قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 402 1403 در حوزه بستری فوق تخصصی 85 میلیون تومان، بیماران خاص و صعب العلاج 35 میلیون تومان است.

به دنبال ورود یک سامانه بارشی قدرتمند به استان خراسان رضوی، عصر امروز بارش شدید تگرگ‌های درشت موجب جاری شدن آب در سطح خیابان‌های مشهد شد.

با نظر اکثریت مطلق اعضای شورای علمی دیوان عالی کشور درخواست معاونت هیئت عمومی با موضوع لزوم تقدیم دادخواست در مورد رد مال غیرمنقول که با سند رسمی به اشخاص ثالث انتقال یافته است، قابل طرح در هیئت عمومی تشخیص داده شد.

تولد نخستین گوساله گوزن زرد ایرانی خارج از اسارت در پارک ملی دز توسط دوربین‌های تله‌ای به ثبت رسید.

نتایج برخی مطالعات نشان می‌دهد: جمعیت سالمندان جهان تا سال 2050 به دوبرابر نفوس کنونی افزایش خواهد یافت و در ایران نیز جمعیت سالمندان 65 سال به بالا تا سال 1415 معادل 11 درصد افزایش خواهد یافت.

در روز جهانی ارتباطات تلاش می‌شود تا جمعیت 6. 2 میلیاردی آفلاین جهان به اینترنت متصل شوند.

شدت بارش های بعدازظهر امروز در شهر مشهد بار دیگر منجر به آبگرفتگی زیرگذرهای این شهر شده است.

بر اثر بارش شدید باران در خیابان منتظری مشهد سیل به راه افتاد.