سه‌شنبه 11 بهمن 1401

اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران جوان

اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران جوان

روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی به شرکت‌کنندگان در مراسم یوم الله 12 بهمن، خبر داد.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 3184 نفر از افراد متاثر از آبگرفتگی و برف و کولاک در 22 استان کشور خبر داد.

فخاری بر لزوم برپایی میزهای خدمت در مسیر راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن توسط دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.

مدیرکل امور بیمه‌شدگان سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: اتباع خارجی که دارای حداقل 30 روز سابقه پرداخت حق‌بیمه باشند می‌توانند نسبت به انعقاد قرارداد بیمه اختیاری اقدام کنند.

دبیر ستاد حقوق بشر ایران خواهان تشکیل کمیته مشترک قضایی ایران و عراق برای رسیدگی به اقدامات و جنایات تروریست‌ها در محاکم ملی و بین المللی شد.

رحیمی گفت: تعیین تکلیف کودکان بی‌سرپرست بهزیستی مسیر را برای جمع‌آوری و بهبود معیشت کودکان کار و خیابان تسهیل می‌کند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از افزایش 60 درصدی سطوح درآمدی بیمه‌شدگان این صندوق در سال 1401 خبرداد.

شرکت بهره‌برداری مترو تهران به‌صورت ویژه به شهروندان و شرکت‌کنندگان در مراسم گرامیداشت روز 12 بهمن، خدمات‌رسانی خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: یک بخش از ورزش، ورزش‌های رایانه‌ای است که 30 میلیون نفر درگیر این بازی‌ها هستند.

معاون حقوق بشر و امور بین‌الملل وزیر دادگستری از فراهم شدن تسهیلات جدید برای ایرانیان خارج از کشور خبر داد.

معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در سال 1402 جانبازان بالای 25 درصد، شش میلیون و زیر 25 درصد، پنج میلیون دریافت خواهند کرد و از سوی دیگر 25 هزار نفر در صف کمک معیشت داریم

هیات عمومی دیوان عدالت اداری یک مصوبه معاونت نیروی انسانی فراجا در باره ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را خلاف قانون دانست و ابطال کرد.

طبق نظر اکثریت قضات هیأت عمومی دیوان عالی کشور، صرف شکایت کیفری یکی از طرفین پرونده از قاضی، موجب رد دادرس نمی‌شود.

در ارتباط با لیست ساختمان های ناایمن و انتشار ان، اتش نشانی به شورای شهر نامه ای را ارسال کرده است.

سرپرست معاونت نظارت و بازرسی امور سیاسی و قضایی سازمان بازرسی کل کشور از نظارت و بررسی عملکرد کارگروه اضطرار آلودگی هوا تهران خبرداد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از محکومیت هزار و 219 میلیارد ریال برای قاچاقچی ارز خبر داد.