جمعه 4 اسفند 1402

اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران جوان

اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران جوان

سارقان و مالخران گوشی قاپ پایتخت دستگیر شدند.

معاون فرهنگی و اجتماعی فراجا گفت: به ارتباط اثربخش پلیس و جامعه هنری کشور باور داریم.

رئیس پلیس راهور کشور با اشاره به افزایش 6 درصدی تصادفات جاده‌ای در نوروز 1402 گفت: متاسفانه آن طور که نیاز است، درکی از خطر نسبت به سوانح ترافیکی نداریم.

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف بیش از 4000 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز ازسوی محیط‌بانان یگان حفاظت سازمان محیط زیست خبر داد.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: کلانتری 132 نبرد در حال گشت زنی در محدوده خیابان "ابوذر" تهران به یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک و موتورسوار را تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار می‌دهد.

سازمان زیباسازی شهر تهران در آستانه انتخابات یازدهم اسفند، به منظور ایجاد فضای انتخاباتی در پایتخت، 7 المان حجمی صندوق رأی را در تهران جانمایی کرد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از تدوین برنامه کاهش خطر حوادث و سوانح کلان شهر تهران با مشارکت دستگاه‌های مسؤول موضوع ماده 2 خبر داد.

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق کش رو زن که با استفاده از غفلت مغازه داران اقدام به کش رو زنی می‌کرد خبر داد.

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی افزایش سرقت از کسبه و مغازه داران در محدوده خیابان بهار شیراز موضوع به کلیه ماموران مستقر در این محدوده اعلام شد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر گفت: عامل انسانی مهمترین عامل در سوانح ترافیکی است و همکاری دستگاه‌ها برای کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن، ضروری است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 300 کیلوگرم تریاک از بار ضایعات آهن یک کامیون در تهران خبر داد و گفت: در این رابطه یک سوداگر مرگ دستگیر شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری عامل اصلی آتش سوزی منزلی در محله لواسانات تهران خبر داد و گفت: متهم در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از کوتاه شدن زمان آموزش گواهینامه پایه یک برای رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی خبر داد.

شهردار منطقه 19 از توقف ساخت‌و‌ساز‌های غیرمجاز در محله‌های مرتضی‌گرد و خلازیر خبر داد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، از کشف 85 هزار قلم نوشت افزار قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالا‌های کشف شده را 1.5 میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.

معاون پلیس فتا گفت: تعطیلات چند روزه در پایان هفته بهترین فرصت برای سوءاستفاده مجرمان سایبری به منظور ارسال لینک‌های آلوده و جعلی است.