یک‌شنبه 30 اردیبهشت 1403

فرهنگی وب‌گاه الف

فرهنگی وب‌گاه الف

هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام لایحه حمایت از خانواده از طریق ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را تعیین تکلیف کرد.

عدم پخش «بسته پیشنهادی» تلویزیون یک بحث است و عدم اطلاع‌رسانی تلویزیون بحثی دیگر؛ مدتی است درباره بدقولی‌های کنداکتوری تلویزیون چه در بحث برنامه و چه سریال صحبت می‌شود و این بار بدعهدی‌ها گریبان‌ِ برنامه زنده شبکه دو را گرفت.

امیر قادری با اشاره به پرونده محمد رسول‌اف، گفت: حدود 10 الی 15 سال است که ما با پدیده‌ای مواجه هستیم که شخص ممنوع‌الکاری هر چند سال یکبار می‌تواند فیلم بلند بسازد و آن را برای جشنواره‌های خارجی هم بفرستد. چطور می‌شود در این مملکت یک فیلم بلند که فیلمبرداری‌اش هم در سطح شهر است، ساخت و برای جشنواره خارجی هم فرستاد، بدون اینکه کسی متوجه شود؟

9 ماه پس از استرداد الواح هخامنشی از آمریکا به ایران، سرانجام تعدادی از این گل نبشته‌ها در موزه ملی ایران رونمایی شد.

علی رمضانی می‌گوید: مجموع فروش بخش حضوری و فیزیکی نمایشگاه کتاب تهران، 425 میلیارد تومان بود؛ درحالی که سال گذشته کل میزان فروش نمایشگاه در هر دو بخش 401 میلیارد تومان بود.

زری خوشکام بازیگر قدیمی سینما دار فانی را وداع گفت.

سرپرست معاونت نظارت بر چاپ و نشر قرآن سازمان دارالقرآن الکریم می‌گوید 14 قرآن که بدون اخذ مجوزهای قانونی منتشر شده‌اند، از نمایشگاه کتاب جمع‌آوری شده است.

قائم مقام و سخنگوی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: مجموعاً تا پایان روز هشتم 350 میلیارد فروش را در نمایشگاه کتاب تجربه کرده ایم.

کتاب‌های «گزیده احادیث مکارم‌الاخلاق» از مجموعه «حدیث زندگی» و «خون دلی که لعل شد» در صدر آثار پرفروش انتشارات انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب تهران معرفی شده است.

تلویزیون امروز و فردا، 27 و 28 اردیبهشت ماه 33 فیلم سینمایی و تلویزیونی آماده پخش کرده است.

سید علی‌اکبر طوفان‌پناه بازیگر قدیمی سینما از دنیا رفت.

در حالی که از آخرین فیلم اکران شده رسول‌اف در ایران 23 سال می‌گذرد، وی اعلام کرد که از کشور خارج شده است.