شنبه 29 اردیبهشت 1403

اقتصادی

اقتصادی

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: ناسیسات ذخیره سازی زباله هسته ای Asse در آلمان در معرض خطر پر شدن از آب است. بیش از صدهزار بشکه زباله رادیواکتیو در اینجا ذخیره می شود. وزیر محیط زیست ایالت نیدرزاکسن در این باره ابراز نگرانی کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نمایندگی ایران در سازمان ملل مذاکرات غیرمستقیم میان ایران و آمریکا را در عمان تایید کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: زمان برگزاری امتحانات نهایی دانش‌آموزان در روز‌های یکشنبه و دوشنبه به تاخیر افتاد.

وب‌گاه خبر آنلاین

قیمت طلا و سکه در اولین روز معاملاتی هفته با کاهش دلار همراه شد و در روند نزولی قرار گرفت. در سراشیبی قیمت، سکه امامی به کانال 39 میلیونی سقوط کرد و کاهش 800 هزار تومانی داشت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: آتش‌سوزی در یک دستگاه اتوبوس مسافربری در هند 9 قربانی گرفت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر کابینه جنگ اسرائیل با اذعان به بن بست در جنگ غزه به نتانیاهو برای یافتن راه برون رفتی از این بن بست اولتیماتوم داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: بازار ارز تهران امروز شاهد شیب نزولی قیمت ها در مقایسه با دو روز پیش است و قیمت دینار عراق هم با افت قیمت یک تومانی که داشت، 44 تومان معامله شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: کمیسر کل آژانس امدادرسانی و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) گفت: حدود 800 هزار نفر یعنی نیمی از جمعیت رفح، به دلیل عملیات نظامی اسرائیل مجبور به فرار هستند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اعلام سطح زرد هواشناسی، نسبت به بالا آمدن آب رودخانه ها و مسیل های فصلی هشدار داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) روز شنبه ادعا کرد که ارتش یمن به یک نفتکش یونانی در دریای سرخ حمله موشکی کرده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران با بیان اینکه در سال جاری هیچ شرکتی افزایش قیمت نداشته، از رکود در بازار لوازم خانگی خبر داد و انتقاداتی هم نسبت به وضعیت فعالیت فروشگاه‌های بزرگ قسطی مطرح کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

یک مقام مسوول گفت: در صورتی که واحدهای مسکونی بیش از 120 روز خالی از سکنه بمانند و در سامانه املاک و اسکان ثبت نام نکرده باشند مشمول مالیات بر خانه‌های خالی می‌شوند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: بایدن و تیمش درها را به روی مناظره‌های اضافی با ترامپ بستند و پیشنهاد کردند که دو رقابت برنامه ریزی شده که قبلاً توسط هر دو طرف توافق شده بود، تنها مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری 2024 خواهند بود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: براساس قانون در صورتی که خانه‌های با کاربری مسکونی بیش از 120 روز خالی باشند و اگر در سامانه املاک و اسکان ثبت نام نکرده باشند مشمول مالیات بر خانه‌های خالی می‌شوند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: قیمت خودروهای پرطرفدار در بازار امروز هم روند کاهشی داشتند و با این شرایط روند افت قیمت وارد دومین هفته خود شد.