اقتصادی

اقتصادی

خبرگزاری دانا

رئیس حزب «التوحید العربی» لبنان فاش کرد که آمریکا و کشورهای غربی تصمیم گرفته‌اند که اجازه ندهند هویت کسانی فاش شود که صاحبان نیترات آمونیوم در بندر بیروت بوده‌اند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

خوابیدن روی کاناپه عادت خیلی از ماهاست و به ضررهای آن هرگز فکر نمی کنیم، اما خوابیدن روی کاناپه مشکلات زیادی به وجود می آورد که در ادامه به آنها می پردازیم

وب‌گاه اقتصاد نیوز

گلاب از عرقیات است که از خاصیت درمانی بسیاری برخوردار است، در ادامه با تمام خواص گلاب برای زیبایی، سلامت بدن، درمان بیماری ها و تمام آنچه باید درباره گلاب بدانید آشنا خواهید شد.

جزییات ممنوعیت پروازی روز پنج شنبه
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، محمد حسن ذیبخش درباره جزییات اعمال ممنوعیت پروازی ویژه مراسم تحلیف ریاست جمهوری اظهار کرد: در روز پنجشنبه 14 مرداد ماه از ساعت16:30 دقیقه تا ساعت 19 ممنوعیت پروازی برای فرودگاه‌های استان تهران از جمله مهرآباد، پیام، امام خمینی (ره) و آزادی قزوین اجرا می‌شود. وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا این اعمال ممنوعیت‌ها مشکلی در پروازهای دیگر به وجود...

آیا نفت بالاخره 80 دلاری می‌شود؟
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، دن ابرهارت از شرکت کاناری ال ال سی در مقاله ای برای فوربس نوشت: تحلیلگران معتقدند تقاضای قوی در نیمه دوم سال 2021 فراگیر خواهد بود. علاوه بر انتظاراتی که برای تقاضای قوی وجود دارد، همچنان ابهامات قابل توجهی در خصوص توافق هسته ای ایران و آمریکا وجود دارد به خصوص پس از این که واشنگتن و لندن در ادعایی ایران را متهم کرده اند در حمله اخیر به یک نفتکش...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

انگلیس، رومانی و لیبریا در نامه ای به به اعضای شورای امنیت سازمان ملل مدعی شدند که به احتمال زیاد ایران پشت حمله به کشتی در سواحل دریای عمان بوده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

کرونا دلتا نوع جدید و پیشرفته تر ویروس کرونا می باشد که قدرت انتقال بیشتری نسبت به کرونای معمولی دارد، اما علائم کرونا دلتا در افراد مختلف چیست؟

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مشخصات فنی هیوندای آزرا گرنجور و کیا اپیروس در این گزارش آمده است تا به کمک آن‌ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه در پنج ماه گذشته تورم بازار مسکن صفر شده است گفت: ادامه ثبات کنونی به عملکرد دولت آینده بستگی دارد اما می‌توان از دیدگاه افراد نزدیک رئیس‌جمهور برداشت کرد که به خلق پول و انبساط مالی اعتقاد دارند که اگر این برداشت درست باشد ایجاد تورم اجتناب ناپذیر خواهد بود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری جزییات ممنوعیت پروازی روز پنج شنبه را اعلام کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری گفت: قیمت بلیت هواپیما تا هفته آینده مشخص می شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

آمریکا به دنبال این است که انگلیس در شکل دهی پاسخ به حمله ادعایی ایران به نفتکش رژیم صهیونیستی، پیش قدم شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

قیمت دلار در مقابل برخی ارزها کاهش یافت.

بررسی قیمت بلیت هواپیما در کمیته تخصصی / تعیین تکلیف تا هفته آینده
خبرگزاری ایسنا

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری از تعیین تکلیف قیمت بلیت هواپیما تا هفته آینده خبر داد و گفت: هم اکنون آنالیز قیمت ایرلاین‌ها در کمیته کارشناسی که وزیر راه و شهرسازی دستور آن را صادر کرده در حال بررسی و راستی‌آزمایی است.

جزییات ممنوعیت پروازی روز پنج شنبه
خبرگزاری ایسنا

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: مانند مراسم تنفیذ، برای مراسم تحلیف ریاست جمهوری نیز به مدت دو ساعت و 30 دقیقه ممنوعیت پرواز در فرودگاه‌های تهران و اطرف پایتخت اعمال خواهد شد.

پرچمداران انرژی تجدیدپذیر در جهان
خبرگزاری ایسنا

طبق بررسی جدید، نروژ بالاترین سهم را در استفاده از انرژی تجدیدپذیر در میان کشورهای جهان دارد.