جمعه 4 اسفند 1402

اقتصادی

اقتصادی

وب‌گاه الف

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با تلاش‌ها و اقدامات صورت‌گرفته در حوزه ایمنی و بهداشت کار، سال گذشته میزان فوتی‌های ناشی از حوادث شغلی در کشور 11درصد کاهش یافت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: علت قطعی آتش‌سوزی در بیمارستان گاندی اعلام شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

زنده‌یاد دکتر جواد شیخ‌الاسلامی، استاد فقید علوم سیاسی در دانشگاه تهران، در اوایل دولت نخست مرحوم هاشمی‌رفسنجانی به خود جرأت داد تا در مقاله‌اش در مجله اطلاعات سیاسی - اقتصادی «کودتای سوم اسفند سال 1299 را سیاه نداند.»

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مقر نظامیان اسرائیل در جولان اشغالی از جنوب لبنان موشک باران شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: آمریکا، ولادیمیر پوتین را در ارتباط با مرگ الکسی ناوالنی مهم ترین معترض روسیه، تحریم می‌کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: شرکت های چینی دست به کاری زدند که از دهه 1970 به ندرت دیده شده: ایجاد ارتش های داوطلبانه. بر اساس تحلیل اختصاصی سی ان ان از گزارش های رسانه های دولتی، حداقل 16 شرکت بزرگ چینی، از جمله یک غول لبنیات خصوصی، در سال گذشته نیروهای جنگی ایجاد کرده اند. این واحدها که به عنوان ادارات نیروهای مسلح مردمی شناخته می شوند، متشکل از غیرنظامیانی هستند که مشاغل عادی دارند. آنها به عنوان...

خبرگزاری اکو نیوز

وب‌گاه خبر آنلاین

بررسی روند قیمت خودرو در بازار، از ثبات قیمت‌ها در آخرین روز هفته حکایت دارد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

روز گذشته دومین مجمع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت برگزار شد و به گفته مسئولان برای برگزاری مجامع دیگر استان‌ها برنامه ریزی خواهد شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: یکی از نکات مهم بازار امروز این بود که ارز مسافرتی دوبرابر شد. همچنین طبق اعلام سایت اتحادیه طلا و جواهر قیمت طلا و سکه صعودی شدند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران اعلام کرد: از تاریخ 27 دی ماه امسال تا روز پنجشنبه (3 اسفند ماه) 555 کیلوگرم شمش طلا در مرکز مبادله ایران به فروش رسید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا به زودی تحریم های جدیدی را علیه ایران به دلیل حمایت این کشور از حمله روسیه به اوکراین اعمال خواهد کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: این پایگاه صهیونیستی خبر داد که قرار است این هیأت به پاریس اعزام شود تا مذاکره درخصوص تبادل اسیر با حماس از سر گرفته شود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: صدور پروانه‌های ساختمانی در بافت‌های فرسوده به بیش از 230 هزار واحد رسیده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: شاخه نظامی حماس از انجام 57 عملیات تک‌تیراندازی نیروهای مقاومت القسام از آغاز نبرد طوفان الاقصی در نوار غزه خبر داد.