یک‌شنبه 5 تیر 1401

اجتماعی خبرگزاری دانا

اجتماعی خبرگزاری دانا

وزیر امور خارجه با بیان اینکه بانوان، صلح و روابط انسانی را از کانون خانواده به عرصه تعاملات جهانی به ارمغان می‌آورند، اعلام کرد: به حضور زنان در وزارت امور خارجه مفتخریم.

زهرا فاضلی گفت: بسیاری از مراجعه کنندگان برای تزریق بوتاکس در البرز زیر 35 سال هستند که ما اصلا توصیه نمی کنیم.

یوسفعلی میرشکاک در نشست نقد و بررسی کتاب «شمعدانی‌ها» گفت: انسان این روزگار به دلیل مشغله‌های زیاد صبر و حوصله خواندن اشعار طولانی را ندارد، رباعی قالب شعر روزگار آینده خواهد بود.

پیمان صاحب‌جمعی با بیان اینکه سرمربیگری استقلال برای عنایتی زود است، عنوان کرد: در نقطه مقابل نکونام بهترین گزینه برای مربیگری بود.

مهاجریان مقدم سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد از اجرای حکم پلمپ پنج واحد صنفی متخلف در یزد خبر داد.

حرکات نمایشی خودروها در اوقات مختلف شبانه روزی سبب گلایه های شهروندان در نقاط مختلف شهری استان شده بود که همین موضوع سبب ورود پلیس و اتخاذ تدابیر در خصوص این تخلفات شد.

بهمن صحرایی با بیان اینکه 150 موکب در داخل استان کرمانشاه آماده خدمت رسانی به زوار اربعین هستند، گفت: امیدواریم امسال شاهد افزایش تعداد موکب‌های استان باشیم.

استکبار جهانی در پی این اقدام جسورانه و منطقی جمهوری اسلامی ایران دست به هوچیگری رسانه‌ای توسط غول‌های رسانه‌ای غرب کرد.

مربی و سرمربی پیشین استقلال به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال جوانان انتصاب شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بحث مربوط به اشتغال در این استان به جد پیگیری خواهد شد و امسال برای چهارمحال و بختیاری 20 هزار فرصت شغلی هدف‌گذاری شده است.

زهرا هراتی با تاکید بر اینکه رفتار، باورها، اعتقادات و محوریت زن در خانواده نقش برجسته ای در ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی دارد، گفت: زن به عنوان محور خانواده، ایجاد کننده فضای مشورت و هویت سازی است.

وزیر امور خارجه در دیدار مدیر اجرایی کنفرانس تعامل و اقدامات اعتمادساز در آسیا ضمن مهم خواندن نقش سیکا در تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی بر ضرورت تقویت هر چه بیشتر ظرفیت‌های این سازمان در مواجهه با موضوعات منطقه‌ای به ویژه تروریسم و افراط‌گرایی تاکید کرد.

مسابقات 7 وزن نخست، رقابت های کشتی فرنگی جام بولات تورلیخانوف و رنکنیگ اتحادیه جهانی از صبح امروز در شهر آلماتی قزاقستان در حال برگزاری است.

معاون سابق وزیر ورزش و جوانان گفت: در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال شرکت نخواهم کرد.

معاون وزیر صمت گفت: برای تحقق شعار سال تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین، برنامه راهبردی «ارتقای تولید دانش‌بنیان» این وزارتخانه ابلاغ شد.