پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

اجتماعی خبرگزاری دانا

اجتماعی خبرگزاری دانا

کریمی گفت: وابستگان سپاه از ذخایر ارزشمند و سرمایه های معنوی سپاه هستند و به نوعی این عزیزان آیات عزت و عظمت ملت در تاریخ این سرزمین اسلامی به شمار می روند

در حالی که تاثیرات مثبت سفر آیت الله رئیسی به روسیه در حوزه مسائل اقتصادی و سیاسی مورد توجه کارشناسان و رسانه های بین المللی قرار دارد برخی رسانه های ضدانقلاب و رسانه های داخلی مخالف دولت با پررنگ کردن برخی شایعات و مسائل حاشیه ای نادرست به دنبال زیرسوال بردن دستاوردهای این سفر هستند.

باید توجه داشته باشیم که افرادی که دُز دوم واکسن را دریافت نکرده‌اند حتماً آن را تزریق کنند و افرادی که بیش از سه ماه از تزریق دُز دوم واکسنشان گذشته اقدام به تزریق دُز یادآور کنند.

رییس سازمان تیم‌های ملی گفت: اردوی آماده سازی ملی‌پوشان با یک هفته تاخیر و بعد از رقابت‌های لیگ برتر تکواندو که قرار است روز 16 بهمن ماه برگزار شود، آغاز خواهد شد.

اله داد از بهره برداری از 27پروژه توزیع برق با اعتبار 911میلیارد ریال، همزمان با دهه فجر در این استان خبر داد.

لاله افتخاری با اشاره به بحران حقوق زن در دوران پهلوی گفت: رویکرد رژیم پهلوی استفاده ابزاری از زنان و نمایش آنان در جامعه بود و این نگاه تحقیر آمیز رژیم پهلوی به زنان براساس اسناد و مدارک کاملا مشخص است.

در سالروز ولادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها جمعی از مداحان اهل بیت علیهم‌السلام با رهبرانقلاب اسلامی دیدار کردند.

نقش بانوان در نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی ایرانی بسیار ویژه است و در مقابله با تهاجم فرهنگی و آسیب های اجتماعی تاثیر گذار می باشد.

هایده نصیری خانواده را مقدس‌ترین بنا در اسلام برشمرد و با اشاره به معضلات به وجود آمده طی سال‌های اخیر در خصوص حجاب و فروپاشی بنیان خانواده به علت پیامد های نشات گرفته از بدحجابی، بر لزوم رعایت حجاب جهت آرامش و پویایی خانواده و جامعه اسلامی تاکید کرد.

امام جمعه چهاربرج گفت: دشمن به این نتیجه رسیده که از بین بردن خانواده، کافی است و مادر بشکند و لذا می خواهد جایگاه و منزلت زن را از بین برده و زنان را به طرف بی هویتی سوق دهد.

متین قورچی‌بیگی با بیان اینکه پیروی از سبک زندگی فاطمی ضرورت امروز جامعه بوده و موجب تحکیم بنیان خانواده است؛ گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) نه فقط الگوی زنان جهان بلکه الگویی برای همه انسان‌های روی زمین هستند.

نرخ‌های نجومی برخی میوه در بازار که فصل آن گذشته است شوک‌آور است به طوری که در حال حاضر یک کیلو شلیل یا زردآلو در یک هایپر میوه در ساری 350 هزار تومان قیمت خورده است.

شماری از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه حضرت فاطمه (س) بهترین الگو برای زنان و دختران امروز است، گفتند: اهل سنت نسبت به اهل بیت محبت و مودت دارند.

حسین یعقوب نژاد نایب قهرمان مسابقات منطقه ده کشور شد و مدال نقره دست یافت.

استان کردستان با دارا بودن بیش از یک هزار نوع گیاه دارویی این ظرفیت را دارد که با حمایت مسئولان در راستای ایجاد صنعت کاشت، برداشت و صادرات فرآورده‌های گیاهی در داخل و خارج کشور گامی بلند برای رشد اقتصادی منطقه بردارد.

حجت الاسلام بهرامی امام جمعه شهر اردل گفت: شورای اسلامی شهر باید با برنامه باشد و نباید دچار روزمرگی شود که این موضوع باعث اختلاف می شود.