سه‌شنبه 5 مهر 1401

اجتماعی خبرگزاری دانا

اجتماعی خبرگزاری دانا

راهپیمایان تهرانی در راهپیمایی میلیونی امروز تهران با شعار "نیروی انتظامی تشکر تشکر" از برخورد پلیس با آشوب‌گران تقدیر کردند.

راهپیمایی هزاران نفر از مردم قم در محکومیت اهانت به قرآن و مقدسات علیه اغتشاشگران و فتنه انگیزان برگزار شد.

آیت الله حسینی همدانی گفت: عده ای پرونده مهسا امینی را سرپل فعالیت ساختار شکنانه کرده و به خود اجازه دادند ارکان امنیت کشور را مورد هجمه قرار دهند.

پس از اینکه منابع عراقی روز گذشته خبر دادند که یک دختر نوجوان به ضرب گلوله نظامیان آمریکایی کشته شده است، فرماندهی عملیات بغداد از آغاز تحقیقات در این زمینه خبر داد.

ادهم کرد گفت: دانیال شه‌بخش ملی‌پوش بوکس کشورمان و اولین بوکسور المپیکی سیستان و بلوچستان امشب در نخستین مبارزه خود در بوکس حرفه‌ای در سازمان WBC به مصاف میوندا برمه از اوگاندا رفت و در اواسط راند سوم حریف خود را ناک‌اوت کرد.

مراسم عزاداری اربعین حسینی با حضور رهبر معظم انقلاب و با حضور هیئت‌های دانشجویی در حسینیه امام خمینی بر گزار شد.

مجموع معاملات انجام شده در سامانه نیما در روز جاری تا ساعت 16 به معادل 218 میلیون یورو رسید.

رئیس سازمان امنیت عمومی لبنان به موضع گیری درباره پرونده ترسیم مرز دریایی با رژیم صهیونیستی گفت: موضوع ترسیم مرزهای آبی لبنان یک مسئله امنیت ملی است.

رجائیان گفت: اصلی‌ترین معضل ورزشگاه نور است که باید ازنظر لوکس نور افزایش ضریب داشته باشیم و 88 پروژکتور استادیوم باید تعویض شود.

رقابت‌های تنیس قهرمانی کمتر از 12 سال آسیا با برتری تیم پسران ایران برابر هنگ‌کنگ پیگیری شد.

اداره آمار فدرال آلمان اعلام کرد، تورم سالانه این کشور در ماه آگوست (ماه گذشته میلادی) به بالاترین رقم در نزدیک به 50 سال گذشته رسیده است.

وضعیت مرز خسروی به روند عادی برگشته و تردد زوار به صورت روان و بدون هیچ مشکلی در حال انجام است و همچنین مشکلات تردد زائران اتباع خارجی از مرز شلمچه نیز برطرف شده است و امروز نیز در مرزهای منتهی به عراق به علت وزش شدید باد شاهد خیزش گردوخاک هستیم.

انیمیشن بلند «لوپتو» به کارگردانی عباس عسکری از محصولات مرکز انیمیشن سوره، در بخش رقابتی دهمین جشنواره یونیورسال کیدز (UKFF) ترکیه به نمایش درمی آید.

با حضور مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد، مشاور و مدیرکل حراست استانداری در محل فرمانداری، بخشدار مرکزی بویراحمد معرفی شد.

حرام‌ها و حلال‌های خداوند دارای مصلحت و حکمت‌هایی است که با پیشرفت علوم به آنها پی خواهیم برد

زهرا پاکروح گفت: مربیان و ورزشکاران قهرمان البرز از نداشتن بیمه رنج می برند و متاسفانه مسئولین به این مهم توجه ندارند.