یک‌شنبه 16 بهمن 1401

گوناگون وب‌گاه گسترش

گوناگون وب‌گاه گسترش

دومین ماه کامل سال 2023، در 5 فوریه برابر با 16 بهمن‌ماه، در آسمان شب قابل رویت خواهد بود. ماه کامل در فوریه 2023 دومین و آخرین «ریز ماه» در سال جاری خواهد بود. این ماه نیز به «ماه برفی» معروف است.

نرخ بهای خدمات باغ پرندگان با حداکثر آرا موافق اعضای شورای اسلامی شهر تهران به 60 هزار تومان افزایش یافت.

رئیسی: ظرف مدت کوتاهی شاهد بازسازی خوی و روستاهای اطراف آن خواهیم بود. ما هم وظایف خود را دنبال می‌کنیم.

وزیر خارجه انگلیس در مقاله ای که بیشتر بوی تنش‌زایی می‌دهد، گفته که تسلیح اوکراین برای نبرد با روسیه تنها مسیر رسیدن به صلح است.

وزیر انرژی عربستان هشدار داد، تحریم‌های غرب علیه روسیه ممکن است در آینده به کمبود عرضه انرژی منجر شود.

فرمانده کل ارتش بحرین با گزافه‌گویی و اتهام‌پراکنی علیه ایران، گفت که «ما آماده تمام گزینه‌ها» برای مواجهه با ایران هستیم.

برخی معلمانی که موفق به اخد تایید نهایی گزینش نشده‌اند، می گویند که دلیل رد گزینش آنها دلایلی مانند سهل‌انگاری در نماز، حضور کمرنگ در تجمعات و... بوده است. سید امیرمحمد خرازانی دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش درباره این ادعاها توضیح داده است.

در این خبر به بررسی قیمت برخی از لاستیک های خودرو در بازار پرداختیم.

امروز شورای رقابت رسما در دستورالعملی عرضه خودرو در بورس کالا را لغو کرد؛ دلیل شورای رقابت برای لغو عرضه خودرو در بورس کالا چیست؟

داده های مرکز آمار ایران نشان می دهد شاخص قیمت مسکن تهران در اولین ماه زمستانی کشور برابر با 191.4 بوده است.

با حضور سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر محمدطیب صحرایی، استاندار کرمانشاه بزرگترین پارک آبی غرب کشور که با تسهیلات بانک توسعه تعاون راه اندازی شده به بهره برداری رسید.

وزیر جهاد کشاورزی، تامین امنیت غذایی را وظیفه و رسالت اصلی وزارت جهاد کشاورزی در کشور دانست و گفت: وظیفه ورسالت خود را در تامین امنیت غذایی کشور تا پای جان انجام می‌دهیم.

بالاترین نرخ سربار هزینه مسکن در شهرهای یونان با 32.4 درصد است.