جمعه 4 اسفند 1402

گوناگون وب‌گاه گسترش

گوناگون وب‌گاه گسترش

شنیده ها حکایت از آن دارد که کارت‌های آزاد بنزین در همه کلانشهرها و شهرهای بزرگ به مقدار کافی موجود است و مسافران نوروزی نگران نباشند.

به گفته یک کارشناس مسکن، در بازار مسکن تقاضا به صفر رسیده است و انتظارات مردم برای دستیابی به مسکن به بیش از صد سال رسیده است. با این حال، انتظار می‌رود در شب عید تجربه کاهش قیمت مسکن را در بازار داشته باشیم.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: با هر توجیهی که مسئولان، این گونه تصمیم سازی می کنند این به نوعی آسیب زدن به منافع کشور است.

داده‌های اخیر بیان می‌کنند که تعداد کل تراکنش‌های روزانه شیباریوم در یک جهش فوق‌العاده طی دو ماه، از مرز 3 میلیون گذشته که بالاترین رقم از 28 ژانویه است.

در این گزارش قصد داریم شما را با آخرین قیمت گوشی های شیائومی در بازار آشنا کنیم.

شمش آلومینیوم به قیمت‌هایی که ارزان‌تر از بازار بورس کالا هستند، توسط تولیدکنندگان به ترکیه و چین صادر می‌شود. در حالی که اگر این شمش با همان نرخ برای صنایع پایین‌دست در دسترس قرار بگیرد، می‌تواند اشتغال و سود بیشتری در زنجیره تولید آلومینیوم ایجاد کند.

مدت‌هاست که افزایش دستمزدها در کشور از تورم عقب‌مانده است و این باعث کاهش چشم‌گیر قدرت خرید کارگران و افزایش گروه‌های زیر نسبت خط فقر در کشور شده است. در حال حاضر، نه تنها افراد حداقل‌بگیر ولی بسیاری از افرادی که تا حدودی بالاتر از این آستانه قرار دارند و خانواده دارند و فرزند دارند نیز در دسته فقیران قرار می‌گیرند و توانایی تأمین حداقل زندگی را ندارند.

با طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی، افرادی که در بازه درآمدی یک تا هفت دهک قرار می‌گیرند، با خرید از 210 هزار فروشگاه متصل به شبکه "شما"، می‌توانند علاوه بر مبلغ یارانه خود، 220 هزار تومان اعتبار نیز دریافت کنند.

اعلام آمارهای جدید از بازار مسکن توسط مرکز آمار، نوید و آلارمی را به بازار مسکن داد که در پایان سال و با توجه به تغییرات نرخ ارز، انتظار تحولات نسبتاً مثبت در معاملات مسکن وجود دارد. اگرچه تغییرات نرخ ارز در چند روز اخیر پایدار شده است، برخی از عوامل فعال در بازار مسکن معتقدند که هر سال با رسیدن به پایان سال، رونق معاملات مسکن نیز افزایش می یابد و این رونق، باعث تغییرات کمی در بازار...

شنیده ها حکایت از آن دارد که پیج های تبلیغاتی بیش از 10 تا 15 میلیارد درآمد دارند.

در فصل پاییز امسال، در بخش تورم تولیدکننده خدمات، بالاترین نرخ تورم نقطه به نقطه با درصد 86.7 به گروه "فعالیت‌های خدماتی مربوط به تامین جا و غذا" اختصاص داشت و کمترین نرخ تورم نقطه به نقطه با درصد 17.8 مربوط به گروه "اطلاعات و ارتباطات" بود.

مطابق با دیدگاه بسیاری از کارشناسان محیط‌زیست، سرعت نابودی اراضی جنگلی در کشور به گونه‌ای بالا است که در طی چند دهه آینده، اکثر اراضی جنگلی کشور به طور کامل از بین خواهند رفت.

یکی از شرکت‌های واردکننده خودروها به کشور، در نمایشگاه خودرو با محصولات متنوعی از کمپانی کیا حاضر شد. این محصولات شامل مدل‌هایی مانند کیا سونت، کیا سلتوس، کیا پگاس، کیا K5 و کیا سراتو (GT LINE) است.

افزایش مصرف بنزین در کشور سبب شده است تا مشکلات ناترازی این سوخت مهم پیچیده تر شود.

رضوانی‌فر در خصوص میزان حقوق ورودی وصولی کالاها در 11 ماهه سال جاری اظهار داشت: میزان حقوق ورودی وصولی کالاها در این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل با 43 درصد افزایش به رقم 68 هزار میلیارد تومان رسید.