یک‌شنبه 1 خرداد 1401

گوناگون وب‌گاه گسترش

گوناگون وب‌گاه گسترش

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 3 بیمار کووید 19 در کشور فوت شدند.

با اعلام مدیر پرداخت سود سپرده گذاری مرکزی، امروز واریز سود سهام عدالت به پایان می‌رسد.

4 مجموعه فعال در حوزه بازار سرمایه صندوق پیشنهادی خود را برای هفته اول خرداد ماه با افق کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ارایه کردند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران با اشاره به صادرات 555 میلیون دلاری آبزیان گفت: برای رسیدن به رکورد صادرات یک میلیارد دلاری آبزیان هیچ محدودیتی اعمال نمی شود.

قیمت هر برگ تسهیلات مسکن همچنان در حال افزایش است و چنانچه یک زوج متاهل ساکن تهران خواهان خرید این اوراق باشند، باید بیش از 124 میلیون تومان هزینه کنند.

رئیس پایانه صادراتی فرش دستباف ایران درباره محدودیت صادرات فرش دستباف به علت وجود مصوبه تعهد ارزی می گوید: «گذشته ها گذشته و هر آنچه که اتفاق افتاده با هر مسئولیتی تمام شده و نمی‌توان در گذشته ماند. باید به راه های بهتری اندیشید».

مدافع حال حاضر نساجی تصریح کرد که انتقالش قرضی بوده و آخر فصل به استقلال برخواهد گشت.

سارق گوشی‌های تلفن همراهی وزیر ورزش دستگیر شد.

فرمانده قرارگاه امین پلیس امنیت اقتصادی انتظامی کل کشور (فراجا)، از کشف بیش از 3 هزار تن کالای اساسی و معیشت محور احتکاری و دستگیری 519 متهم طی 72 ساعت گذشته در کشور خبر داد.

در این خبر به بررسی قیمت انواع برنج در بازار پرداختیم.

پیرو اطلاعیه 22 فروردین شرکت فرابورس ایران با موضوع ضوابط مربوط به ماده 21 دستورالعمل فعالیت بازارگردانی در بورس تهران و فرابورس، پس از بررسی‌های صورت گرفته طی 6 ماهه منتهی به 28 اردیبهشت سال جاری، 12 نماد به شرح جدول ذیل مشمول بندهای 2، سه و چهار ماده یک ضوابط مذکور هستند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس احتمالاً از فصل آینده به جمع سرمربیان فوتبال ایران اضافه خواهد شد.

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با بیان اینکه قطعا زمان ثبت‌نام یارانه‌ها تمدید خواهد شد، گفت: فردی که یارانه بگیر بوده و ازدواج کرده، باید به پلیس به علاوه10 مراجعه کند و پس از آن سرپرست خانوار باید حسابی را به عنوان حساب رفاهی به بانک اعلام کند.

جدیدترین قیمت خودروهای ام وی ام در بازار را در این گزارش مشاهده کنید.

بازار بورس ایالات متحده دوباره سقوط کرد و شاخص سهام وال استریت را در بحبوحه ترس از تورم و رکود به وضعیت نزولی سوق داد و سرمایه گذاران را نیز در معرض طولانی ترین روند زیان خود از زمان رکود بزرگ در سال 1932 قرار داد.

رحیمی جهان آبادی: نگاه ما طیفی و جناحی نیست از این رو در دولت قبل که تخریب‌ها بر علیه وزیر توانمند و علیه روحانی در جریان بود واقعا عذاب می کشیدیم. نگاه ما نگاهی ملی است. اگر منافع ملی را در نظر بگیریم و سیاست های کلان نظام را تحت نظر مقام معظم رهبری ببینیم. نگاه طیفی و جناحی نخواهیم داشت. ولی هستند کسانی که دیروز برجام را آتش می زدند ولی امروز می گویند باید برجام احیا شود.