سه‌شنبه 11 بهمن 1401

آموزشی

آموزشی

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، هفتمین همایش مرجعیت علمی با محوریت ادغام آموزش علوم پزشکی در نظام سلامت و با حضور مقامات دولتی و مدیران وزارت بهداشت روز سه شنبه 11 بهمن 1401 در مرکز همایش‌های بین المللی رازی برگزار شد. ابوالفضل باقری فرد، معاون آموزشی وزارت بهداشت در این مراسم به ارائه برنامه‌های در دست اجرا با محوریت ادغام پرداخت و عنوان کرد: ارتقای کیفی و کمی آموزش علوم پزشکی...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگااه خبرگزاری دانشجو، در آستانه چهل و چهارمین فجر انقلاب اسلامی، بیست و سومین کرسی آزاد اندیشی با موضوع بررسی «قدرت رسانه‌های نظام سلطه و راز‌های ایستادگی یک ملت» با حضور شاهین رفیعی استاد دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و ابوذر یاسری پژوهشگر حوزه انقلاب اسلامی روز دوشنبه دهم بهمن ماه برگزار شد. جهاد تبیین ذهنیت را منطبق بر واقعیت می‌کند شاهین رفیعی استاد...

خبرگزاری ایرنا

دزفول - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر ضرورت توسعه فناوری تاکید کرد وگفت: دانشگاه‌ها باید برای دستیابی به فناوری نرم هزینه کنند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دانشمندان یک ستاره دنباله‌دار غول‌پیکر و «بیگانه» را در حال حرکت مستقیم به سمت خورشید رصد کرده‌اند که احتمالا از یک منظومه شمسی دیگر آمده است.

خبرگزاری مهر

معاون اداری مالی وزارت علوم «سرپرست دبیرخانه هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت عتف» را منصوب کرد.

خبرگزاری مهر

با حکمی از سوی رئیس داشگاه علامه طباطبائی، دبیر شورای انضباطی بدوی و مسئول دبیرخانه شورای انضباطی این دانشگاه منصوب شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - اولین مدرسه اخلاق در پژوهش در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در هفته دوم اسفند 1401 برگزار می‌شود.

خبرگزاری مهر

پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران به مناسبت روز آواها و نواهای ایرانی، مسابقه دانشجویی «نوای خوش» را در سطح دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور به صورت مجازی برگزار می‌کند.

خبرگزاری مهر

دانشگاه امیرکبیر و وزارت ارشاد در قالب یک تفاهم نامه با هدف توجه به موضوع صنعت و علوم و فناوری چاپ در نقشه جامع علمی کشور و ایجاد رشته های فنی و مهندسی با گرایش چاپ همکاری می کنند.