یک‌شنبه 5 تیر 1401

اجتماعی وب‌گاه تابناک

اجتماعی وب‌گاه تابناک

آخرین آمار مبتلایان «کووید -19»/ دستگیری مرده‌ای که مواد مخدر قاچاق می‌کرد!/ دستگیری 2 قاچاقچی که گوسفندان را به دریا انداختند / پدری دخترش را به گورستان کشاند تا طلسمش باطل شود / کشف سکه‌های نقره و مس عهد ساسانیان و اشکانیان در دیوار / کشف جسد در فضای سبز بزرگراه / مردی گلوی همسرش را برید!/ خودکشی بعد از شلیک به همسر و شهادت مأمور کلانتری

در 24 ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از 150 میلیون و 305 هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش بیش از صد تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید -19» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال 221 تن از ایشان وخیم است.

توصیه اکید بر تزریق یک نوبت واکسن یادآور سال 1401 در کلیه گروه‌های سنی بالاتر از 12 سال که 6 ماه از آخرین نوبت تزریق واکسن شان گذشته است. مانند واکسن‌های آنفلوآنزای هر ساله و اینکه تا اواسط تابستان جاری هم تزریق شود. در این صورت سطح ایمنی جامعه در آستانه سال تحصیلی، سفر اربعین و آغاز فصل پاییز به سطح خوبی می‌رسد.

در 24 ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از 150 میلیون و 293 هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش بیش از دویست تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید -19» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال 228 تن از ایشان وخیم است.

آخرین آمار مبتلایان «کووید -19»/ آشیانه‌ای روی آب!/ اتهام تسبیب در قتل برای راننده اتوبوس / قصاص قاتلی که دوستش را کشته بود / ورود دادستانی به ماجرای مرگ هزاران ماهی / قتل همسر به خاطر زیاده خواهی / سرقت با شگردی عجیب!/ تصادف مرگبار سارق خودرو با پیرزن عابر