اجتماعی وب‌گاه تابناک

اجتماعی وب‌گاه تابناک

آخرین آمار کرونا در ایران تا 11 تیر / 141 تن دیگر جان باختند

از میان موارد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشورمان در 24 ساعت اخیر، آزمایش 2549 تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید -19» اضافه شود؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، اما هنوز برخی شان بستری هستند و از ظهر دیروز تا امروز 1621 تن بر شمارشان افزوده شده است.

9 مصدوم حادثه کلینیک در شرایط پایدار و مناسبی هستند / ابتلای بیش از 110 نفر از پرسنل اورژانس تهران به کرونا

خوشبختانه در جریان حریق شب گذشته با همکاری آتش نشانی و پدافند غیرعامل وزارت بهداشت از انتشار و انفجار گاز هلیوم که می‌توانست اتفاق بدی را رقم زند، جلوگیری شد. در این حادثه اغلب افرادی که دچار حادثه شدند، افرادی بودند که در ساختمان دچار انفجار حضور داشتند و خوشبختانه برای عابران و همسایه‌ها اتفاق خاصی نیفتاده است.

انفجار مهیب در کلینیکی در تهران / تعداد جان باختگان به 19 تن رسید / انسداد محدوده محل حادثه توسط پلیس / تکذیب شایعه «خرابکاری» توسط پلیس

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک کلینیک درمانی در خیابان شریعتی خبر داد. بر اساس آخرین اخبار دریافتی، بر اثر این انفجار تا کنون 19 نفر جان خود را از دست داده و قریب به 11 تن نیز مصدوم شده اند. علت حادثه در دست بررسی است، اما گفته می‌شود که انفجار‌هایی در طبقات زیرین این کلینیک به وقوع پیوسته است.

کرونا هنوز از کادر درمان قربانی می‌گیرد!

دلنوشته‌ای از خط مقدم مبارزه با کرونا برای تقدیر از مدافعان خط مقدم مبارزه کرونا

شیاطین کثیف دختر 18 ساله را ربودند

آخرین آمار مبتلایان «کووید -19»/ شرط میلیاردی برای نجات داماد از اعدام / شکستن دست و پا برای کلاهبرداری از بیمه / دو جنایت در یک شب / شیاطین کثیف دختر 18 ساله را ربودند / قاتل برادر اوتیسمی بخشیده شد / زورگیری برای اثبات رفاقت و قدرت / دستگیری متخصص قلابی ریه که دیپلم داشت / شر اینستاگرام دستگیر شد