شنبه 29 اردیبهشت 1403

اجتماعی وب‌گاه تابناک

اجتماعی وب‌گاه تابناک

تاکنون آمار رسمی و معتبری در مورد میزان سقط جنین در کشور اعلام نشده است، مسئولان در گفتگو‌های مختلف آمار متفاوتی را در این زمینه اعلام کردند.

رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو در 3 جلسه در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی» به ریاست قاضی افشاری برگزار شد.

ماجرای جاده تندرستی باشگاه انقلاب؛ این روز‌ها از موضوعات تماس‌های پر تکرار مخاطبان ماست.

مجلس تصویب کرد که شنبه‌ها تعطیل شود، شورای نگهبان ده روز فرصت دارد تا مخالفت یا موافقت خود را با این مصوبه اعلام کند در صورت موافقت این شورا شنبه‌ها از خردادماه تعطیل خواهد شد.

آئین افتتاح این بزرگداشت در روز سه‌شنبه مورخ 8 خرداد ماه 1403 در محل مصلی دانشگاه تهران و با حضور پنج هزار نفر از ذی‌نفعان و مهمانان داخلی و خارجی برگزار می‌شود و سلسله رویداد‌های آن تا پایان سال 1403 ادامه دارد.

بر اساس این طرح، تمامی شیرخواران و کودکان تا هفت سال که دارای بیمه پایه هستند، مشمول این برنامه هستند، با این یادآوری که این طرح در کلیه مراکز آموزشی و درمانی تابعه دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور اجرایی خواهد شد و شامل بخش خصوصی نیست. افزون بر این، طرح دیگری که امروز رونمایی شد و اجرایش کلید خورد، برنامه واکسیناسیون پنوموکوک و روتاویروس است.

آن گونه که خبرگزاری قوه قضاییه خبر داده، صادق زیباکلام، دارای پرونده‌های قضایی متعددی است که از جمله آنها، 3 پرونده است که احکام‌شان قطعی و لازم‌الاجرا شده است. وی در سال‌های اخیر اقدام به طرح مطالب خلاف واقع در رسانه‌ها کرده و مطالب بدون ادعا و سند متعددی را در فضای مجازی منتشر کرده است که در پی آن چندین پرونده قضایی برای وی تشکیل شده و...

نماینده دادستان خطاب به متهم گفت: بیشتر مخاطبان شما جوانان و نوجوانان بودند و تحت تاثیر موادمخدری که مصرف می‌کردید، قرار می‌گرفتند. تتلو پاسخ داد: قصدم ترویج موادمخدر نبود، می‌خواستم برای کسانی که آلوده به مشروبات الکی و مواد مخدر هستند، جایگزین گیاهی معرفی کنم!

با طرحی که دادستانی کل کشور در برخورد با جرایم خشن پیش بینی کرده و در حال اجرا در 15 استان کشور است، افرادی که مرتکب جرایم خشن هستند، شناسایی و با آنها برخورد لازم شده و در صورت دستگیری برای ارتکاب جرم، اشد مجازات برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود. امروز فراجا با همکاری دادستانی طرح‌هایی را با همکاری دیگر بخش‌های قوه قضاییه در دستور کار قرار دادند تا افراد دیگر دچار بروز چنین جرایمی نشوند.