اجتماعی وب‌گاه تابناک

اجتماعی وب‌گاه تابناک

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح اقدامات برگزاری آزمون سراسری سال 1399 در ایام کرونا گفت: مشکل فضای برگزاری آزمون با کمک دستگاه‌ها حل شده و شرایط حفاظت آزمون فراهم شده است.

آخرین آمار کرونا در ایران تا 27 مرداد / 165 بیمار دیگر چشم از جهان فروبستند

از میان موارد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشورمان در 24 ساعت اخیر، آزمایش 2247 تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید -19» اضافه شود؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و از ظهر دیروز تا امروز 1255 تن بر شمارشان افزوده شده است.

همچنان مزاحم تلفنی داریم! / تمهیدات اورژانس برای کنکور / تدارک اورژانس و بیمارستان ریلی در کشور / خودروسازان وطنی نتوانسته اند آمبولانس تولید کنند / تحریم‌ها شامل حال اورژانس هم شده است

خدمات اورژانس در همه سطوح برای مردم رایگان است و تنها جایی که ارائه خدمات رایگان را بدون منت ادامه می‌دهد، سازمان اورژانس است. همزمان با اقداماتی که انجام می‌دهیم، سامانه 115 به متخصصان حاضر در دیسپچ متصل می‌شود تا خدمات درمانی از همان محل تا تحویل بیمار به بیمارستان انجام شود.

گفت‌وگوی زنده «تابناک» با رییس سازمان سنجش درباره کنکور 99

آیا همه امکانات برای برگزاری متفاوت‌ترین کنکور همه ادوار در کشورمان بسیج شده و خطری سلامت کنکوری‌ها و دست اندرکاران برگزاری آن را تهدید نمی‌کند؟ این شاید مهم‌ترین سوالی باشد که این روز‌ها کنکوری‌ها با آن مواجهند و می‌کوشند قبل از آزمون بزرگ جوابش را بیابند!