پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

اقتصادی وب‌گاه خبر آنلاین

اقتصادی وب‌گاه خبر آنلاین

اقتصادآنلاین نوشت: کردان یکی از مناطق تفریحی تهرانی‌هاست و ویلاها، باغ‌ها و ویلاباغ‌های زیادی در این منطقه ایجاد شده است اما ارزان‌ترین ویلاباغ‌های تهران چه قیمتی دارند؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: صادرات دام، سوداگری و کاهش عرضه گوشت قرمز منجر شد تا طی دو هفته گذشته نرخ گوشت قرمز صعودی باشد.

چهارمین کارگروه مشترک وزارت صمت و بانک مرکزی به منظور هماهنگی سیاست‌های ارزی و تجاری کشور و هدایت ارز حاصل از صادرات به سمت چرخه تجاری و تولیدی کشور تشکیل شد.

رییس کل اسبق بانک مرکزی تاکید کرد: یک توافق خوب می‌تواند در کوتاه‌مدت درآمدهای نفتی را 2.5 برابر، کسری بودجه را کاهش و رشد اقتصادی (با نفت) برای 1401 تامین و معیشت مردم را بهبود بخشد.

اقتصادآنلاین نوشت: حیدری گفت: تامین اجتماعی در طرح 3070 نسبت به اخذ تعهدنامه غیرحضوری فرزندان دختر اقدام کرده است.

رییس کل سازمان خصوصی سازی گفت: سهامداران سهام عدالت پیش از پایان سال سود سهام عدالت دریافت خواهند کرد.

گزارش بانک مرکزی درباره ارزان‌ترین و گران‌ترین مناطق تهران منتشر شد.

قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران در مسیر کاهشی حرکت کرد.

اقتصادآنلابن نوشت: آمارهای منتشر شده نشان می‌دهند صندوق‌ها وضعیت مناسبی ندارند و درآمدهای حاصل از دریافت حق بیمه به زودی کفاف پرداخت مستمری‌ها را نمی‌دهد.

رصد اقتصادآنلاین از بازار خودرو نشان می‌دهد که محصولات خانواده سمند با نوسان قیمت جزیی (نسبت به هفته گذشته) روانه بازار شد.

در رمزریال؛ اصل و ذات پول به صورت الکترونیکی منتقل می‌شود و نیاز به تسویه بین بانکی نیست.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 میران افزایش حقوق بازنشستگان در سال آینده را اعلام کرد.

اقتصادنیوز نوشت: قیمت طلا 35 دلار سقوط کرد زیرا جروم پاول، رئیس فدرال رزرو اعلام کرد: تورم کمی بدتر از ماه دسامبر 2021 است و افزایش نرخ بهره در ماه مارس خواهد بود.

شرکت ملی نفت در واکنش به زیر سوال بردن بیانات رئیس‌جمهور درباره افزایش 40درصدی صادرات نفت، از مستند بودن افزایش صادرات نفت کشور و اطلاع نهادهای نظارتی از آن خبر داد.

آفتاب یزد نوشت: بورس برای ثبات، رشد و پویایی‌اش نیاز دارد که بتواند اقتصاد را پیش‌بینی کند یعنی سرمایه گذاران باید بتوانند حداقل برای یک افق یک یا دوساله تا حداقل 5ساله اقتصاد را پیش‌بینی کنند اما در کشور ما دولت برای جبران کسری‌های بودجه یک سری متغیرها را دستکاری می‌کند. از جمله متغیرهایی که توسط دولت افزایش یافته نرخ گاز و برق است.

طبق مشاهدات اقتصادآنلاین از قیمت امروز پراید، خودروهای خانواده پراید با ثبات قیمت روانه بازار شد.