دوشنبه 4 تیر 1403

سیاسی وب‌گاه خبر آنلاین

سیاسی وب‌گاه خبر آنلاین

3 ماه بعد از حمله علم الهدی به توسعه اینترنت روستایی، محمدجواد آذری جهرمی به سیستان و بلوچستان رفت و 10 روز تمام همان جا ماند تا تتمه اینترنت رسانی به 27 درصد از روستاهای فاقد اینترنت در این استان را شخصاً مدیریت کند.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: اینکه اعلام کردیم همه مردم می‌توانند از یارانه طلایی برخوردار باشند شنیدن آن برای یک عده سخت است، یارانه طلایی سبب می‌شود که مردم در سرمایه های کشور مشارکت کنند.

خواهر شهید بهشتی گفت: عزیزان من به عنوان یک خواهر شهید می گوید عزیزانی را انتخاب کنید که در راه ولایت باشند.

سرلشکر باقری طرح ملی مقابله با ناقلین مهاجم زیستی را ابلاغ شد.

بر اساس اینفوگرافیک منتشر شده توسط آخرین خبر، محمود احمدی نژاد متولد سمنان، حسن روحانی متولد سمنان و شهید ابراهیم رئیسی متولد خراسان رضوی بودند.

هشتگ «مرد میدان» از سوی کمپین انتخاباتی محمدباقر قالیباف در مدح او استفاده می شود. این توییت از سوی معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری، حمایتی آشکار از سوی یک مقام رسمی دولت از یک نامزد انتخابات محسوب می شود.

سه نامزد پیشتاز مطابق تمامی نظرسنجی‌هایی که در گوشه و کنار منتشر می‌شود، هر کدام بین 17 تا 23 درصد آرای مشارکت‌کنندگان را دارند، مشارکت هم حدود 50 درصد است، به اضافه 15 تا 20 درصد کسانی که هنوز تصمیم نگرفته‌اند.

هیات منصفه دادگاه‌های سیاسی و مطبوعاتی «محمد مهاجری» را مجرم دانست.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: جبهه انقلاب باید به یک گزینه واحد برسد و تکلیف همان هشتم تیرماه مشخص شود.

اگر هر سه نامزد، همین شیب افزایشی را ادامه دهند، وضعیت به نفع پزشکیان خواهد بود. البته که طبق تجربه، هر چه زمان به سمت روز انتخابات نیل کند، جمعیت آرای خاکستری، با نزدیک شدن به انتخابات کمتر می‌شود که این آرا طبق تجربه به سبد اصلاح‌طلبان و میانه‌روها می‌رود.

سردار حاجی زاده در آستانه انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر به تشخیص رهبری به کسی که مدیریت اجرایی قوی داشته باشد رای دهیم قطعا شاهد تحول در کشور خواهیم شد

قوچانی به احدیان گفت: چرا این قدر از آمدن آقای ظریف عصبانی هستید ایشان دارد انتخابات را برای شما گرم کند، مگر قرار نیست مشارکت بالا برود؟ این میزان عصبانیت که آقای قالیباف می‌رود در اصفهان فکر می‌کند آقای ظریف نامزد ریاست جمهوری است؟‌ای کاش بود؟ فکر می‌کنید که آقای روحانی نامزد ریاست جمهوری است؟

حال و هوای انتخاباتی در استان های ترک زبان چگونه است؟ آیا پزشکیان کاندیدای برخواسته از این خطه ایران دست بالاتر را دارد یا قالیباف با یک رئیس ستاد که نماینده اردبیل در مجلس دوازدهم نیز هست؟ خبرآنلاین در گپ و گفت با فعالان سیاسی این استان ها به این سوالات پاسخ داده است.

محمدجواد آذری جهرمی صبح امروز در سفر به قم با حجت الاسلام شهرستانی، نماینده تام الاختیار آیت الله العظمی سیستانی در ایران دیدار کرد.

پورمحمدی در پاسخ به سوالی درباره ماجرای مهسا امینی گفت: اگر رئیس جمهور بودم در لحظه اول دستور می‌دادم تمام عناصر درگیر در این حادثه احضار بشوند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: روزی ناوهواپیمابر به منطقه وارد می شد، در حالت آماده باش قرار می‌گرفتیم اما امروز به تأسی از انقلاب اسلامی، ناو هواپیمابر به انتهای دریای سرخ فرار کرده است.