پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

سیاسی وب‌گاه خبر آنلاین

سیاسی وب‌گاه خبر آنلاین

فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران با تاکید بر اینکه حضور در دریاهای دوردست فرمان فرماندهی معظم گل قوا است، گفت: حضور در آب‌های دور دست نشانه اقتدار کشور است.

معاون نخست وزیر و وزیر خارجه قطر در دیدار با رئیس جمهور کشورمان دعوت رسمی امیر قطر از آیت الله رئیسی برای شرکت در اجلاس سران کشورهای صادر کننده گاز را تقدیم کرد.

رئیس جمهور گفت: دولت و مجلس با همکاری می‌توانند گام‌های ماندگاری برای برطرف کردن مشکلات مناطق مختلف کشور و دغدغه‌های مردم بردارند

کیهان نوشت: در پی یادداشت دیروز کیهان که در آن، اظهارات آقایان امیرعبداللهیان و شمخانی درباره مذاکره مستقیم با آمریکا نقد شده بود، دیروز آقای شمخانی، دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی کشورمان با کیهان تماس گرفت.

ایسنا نوشت: یک نماینده سابق مجلس گفت: حذف ارز ترجیحی، عدم تعادل جدیدی در تولید، مصرف و توزیع ایجاد کرده و مهمتر آنکه امواج تورمی جدید را پدید می‌آورد.

محسنی اژه‌ای رئیس با تاکید بر لزوم مدیریت صحنه اقتصاد کشور متناسب با تهدیدات موجود علیه آن گفت: نمی‌توان در شرایط جنگ اقتصادی مانند دوران صلح مسائل را مدیریت کرد.

میزان نوشت: کارشناس مسائل بین الملل گفت: رسانه‌های عربی، منطقه‌ای، اروپایی و آمریکایی تا 2 روز بعد از انجام این سفر به تحلیل زوایای مختلف آن پرداختند.

خانه ملت نوشت: سیدمحسن دهنوی عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: کمیسیون تلفیق بودجه مجلس در مورد ارز ترجیحی تصمیم‌گیری می‌کند، البته تصمیم برای حذف هنوز قطعی نیست.

رویداد 24 نوشت: علیرضا پاک‌فطرت گفت: اینکه دولت می‌گوید حذف ارز ترجیحی را جبران می‌کنیم و مثلاً دارو و نهاده‌های دامی را مدل دیگری تامین می‌کنیم، حرف مفت است و ممکن است دو ماه بتوانند این کار را بکند، ولی بعد دیگر توان اداره کار را ندارد.

ایلنا نوشت: علی محمدنمازی گفت: شاید مشاوران رئیس‌جمهور به وی اطلاعات غلط می‌دهند که ایشان نمی‌دانند در کشور چه خبر است.

با تاکید معتقدم آنچه در مصاحبه اخیر تلویریوتی جناب آقای رئیسی اتفاق افتاد، مبنایش اطلاعات غلطی بود که به ایشان ارائه کردند و رئیس جمهور هم بدون آنکه صحت ادعاها را توسط افراد مستقل ارزیابی کند، در برابر دوربین سیما بیان کرد.

قرن نو نوشت: نماینده تبریز می‌گوید: آبان 98 بخش قابل توجهی از مردم در خیابان‌ها به ناحق مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و پس مدتی نیز برای دلجویی؛ آنها شهید یا جانباز اعلام شدند. همین موضوع ثابت می‌کند که این اتفاقات بر اساس یک دستور غلط قهرآمیز شکل گرفته بود.

سال گذشته توفیق داشتم رساله سطح 4حوزه باعنوان دموکراسی در مذاهب خمسه را بانمره عالی دفاع ومدارک آن را دریافت نمایم.

تسنیم نوشت: سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از تهیه طرح اصلاح موادی از قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری خبر داد.

پل خلیج فارس با بودجه های کلان تخصیصی حداقل هشت دولت، هنوز به پایان نرسیده و مشخص نیست سعید محمد، چگونه مدعی است با ارقام چند میلیارد تومانی فروش پنج ویلا، مشکلات مالی پروژه ناتمام 20 ساله را رفع می کند؟

درپی انتشار فیلمی از آشفتگی وضعیت ترک کاخ کرملین از سوی هیات ایرانی،، هادی محمدی از بی توجهی تشریفات ریاست جمهوری به انتخاب محل مناسب برای توقف خودروی رئیسی مقابل این کاخ، انتقاد کرد.