سه‌شنبه 5 مهر 1401

سیاسی وب‌گاه خبر آنلاین

سیاسی وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: ستاد هماهنگی اقتصادی دولت صبح امروز سه‌شنبه به ریاست سید ابراهیم رئیسی تشکیل جلسه داد و به بررسی و تصمیم‌گیری درباره مهمترین مسائل اقتصادی روز پرداخت.

پایگاه اطلاع رسانی «چند ثانیه» نوشت: انجمن پزشکان ایرانی آمریکا با انتشار یک اطلاعیه مطبوعاتی، اعلام کرد که از شروین مرتضوی، رئیس انجمن پزشکان ایرانی آمریکا، به دلیل دیدار با ابراهیم رئیسی خواسته شده تا استعفا دهد.

ایلنا نوشت: آصفری نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: موضوع برگزاری تجمعات اعتراضی با نظر وزارت کشور و مرکز پژوهش‌ها در حال بررسی است تا به یک پیش‌نویس قانونی تبدیل شده و به صحن مجلس بیاید.

نورنیوز، رسانه شورای عالی امنیت ملی به نقل از ایرنا نوشت: عماد افروغ، جامعه شناس گفت: نظام باید برخورد به موقع و دست کم عذرخواهی می‌کرد، اما همه چیز را موکول به پاسخ فلان کمیته و کمیسیون و دستور مقامات کردند. این می‌شود نوشدارو بعد از مرگ سهراب. باید می‌فهمیدید قطع نظر از هر پاسخی که از کمیته‌ها بیرون بیاید، شما مقصرید. چون اگر به این خانم ایست نمی دادند و او را سوار ون نمی کردند، این...

مهر نوشت: چین در یک دهه گذشته و از زمان ساخت اولین ناو هواپیمابر خود به نام لیائونینگ در سپتامبر 2012، پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته است.

نورنیوز نوشت: حسن عباسی سخنگوی هیچ بخشی از حاکمیت نیست

نیروی زمینی سپاه پاسداران بار دیگر مواضع گروه تروریستی پژاک در منطقه چومان در نوار مرزی ایران و عراق را با استفاده از پهپاد و آتش توپخانه‌ای مورد حمله قرار داد. منبع: چندثانیه

میز مفت نوشت: پوششی که اسدزاده بر تن دارد، شبیه هر چیزی هست جز یک دیپلمات! این هم از کرامات مردان نفتی در دولت سیزدهم است.

تجارت نیوز نوشت: جمعیت یک میلیاردی چین و وجود سرکوب شدید، باعث شده برنامه‌هایی مثل وی‌چت کاربران زیادی داشته باشند.

جماران نوشت: سید محمد خاتمی در پی درگذشت امین تارخ پیام تسلیت داد.

فارس نوشت: قدیم‌ها که امکانات کم بود و سفر دشوار بود و راه، طولانی بود پابوس امام رضا (ع) چگونه می‌رفتند ایرانی‌ها؟ با امکانات کم و با دشواری زیاد و در راهی طولانی می‌رفتند و از تهران، پیاده یک‌ماه طول می‌کشید تا برسند و سواره 10 روز.

فارس نوشت: تعداد نیروهای کومله زیاد بود یکی یکی نیروهای ما شهید می‌شدند و جوی خون در کوچه پس‌کوچه‌های روستا جاری شده بود، در این درگیری که از ساعت 4 صبح تا 7 شب ادامه داشت...

دیجیاتو سایت تخصصی فناوری از این نوشت که در پی محدودیت های اخیر برای گروهی از اپلیکیشن ها، این بار وب استور گوگل کروم فیلتر شده است. در روزهای اخیر تعدادی از کارشناسان امنیت سایبری دلیل بعضی از فیلترینگ های موقت را بستن راه نفوذ هکرها برای ایجاد ترافیک اضافه و از کار انداختن سایت های مهم داخلی اعلام کرده اند.

دیجیاتو نوشت: شرکت نورتروپ گرومن ادعا کرده است بمب‌افکن پنهانکار B-21 جهان است که تا پایان سال جاری میلادی پرده‌برداری می‌شود.

یک کارشناس امنیت سایبری به ایسنا گفته است راهکار انانیموس، گروه سرشناس هکری و دیگر مدعیان حملات سایبری، استفاده از بدافزارهای جاسازی شده در دل بازی های پر طرفدار است.

عصر ایران نوشت به نظر می رسد اگر این شخص رئیس جمهور ایران بود با توجه به رویکرد مترقی و خردمندانه ای که دارد (و از سخنانش پیداست) ایران را در مسیر توسعه و تعالی هدایت می کرد