اجتماعی وب‌گاه خبر آنلاین

اجتماعی وب‌گاه خبر آنلاین

زلزله 5 ریشتری یزدانشهر کرمان را لرزاند

ایرنا نوشت: زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 5.1 ریشتر حوالی یزدانشهر در استان کرمان را لرزاند.

مرگ 181 بیمار کرونایی در شبانه‌روز گذشته

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 181 نفر دیگر به تعداد قربانیان کووید 19 در کشور افزوده شد.

مروری بر پرونده قتل غزاله؛ سرانجام جنایت عشقی در نوجوانی

آرمان، پسرک نوجوانی که در 17 سالگی متهم به قتل دوستش غزاله شد، حالا در لبه تیغ ایستاده و هر آن احتمال دارد حکم قصاص برای او اجرا شود. مروری بر پرونده اخباری که درباره او و مقتول منتشر شده نشان دهنده وضعیت عجیب و پیچیده این پرونده است.

چرا مویدو را انتخاب کنیم؟

مویدو مخفف سه کلمه مبتکران، ویرچوال، اجوکیشن به معنی آموزش مجازی مبتکران است که آنرا بعنوان مدرسه مجازی مبتکران نام گذاری کرده ایم.

فیلم کتک زدن سالمندان در مرکز زیرنظر بهزیستی درست است

مهر نوشت: مدیرکل بهزیستی لرستان ماجرای فیلم ضرب و شتم سالمند بروجردی را تشریح کرد.

مرگ 569 نفر با مسمومیت دارویی و سم

سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: تلفات مسمومیت که شامل مواردی همچون مسمومیت با گاز منوکسیدکربن، مسمومیت دارویی و یا مسمومیت با سم (قرص برنج، سیانور، سرب و...) است، در پنج ماهه نخست سال جاری منجر به مرگ 972 نفر شده که بیشترین آن با 569 فوتی مربوط به مسمومیت با سم بوده است.

قاتل نوزاد سنندجی بازداشت شد

مهر نوشت: رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی استان کردستان از دستگیری قاتل نوزاد سنندجی توسط مأموران این نهاد خبرداد.

کدام اختلالات روانی در انتظار مبتلایان به کرونا است؟

مدیر گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طبق اعلام کمیته تخصصی سلامت روان کووید 19، در ایران 29 درصد بیماران کرونایی دچار اختلالات روانپزشکی می‌شوند.

13600 مادر باردار دراصفهان واکسن کرونا دریافت کردند

مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت اصفهان با اشاره به اینکه 13 هزار و 600 مادر باردار واکسن کرونا دریافت کرده اند، گفت: تاکنون 66 درصد جمعیت بیش از 12 سال در استان اصفهان یک دوز واکسن کرونا را دریافت کردند و به 30 درصد جامعه دو دوز واکسن تزریق شده است.

سیف به 10 سال و عراقچی به 8 سال حبس محکوم شدند

ایسنا نوشت: سخنگوی قوه قضاییه درباره جزئیات محکومیت پرونده اخلال‌گران ارزی سال 96 گفت: متهم ردیف اول، ولی‌الله سیف، رئیس وقت بانک مرکزی به تحمل 10 سال حبس تعزیری محکوم شد.

دکتر گویا: سرما و ازدحام احتمال برخاستن موج ششم کرونا را افزایش می‌دهد

ایسنا نوشت: رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت درباره احتمال بروز موج ششم بیماری کرونا در کشور، الزام رعایت موارد بهداشتی در کنار واکسیناسیون، توزیع واکسن پاستور در دانشگاه‌های علوم پزشکی، مطالعات در دست انجام درباره اثربخشی واکسن‌های کرونا از جمله سینوفارم و... توضیح داد.

جریمه‌های رانندگی توسط دولت افزایش پیدا می‌کند؟

ایسنا نوشت: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا می‌گوید که این پلیس هیچ پیشنهادی در خصوص افزایش مبلغ جریمه های رانندگی به دولت نداده و در عین حال معتقد است که باید یک بازنگری در رقم جرائم حادثه ساز انجام شود.

میانجیگرها از امروز در پرونده‌های کیفری وارد می‌شوند

ایرنا نوشت: رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور میانجیگری را یک تاسیس مهم قضایی دانست و گفت: بر اساس ماده 32 قانون آیین دادرسی کیفری دادسراها می‌توانند پرونده‌ها و شکایات قابل گذشت را از امروز به میانجیگران بسپارند.

نقشه کرونایی ایران در 24 مهر 1400

نقشه جدید کرونایی کشور در 24 مهرماه 1400 منتشر شد.

جزییات قتل غزاله به دست آرمان / خانواده غزاله رضایت می‌دهد؟

ایرنا نوشت: رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور با اشاره به تلاش های اخذ رضایت از خانواده غزاله برای جلوگیری از قصاص آرمان عبدالعالی گفت: کار دستگاه قضایی تمام شده و باید از لحاظ اجرای حکم بر اساس نظر خانواده مقتول یا قصاص کنند و یا رضایت دهند. اکنون همه چیز دایر مدار خانواده مقتوله است.

قتل دختر جوان افغانستانی در رفسنجان / جسد در عمق چاه 120 متری کشف شد

ایسنا نوشت: دادستان عمومی و انقلاب رفسنجان با تشریح جزئیات قتل ناموسی یک دختر 22 ساله افغانستانی در این شهرستان، از پیگیری برای دستگیری پدر این دختر که متواری شده، خبر داد.