چهارشنبه 19 مرداد 1401

سیاسی وب‌گاه عصر ایران

سیاسی وب‌گاه عصر ایران

آخرین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) با حضور مقام معظم رهبری در حسینیه‌ی امام خمینی (ره) برگزار شد.

احمد وحیدی گفت: امیدواریم با رایزنی های صورت گرفته و تامین امنیت در کشور عراق بتوانیم مرز خسروی را هم به عنوان یکی از مرزها جهت تردد زوار در اربعین امسال داشته باشیم.

خداوند راه توبه را باز گذاشته است و آنها چون مسلمان هستند نباید به جنایتکاران و کودک کش‌ها بپیوندند. آنها مجبور هستند در شهرک‌ها به دور خود دیوار بتنی بکشند.

فریبا عادل خواه، شهروند ایرانی - فرانسوی از تاریخ 15 خرداد 98 بازداشت و نهایتا به اتهام «اجتماع و تبانی به قصد بر هم زدن امنیت» به 5 سال حبس محکوم گردید.

کاظم غریب‌آبادی: چند کودک باید جان خود را از دست بدهند تا جامعه بین‌المللی، شورای امنیت سازمان ملل و شورای حقوق بشر، این رژیم خون آشام را به‌خاطر جنایات گسترده اش، پاسخگو کند؟

معاون اول رییس جمهور: تمام مشکلات کشور در طول 40 سال گذشته با حضور مردم حل شده است و این حضور و به صحنه آوردن مردم با تدابیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری میسر شد که خبرنگاران، پیامبران این فرمان ها و منویات بودند.

اینکه گاهی تهدید کنند و بر اساس همین تهدید ما را تحریم کنند و سپس بخواهند در مذاکرات پیش برنده باشند دیگر جوابگو نیست.

ما به شهدا و نیروهای مقاومت در فلسطین که همواره با پایداری اسطوره ای مبارزه می کنند، افتخار می کنیم و بار دیگر بر پایبندی خود - همانند چهل سال گذشته - به این مسئله مقدس و ایستادن در کنار این ملت مبارز تاکید می کنیم.

از جنابعالی به عنوان رئیس قوه قضائیه و پاسدار حقوق حقه مردم درخواست می‌شود تا با هر نهاد و دستگاهی که در مقابل رسالت اصیل خبرنگاران و رسانه‌ها به عنوان چشم بیدار ملت مقاومت و مانع‌تراشی می‌کنند برخورد قاطع و قانونی فرمایید.

محسن هاشمی نوشت: حماسه‌ای که توسط بزرگمردان این سرزمین در دهه نخست انقلاب وبه بهای سنگین صد‌ها هزار شهید و جانباز خلق شد را نمی‌توان مصادره کرد، یاران راستین خمینی، همان‌هایی بودند که بی‌ریا و خالصانه در جبهه‌ها جنگیدند.

خلاف‌گویی‌ها در میان نواصولگرایان عادت شده، یکی می‌گوید که گرفتن اینترنت خانگی در امریکا نیازمند گواهینامه است! دیگری میگه در برخی دانشگاه‌های جهان دختر و پسر را جدا کردند، دیدند میانگین نمرات 5/1 نمره بیشتر شده! ظاهرا نطفه نواصولگرایی با خلاف‌گویی و جعل و نفی حقیقت بسته شده است.

قبل از این برخی رسانه های غربی مدعی شده بودند دولت روسیه قصد دارد از این ماهواره ایرانی برای جنگ در اوکراین، استفاده کند اما سازمان فضایی ایران با صدور بیانیه ای این موضوع را رد کرد.

الان حدود یک‌سال است که شما وزیرید و خودتان می‌گویید حدود 160 میلیون دز واکسن تزریق کرده‌اید. فکر نمی‌کنید روزی 80-70 قربانی کرونا آن هم با این همه تزریق واکسن، عدد بسیار وحشتناکی است؟

"احتمالا ترامپ اسناد زیادی را به توالت کاخ سفید انداخته و از این طریق به دنبال نابودی آنها بود.

تنها ایجاد رابطه‌ای غیررسمی و عملی بین تعیین تکلیف مسائل پادمانی با آژانس از یک سو و نهایی کردن احیای برجام از سوی دیگر می تواند حل کننده مشکل باشد

جنبش حماس که کنترل نوار غزه را در دست دارد در درگیری نظامی اخیر بین جهاد اسلامی با اسراییل مداخله نظامی نکرد.