جمعه 11 فروردین 1402

سیاسی وب‌گاه عصر ایران

سیاسی وب‌گاه عصر ایران

فیفا به این تصمیم کشور اندونزی واکنش نشان داد و میزبانی را از این کشور گرفت.

براین اساس مجموعه کاخ گلستان در این دو روز تا ساعت 16 پذیرای گردشگران و بازدیدکنندگان است و بلیت ورود به این مجموعه تا ساعت 14 عرضه می‌شود.

رییس اسبق دانشگاه علوم پزشکی تهران تاکید کرد: تعداد پزشکان آینده هیچ تاثیری در کارکرد نسل ما ندارد و نگران کیفیت درمان فرزندان ایران در آینده هستیم.

وکیل الکسی گفت مدرسه با دیدن این نقاشی با پلیس تماس گرفتند و از دختر 13 ساله بازجویی شد.

رونالدو در حال رانندگی با بوگاتی سنتودیه‌سی 8.8 میلیون پوندی خود در شهر دیده شد. خودرویی که فقط او و 9 نفر دیگر در سراسر جهان آن را دارند و تنها 10 عدد از این خودرو ساخته شده است.

ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان امروز (جمعه) در کنفرانس خبری عنوان داشت: ما به این واقعیت نزدیک هستیم که در مذاکرات رهبران اروپایی، بررسی این مساله امری مشروع شده است که آیا کشورهای عضو اتحادیه اروپا می‌توانند نیروهایی را در قالب نیروهای حافظ صلح (به اوکراین) اعزام کنند یا بهتر است که آنها را اعزام نکنند.

مرکز لرزه نگاری اروپا - مدیترانه همچنین کانون این زمین لرزه را در عمق 15 کیلومتری زمین اعلام کرده است.

بر اساس گزارش سازمان اطلاعات آمریکا این دومین باری است که کره شمالی روسیه را به سلاح مجهز می‌کند. قبلا در اواخر 2022 شرکت نظامی واگنر را به موشک‌هایی مجهز کرده بود.

جاده‌های منتهی به استان‌های شمالی بار ترافیکی برگشت نیمه‌سنگینی را متحمل است. در برخی جاده‌های استان اردبیل بارش برف، در جاده‌های استان‌های گیلان، مازندران و گلستان، لرستان، همدان و مرکزی نیز بارش باران گزارش شده است.

در آیین جشن ملی پرچم در روز جمهوری اسلامی که شنبه 12 فروردین 1402، از ساعت 16:30 در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار می‌شود، پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران به اهتزار در می‌آید.

کنعانی اظهارات وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در خصوص تشکیل جبهه متحد ضدایرانی و نیز اظهارات وزیر خارجه آذربایجان پیرامون محتوای گفتگوها و «مرحله جدید شراکت استراتژیک» بین آذربایجان و رژیم صهیونیستی را تأیید ضمنی جهت‌گیری ضدایرانی همکاری‌های آنها خواند و خواستار توضیح مقامات آذری در این رابطه شد.

«سیلی» افراد «ضعیف الحجاب» علاوه بر مهابت بانوان محجبه سبب استیلای یأس بر اردوگاه جنگ چند بعدی معاندان ایران اسلامی گردید.

فهرست پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر انگلیس منتشر شد که ستاره بلژیکی سیتی در صدر قرار دارد.

سفر وزیر خارجه ژاپن به چین از اول تا دوم آوریل انجام خواهد شد.

یک جوان 29 ساله کار تمام وقت خود را رها کرده و اکنون به سراسر جهان سفر می‌کند تا پاهای خود عکس بگیرد.