پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

سیاسی وب‌گاه عصر ایران

سیاسی وب‌گاه عصر ایران

باید به همه دست‌اندرکاران، مربی خوب تیم که بی هیچ ادعا کاری بسیار بزرگ را رقم زد و بازیکنان خوب تیم ملی تبریک گفت.

پیروزی‌های پی‌درپی و مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی و راهیابی به جام جهانی 2022 قطر، موجی از شادی و شعف را برای ملت سربلند ایران به ارمغان آورد.

لازم است هماهنگی و هم افزایی در سیاست‌های انرژی کشورهای تولید کننده، حفظ و تقویت شود.

اگر کسانی که از تیم دولت در پاستور نشسته‌اند با بدنه دولت همکاری و همراهی نکنند هیچ‌گاه به نتیجه نخواهیم رسید

تاریخ، تجربه و رفتارشناسی آمریکا نشان داده است که به سیاستمداران و حاکمان آمریکا نمی توان اعتماد کرد. برای ما ملاک هرگونه قضاوتی، مشاهده رفتار عملی آمریکا خواهد بود.

محسنی اژه‌ای با تاکید بر اینکه امروز برخی از مفاسد اجتماعی و فرهنگی ضرر بیشتری از مفاسد اقتصادی دارد، گفت: چراکه که فساد اقتصادی و فساد فرهنگی از یکدیگر تاثیر می‌پذیرند. اگر مسائل فرهنگی و اسلامی کمرنگ شد، نفوذ دشمت و فساد هم پشت سرش می‌آید.

اینکه اول فردی را بازداشت کنیم و بعد تازه به دنبال مدرک جرم بگردیم اشتباه است. دستگاه نظارتی باید تمام مدارک جرم را ارائه کند.

محمد بن عبدالرحمن آل ثانی معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر پنجشنبه 7 بهمن ماه با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

«چرا می‌خواهید همان ساده لوحی و اشتباه دولت روحانی و ظریف را دوباره مرتکب شوید که مورد نهی صریح رهبر معظم انقلاب واقع شده است و هم با منطق و عقلانیت مذاکرات منافات دارد.»

رستم قاسمی (وزیر راه و شهرسازی) در سفر به باکو، آنلاین و اینترنتی با الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان دیدار و گفتگو کرد.

وحیدی گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند تقویت هویتهای روستایی اعم از فرهنگ دوستی، گذشت، در غم و شادی همدیگر شریک بودن، صدق و صمیمیت و مهربانی هستیم.

افغانستان با یک بحران انسانی بی سابقه مواجه است. بر اساس گزارش های سازمان ملل، بیش از 24 میلیون نفر به کمک های بشردوستانه نیاز دارند و نیمی از جمعیت با گرسنگی مطلق روبرو هستند.

وزیر امور خارجه انگلیس گفته بود در صورت به بن‌بست کشیده شدن مذاکرات وین همه گزینه‌ها روی میز است

با وجود بارش برف سنگین که در 10 سال اخیر در اردبیل بی‌سابقه بود، با تلاش مسوولان استان خوشبختانه مشکلی در خصوص قطع گاز، برق، آب و تلفن ایجاد نشد.

هم در یک قدمی حل مشکلات قرار داریم و هم در یک قدمی شکست قطعی هستیم.

عادی انگاری و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در شیوع سویه جدید اُمیکرون تأثیر بسزایی داشته و باید تدابیر لازم برای جلوگیری از شیوع این سویه جدید از بیماری در کشور اندیشیده شود.