سیاسی وب‌گاه عصر ایران

سیاسی وب‌گاه عصر ایران

نماینده مردم قم در مجلس: فایل صوتی ظریف امنیت ملی را هدف گرفته است، اینکه می‌گویند «قرار نبوده منتشر شود» درست نیست.

دهقان نامزد انتخابات ریاست جمهوری: با تبعیت سپاه از جریانات سیاسی مخالفم / بودجه ارزی را از بودجه ریالی جدا می‌کنم

یکی از حرف هایی که من زدم که گفتم من نمی خواهم وام دار هیچ جریان سیاسی باشم. این حرف برای این است که نمی خواهم خودم را بدهکار به یک جریان کنم.

فرمانده ارتش: نشانه‌های وعده صادق «رژیم صهیونیستی 20 سال آینده را نخواهد دید» در حال رخ نشان دادن است

در طی دو سال اخیر، با حمایت و پشتیبانی ستاد ارتش و نیروی پدافند هوایی که واقعا شیره جان خود را به قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) کشور تزریق کردند، قرارگاه موفق شد همه مصوبات و دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد کل را اجرا کند و اینک از مرحله گذار عبور کرده و کاملا استقرار یافته است.

7 منطقه آزاد جدید؛ آبی برای مردمان یا نانی برای مدیران؟!

پیش‌تر در شورای نگهبان و هیأت عالی نظارت مجمع با این استدلال رد شده بود که واگذاری زمین با انفال و ثروت‌های عمومی مغایر است و معافیت مالیاتی با اقتصاد مقاومتی و گمرگی با سیاست آمایش سرزمین...

عضو هیات رییسه مجلس: تحقیق و تفحص از فایل صوتی انتشاریافته ظریف کلید خورد

جمع بندی مجلس در خصوص مذاکرات وین بر این بود که تیم مذاکره کننده باید مراقبت کند تا مقاومتی که ملت ایران در طول این هشت سال در مقابله با تحریم ها داشته اند و مشکلات زیادی را بر ملت تحمیل کرده است، منجر به خدشه به پیروزی ملت ایران در این نبرد اقتصادی نشود. تیم مذاکره کننده باید مراقبت کند تا منافع ملت ایران و منافع کشور به خطر نیفتد.

روحانی: تا پایان تیر 13 میلیون نفر گروه پرخطر واکسینه می شوند

همان طور که دولت اعلام کرده است، تهیه، تامین و ساخت واکسن اصلی ترین اولویت کاری سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی و وزارت بهداشت و درمان بوده که البته در این زمینه وزارت امور خارجه نیز اهتمام ویژه و موثری در دستور کار خود قرار داده است.

اصول‌گرایان به دنبال هاشمی سازی از رئیسی / قالیباف و دلی شکسته از راست‌گرایان

اصول‌گرایان به دنبال این هستند که گل دقیقه آخر نخورند. به خاطر همین به دنبال یک نامزد مطمئن هستند و این نامزد از نظر آنها سید ابراهیم رئیسی است.