یک‌شنبه 5 تیر 1401

اقتصادی وب‌گاه عصر ایران

اقتصادی وب‌گاه عصر ایران

معامله‌گران یک شاهد دیگر نیز برای وجود خریدار در بازار دارند: نرخ ارز سهمیه‌ای از 29 هزار و 100 تا 31 هزار تومان در بازار موجود است و جالب اینکه در همه نرخ‌ها خریدار وجود دارد.

در موضوع اجاره‌بها و رهن منازل مسکونی امروز شاهد ایجاد بحران برای مردم هستیم. گروهی از مستاجران از شهرهای بزرگ به اطراف آن رفتند و اکنون باید حاشیه شهرها را نیز ترک کنند.

قیمت هر کیلوگرم شقه بره ماده گوسفندی بین 140 تا 150 هزار تومان است. همچنین قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه گوسفندی نر بین 170 تا 175 هزار تومان است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد در جوادیه می‌توان یک واحد 45متری با سن بنای 7 سال را متری بیش از 22.2 میلیون تومان و با قیمت کل یک میلیارد تومان خریداری کرد.

این روزنامه دولتی چین می‌گوید که بازار ارزهای دیجیتال پر از دستکاری است.

سیتروئن از ثبت یک رکورد جدید برای خودروی کوچک خود خبر می دهد زیرا در فروش آنلاین طی 17 دقیقه تمامی موجودی طرح، ثبت سفارش شده است.

گاک EA6 در بخش پیشرانه از تک موتور الکتریکی 135 کیلوواتی (181 اسب بخار) با گشتاور 300 نیوتن متر استفاده می کند. انرژی مورد نیاز خودرو از بسته باتری 58.8 کیلووات ساعت تامین می شود.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر: در کنار حفظ و تثبیت تولید، اجرای برنامه‌های جدید رفع موانع و گلوگاه‌های تولید از یک سو و اجرای پروژه‌های توسعه‌ای جدید با هدف افزایش سودآوری، تکمیل زنجیره‌های ارزش و افزایش ظرفیت تولید در دستور کار قرار گرفته است.

القاصی‌مهر در خصوص برخورد با پدیده شهادت‌فروشی گفت که بیش از 2400 پرونده در خصوص شهادت دروغین داشتیم که با گزارش حفاظت اطلاعات دادگستری شناسایی شده‌اند و با آنها هم برخورد شده است.

طی جلسه ای که با مدیران ارشد مگاموتور داشتیم به توافق رسیدیم که با برنامه زمان بندی که مگاموتور ارائه می کند از شش ماهه دوم سال 1402 تا پایان سال بعد چهار موتور جدید را بروی محصولات گروه سایپا به بازار عرضه کنیم.

سازمان هواپیمایی کشوری: مردم باید بلیت پرواز را برای سفرهای خود به ویژه برای انجام زیارت از سایت‌های معتبر خریداری کنند. در حال حاضر قیمت بلیت رفت و برگشت پروازهای نجف تقریبا به حدود شش میلیون تومان می‌رسد.

برخی شرکت‌های هواپیمایی تصمیم گرفتند برای خارجی‌ها در پرواز داخلی با تعرفه جدید بلیت فروخته شود و در پروازهای زیر یک ساعت 100 دلار و بالای یک ساعت 150 دلار معادل ریالی درنظر گرفته شده است.

سید رضا فاطمی امین، وزیر صمت گفت: داشتن خدمات پس از فروش، وجود قرارداد با خودروساز اصلی و انتقال فناوری الزامات قانونی واردات خود است.

وزیر اقتصاد "بازگشت مازاد سود اخذ شده به تسهیلات گیرندگان" را از جمله اتفاقاتی عنوان کرد که خلاف مصوبات شورای پول و اعتبار از مردم گرفته می‌شد و حتی یک رأی هیئت عمومی دیوان عدالت را هم داشت که چندان موردتوجه قرار نمی‌گرفت اما با تأکید ویژه وزارت اقتصاد، جامه عمل پوشانده شد.

خدا کند این شایعه راست نباشد که برخی مخالفت ها برای این است که آقای الف نباشد و آقای ب باشد چرا که دود آن به چشم مردم می‌رود.

تمامی راهکارهای اجرایی ما برای مقابله با فرونشست باید متوجه این موضوع باشد که میزان مصرف آب زیرزمینی را کاهش دهیم در غیر این صورت پدیده فرونشست رخ می‌دهد.