اقتصادی وب‌گاه عصر ایران

اقتصادی وب‌گاه عصر ایران

آئودی A6 ایی - ترون وارد خط تولید می شود / سدان زیبای آلمانی با پیشرانه سبز (+ عکس)

این محصول از پلتفرم الکتریکی PPE که طی همکاری آئودی و پورشه توسعه یافته، استفاده خواهد کرد. نسخه تولید انبوه A6 ایی - ترون تفاوت چندانی با مدل مفهومی آن نخواهد داشت که در ادامه تصاویر مرتبط را مشاهده خواهید کرد.

بنتلی مولسان گرند لیموزین؛ ارائه ای لوکس از دپارتمان مولینر محدود به 5 دستگاه برای فروش (+ عکس)

لیموزین گرند مولسان در مقایسه با نسخه استاندارد این خودرو برابر با 1 متر طول بیشتری دارد و ارتفاع ستون های کابین نیز 79 میلیمتر افزایش یافته است.

در این مرحله، ثبت پرداخت های حمایتی در سامانه نیاز نیست و همچنین ثبت نام موسسات خیریه در سامانه تا اطلاع ثانوی، محدودیت زمانی ندارد.‌

طرح دعوای سرمایه‌گذاری علیه دولت متعاهد (بحرین) براساس «موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت پادشاهی بحرین» در دستور کار بانک مرکزی قرار گرفت

16 بانک موجود در کشور حدود یکهزار و 800 واحد تولیدی را تحت تملک خود دارند، که 58 درصد این واحدها تعطیل است.

ترکیه در سال‌های گذشته به مقصد تجاری و سرمایه گذاری بسیاری از ایرانی‌ها بدل شده و از این رو شهروندان ایران در سال‌های گذشته یکی از اصلی‌ترین مشتریان خانه در ترکیه بوده‌اند.

آنطور که شریعتمداری می‌گوید 30 درصد از این منابع در اختیار ستاد توسعه و ساماندهی مشاغل خانگی کشور و 70 درصد بر اساس سهمیه استانی تخصیص می یابد.

هرکیلو برنج خارجی در تیر ماه سال گذشته به طور متوسط 16 هزار و 400 تومان قیمت داشته که در همین ماه سال جاری به 24 و 800 تومان رسیده، البته آمار رسمی بیانگر قیمت بیش از 31 هزار تومانی است.

سهامداران نگران نباشند اگر تاکنون موفق به دریافت دو مرحله سود سهام عدالت نشده‌اند و مشکلاتی از این جنس دارند، سود سهام عدالت در حساب بستانکاری آنها منظور و ذخیره می‌شود.

در صورتی که به علت پرداخت نکردن بدهی، خط تلفن مشترک، یک‌طرفه و یا قطع شده است برای تسریع در روند اتصال مجدد بهتر است مبلغ صورت‌حساب را از طریق سامانه تلفنی 2000 پرداخت کنند تا تلفن مشترک خودکار وصل شود.

با وجود مشکلات مطرح شده و خسارت های به وجود آمده اما جهاد کشاورزی پاسخگو نیست مگر اینکه رسانه ها با بیان این موضوع جلوی خسارت های دیگر را بگیرند.

مسکن در کشور ما تبدیل به یک کالای سرمایه‌ای شده در حالی که اساسا یک کالای مصرفی است.