یک‌شنبه 16 بهمن 1401

اقتصادی وب‌گاه عصر ایران

اقتصادی وب‌گاه عصر ایران

"شکر خداوند را که کنگره بانوان تاثیرگذار از چنان کیفیتی برخوردار بود که هیچکس مثل تجربه همسر آقای علی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی مجبور نشد به نشانه اعتراض سالن را ترک کند".

سارا خادم‌الشریعه در شرایطی با برداشتن روسری در رقابت‌های آلماتی حضور پیدا کرد که کمی قبل از آن یکی، دو ورزشکار ایرانی هم چنین کرده بودند؛ ولی آن‌ها بعدا گفتند که آن اقدام‌شان سهوی بوده و مشکلی با حجاب نداشته‌اند. سارا، ولی در گفت‌وگوی اخیرش درباره برداشتن حجابش در رقابت‌های قزاقستان می‌گوید: «اینجا دیگر می‌خواهم با خودم روراست باشم. قبل از بازی‌های جهانی، به هر تورنمنتی که می‌رفتم،...

پیش‌بینی وضعیت آب و هوای تهران فردا 2 بهمن ماه 1401 نشان می‌دهد آسمان آفتابی و حداکثر دما هفت درجه سانتیگراد خواهد بود.

از نکات مهم و قابل توجه در بانک پارسیان می توان به سرمایه گذاری های با ارزش افزوده بالا اشاره کرد که از مهم ترین آن ها مالکیت 70 درصد سرمایه گذاری پارسیان است. سرمایه گذاری پارسیان مالک 90 درصد از فرآورده های معدنی اپال کانی پارس با نماد اپال و ارزش بازار 34 هزار میلیارد تومان در صنعت استخراج کانه های فلزی مشغول به فعالیت است.

یک زن میانسال هم به فاصله دو تا قبر آن طرف‌تر ایستاده، چادرش را روی سرش کمی جابه‌جا می‌کند، حرف رضا را پی می‌گیرد و می‌گوید: «بله الان امنیت اینجا خیلی خوب شده، هرچند با اون گزارشی که اون سال نوشتند اسم شهر ما بد شد اما خب خیالمون بابت رفت و آمد به قبرستون راحت‌تره.»

متهم در تحقیقات صورت گرفته پس از مواجهه با ادله و مستندات پلیس به بزه ارتکابی خود اعتراف و انگیزه خود را تاثیر منفی تبلیغات رسانه‌های معاند عنوان کرد.

از اهالی سینما برای ارائه روایت از امام به عنوان شخصیت موثر درتاریخ جهان دعوت کنم که نقش خود را ایفا کنند امام خمینی زنده است و کماکان نقش آفرین است و در زنده بودن امام همین بس که عده ای این روزها به دنبال سانسور چهره امام و ارائه روایت های مخدوش پیرامون امام هستند

اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: با توجه به شرایط جوی و بارش برف و همچنین تشدید برودت هوا و لغزندگی معابر، آموزش در تمام مدارس پایتخت در روز دوشنبه 26 دی‌ماه به صورت غیرحضورس انجام می‌شود.

شرکت کنترل ترافیک شهر تهران اعلام کرد: بر اساس پایش تصاویر شرکت کنترل، ترافیک در بزرگراه آیت الله صدر مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) تا بزرگراه مدرس، بزرگراه یادگار امام (ره) مسیر شمال به جنوب از بزرگراه چمران تا بزرگراه جلال آل احمد ترافیک مشاهده می‌شود.

با توجه به ادامه یخبندان و سرمای شدید هوا در برخی مناطق استان، نحوه آموزش در مقطع پیش دبستانی و ابتدایی در شهرستان‌های زاهدان، میرجاوه و بخش نصرت آباد در نوبت صبح و مدارس شهرستان های زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز در مقطع پیش دبستانی و ابتدایی در 2 نوبت صبح و عصر روز دوشنبه به صورت غیرحضوری خواهد بود.

در صورت عدم نصب تجهیزات مرتبط با کمک داور ویدیویی در ورزشگاه آزادی در آینده، بازی‌های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به ناچار در ورزشگاه‌های دیگر کشور که به این سیستم مجهزند برگزار خواهد شد.

سیدمحمد هدایی پور: وقتی مصرف گاز زیاد می شود به همان نسبت سرعت گاز در خطوط انتقال افزایش می یابد و برخی شیرها دچار گرفتگی می شود.

فقط سرما نیست. در خیلی از کارها مردم خودشان می توانند به خودشان یاری برسانند منتها گاهی افرادی تصور می‌کنند خودشان بیشتر از مردم می‌توانند

اگرچه آستانه مشخص و تعریف شده ای وجود ندارد، اما بیشتر نهنگ های بیت کوین دارای حداقل پنج هزار بیت کوین هستند.

زارع همچنین گفت: نمایندگی از وزارت نفت نیز توضیح دادند که در بودجه پیش بینی شده روزانه 1/4 میلیون بشکه در روز به قیمت هر بشکه 85 دلار فروش رود.

در جریان مسابقات یخ‌نوردی جام جهانی که در چونگ‌سونگ کره جنوبی در حال برگزاری است، محسن بهشتی‌راد یخ‌نورد قزوینی به مدال طلا و عنوان قهرمانی ماده سرعت 2023 دست‌یافت.