جمعه 7 مهر 1402

اقتصادی وب‌گاه عصر ایران

اقتصادی وب‌گاه عصر ایران

زاکانی توضیحاتی را درباره نصب بیلبورد‌های خوش آمدگویی به تیم باشگاهی النصر ارائه کرد و گفت: فضایی که از بیرون برای ایران عزیز ما درست می‌کنند، یک فضای کاملا ناسالم و نادرست است و ما بر عکس فضایی را در داخل کشور و شهر تهران ایجاد می‌کنیم که هر شخصی بیاید مشتاق و عاشق ایران می‌شود.

در محل حادثه آتش نشانان ملاحظه کردند یک دستگاه مینی بوس با 20 نفر سرنشین آقا و خانم که گردشگر بوده و از سفر باز می‌گشتند در برخورد با گارد ریل و نیوجرسی کنار گاردریل مینی بوس واژگون می‌شود.

همزمان با برگزاری دیدار دو تیم پرسپولیس و النصر عربستان، مستند ورزشی «رونالدو: محدودیت مرزها» Ronaldo: Tested to the Limit به کارگردانی مایک مک داوال با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم تماشاخونه عرضه شد.

«انتشار موزیک ویدئوی "حضرت متین" دلیل اصلی بازداشت این خواننده (متین دو حنجره) عنوان شده است. نهادهای قضایی و انتظامی هنوز هیچ توضیحی درباره این بازداشت منتشر نکرده اند».

تصویری از همسر مجید قناد یا همان عمو قناد تلویزیون در کنار فرزندانش منتشر شد.

سریال زیرخاکی در سه فصل به کارگردانی جلیل سامان ساخته شد و حالا قرار است فصل جدید این مجموعه در دستور کار قرار بگیرد.

بزرگ ترین اقلام هزینه ای جنگ روسیه با اوکراین: تضمین عملیات نظامی (51.3 میلیارد دلار)، حقوق نظامیان (35.1 میلیارد دلار)، غرامت به خانواده های کشته شدگان (25.6 میلیارد دلار) و زخمی ها (21 میلیارد دلار) و هزینه تجهیزات تخریب شده (34 میلیارد دلار).

اینکه توماس آکویناس، فیلسوف مسیحی، می‌گفت هر مومنی تا لحظه مرگش مومن است و پس از مرگ عالِم می‌شود، منظورش این بود که پس از مرگ، حقیقت بر مومن آشکار می‌گردد و آنچه برای او تا پیش از مرگ امری ظنی بود، پس از مرگ امری یقینی می‌شود.

ایلان ماسک میزان هزینه دریافتی از کاربران ایکس (توییتر) را اعلام نکرده و تنها گفته است که میزان کمی خواهد بود.

هوش مصنوعی سریال وایکینگ ها را با چهره سیاستمداران سرشناس ترکیب کرده است...

مهیا؛ دختر 12 ساله اواسط شهریور ماه جاری در شهرستانی که سال 1397 با زمین لرزه 6.4 ریشتری لرزید و بیش از 500 نفر کشته داد، توسط پدرش یا با دستور او با «اسلحه شکاری» به قتل رسیده است.

احمد عثمانوف کشتی گیر برتر روسیه اعلام کرد برای بازی‌های المپیک پاریس در وزن 86 کیلوگرم رقابت خواهد کرد.

نیما حضرتی مترجم در 38سالگی از دنیا رفت.

اوکراین فیلم مستند «20 روز در ماریوپل»، مراکش «مادر همه دروغ‌ها» و مصر «ووی، ووی، ووی» را برای رقابت فیلم بین‌المللی اسکار 2024 انتخاب کردند.