پنج‌شنبه 3 خرداد 1403

اسطوره رئال: خوشحالم الگوی کواراتسخلیا هستم

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
اسطوره رئال: خوشحالم الگوی کواراتسخلیا هستم

گوتی، اسطوره رئال مادرید، می‌گوید در اینستاگرام با خویچا کواراتسخلیا ارتباط برقرار گرفته و خوشحال است که الگوی کودکی او بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، گوتی، اسطوره رئال مادرید، در مورد رابطه خود با خویچا کواراتسخلیا و توانایی‌های این بازیکن ناپولی صحبت کرده است.

این وینگر 23 ساله گرجستانی یکی از بازیکنان شگفت انگیز فصل 23-2022 بود و نقش مهمی در موفقیت تاریخی ناپولی در اسکودتو ایفا کرد. او مستقیماً روی 25 گل در 34 بازی لیگ نقش داشت.

کواراتسخلیا در این فصل به تاثیرگذاری خود در ناپولی ادامه داده و در طول فصل گفته شد که باشگاه‌های بزرگی مانند پاری سن ژرمن و رئال مادرید وضعیت او را زیر نظر دارند.

گوتی در مصاحبه با دازن درمورد ارتباطش با کواراتسخلیا گفت: "من خیلی از او خوشم می‌آید. نه، تا با او ملاقات نکرده‌ام، اما ما در اینستاگرام صحبت می‌کنیم. این یکی از جنبه‌های مثبت شبکه‌های اجتماعی است. مهم نیست کجا هستید، در یک ثانیه می‌توانید با هر کسی ارتباط برقرار کنید و صحبت کنید.

بعد از اینکه فهمیدم در کودکی یکی از الگوهای او بودم، یک پیراهن امضا شده از خودم برای او فرستادم. از آنجا همدیگر را در اینستاگرام دنبال کردیم و کمی چت کردیم."

از گوتی پرسیده شد که الگوی کودکی کواراتسخلیا بودن به او چه احساسی می‌دهد. اسطوره رئال پاسخ داد: "این مطمئناً یکی از زیباترین چیزهای فوتبال است. مطمئن می‌شوید که به لطف بازی شما، کودکان می‌توانند عاشق شوند و شروع به بازی کنند و شاید در آینده یک بازیکن حرفه‌ای شوند. شاید به یک ستاره بزرگ تبدیل شوند، همان‌طور که برای کواراتسخلیا اتفاق افتاد، این واقعا خوب است. همه ما بزرگ شدیم، یک بازیکن را دنبال کردیم و خیلی اتفاق خوبی است."

اسطوره رئال: خوشحالم الگوی کواراتسخلیا هستم 2