شنبه 29 اردیبهشت 1403

باخت 4-0 تمام شد، من هم باختهای سنگین داشته‌ام / بلینگام: سیتی قوی است ولی ما رئال مادرید هستیم!

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
باخت 4-0 تمام شد، من هم باختهای سنگین داشته‌ام / بلینگام: سیتی قوی است ولی ما رئال مادرید هستیم!

جود بلینگام، ستاره رئال، در نشست خبری پیش از دیدار با سیتی گفت او و تیمش کاملا آماده دیدار سخت با منچسترسیتی هستند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از تساوی 3-3 رئال و منچسترسیتی در بازی رفت یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان در برنابئو فردا شب در اتحاد دو تیم در بازی برگشت به مصاف هم می‌روند.

رئال که نتوانست از امتیاز میزبانی برای کسب پیروزی استفاده کند حالا چشم به بازی دوم دارد. جود بلینگام اعتراف کرد که با توجه به سه گانه سیتی در فصل گذشته همه انتظار دارند تیم برنده آنها باشند ولی بلینگام اشاره کرد که آنها رئال مادرید بزرگ هستند و همیشه برای پیروزی شانس دارند.

چنین بازی‌هایی از دلایل پیوستنت به رئال مادرید بود؟ از این نشست بیشتر از خود بازی عصبی‌ام. من بی‌صبرانه منتظر شروع بازی هستم و دوست دارم وارد زمین بشوم و بازی کنم.

سیتی قوی است ولی ما رئال مادریدیم سیتی پارسال سه‌گانه برده و طبیعی است که مردم معتقد باشند آنها شانس بیشتری برای پیروزی دارند. ولی ما رئال مادرید هستیم. تیمی با بازیکنان خوب و با اعتماد به نفس بالا برای پیروزی.

توهین‌های نژادپرستانه توهین‌های نژادپرستانه واقعا خجالت‌آور است. باید برای حمایت از بازیکنان تلاش بیشتری صورت بگیرد. باید مسئولان امر در این باره نظرات بازیکنان را جویا شوند چون این شرایط واقعا اسف‌بار است.

رضایت از پیوستن به رئال؟ هر بار این پیراهن با این نشان را می‌پوشم افتخار می‌کنم و هرگز از این پیراهن و این نشان بزرگ خسته نخواهم شد. من چهار سال در دورتموند بازی کردم ولی اینجا فرق دارد. اینجا آدم چیزهای زیادی یاد می‌گیرد. معتقدم تصمیم درستی گرفتم که علتش پدر و مادرم بودند.

انتظارت از بازی فردا؟ انتظار دارم تیم ببرد. این اولویت است. بقیه مسائل در اولویت بعدی هستند. امیدوارم تیم خوب کار کند و اگر من هم بتوانم بدرخشم که چه بهتر. دوست دارم در بازی تاثیرگذار باشم و در دفاع و حمله به تیم کمک کنم. بازی سختی است ولی ما تیمی بزرگ هستیم و آماده‌ایم. باید این را نشان بدهیم.

شکست سنگین فصل گذشته؟ با بعضی از بچه‌ها درباره سال گذشته صحبت کردم. آن باخت تاثیر زیادی روی آنها گذاشته. من هم شکستهای سخت داشته‌ام. ولی باید این را بدانیم که این یک بازی جدید است و چیزی از 4-0 شروع نمی‌شود. بچه‌های ما همه حرفه‌ای هستند و ما آماده‌ایم.

باخت 4-0 تمام شد، من هم باختهای سنگین داشته‌ام / بلینگام: سیتی قوی است ولی ما رئال مادرید هستیم! 2
باخت 4-0 تمام شد، من هم باختهای سنگین داشته‌ام / بلینگام: سیتی قوی است ولی ما رئال مادرید هستیم! 3