پنج‌شنبه 3 خرداد 1403

بررسی تصویر قهرمان در سینمای حماسی با نگاه به «آسمان غرب»

خبرگزاری دانشجو مشاهده در مرجع
بررسی تصویر قهرمان در سینمای حماسی با نگاه به «آسمان غرب»

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، برنامه رادیویی «سینما زاویه» به تهیه‌کنندگی رقیه‌زهرا پرندآور امشب 2 اردیبهشت ماه با نگاهی به فیلم «آسمان غرب» به بررسی تصویر قهرمان در سینمای حماسی می‌پردازد. در این برنامه و در بخش میز سینمای ایران فیلم «آسمان غرب» با حضور آرش فهیم و مصطفی سجادی مورد بررسی قرار می‌گیرد و با محمد عسگری کارگردان این فیلم گفت‌وگو خواهد شد. در میز سینمای جهان نیز...

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، برنامه رادیویی «سینما زاویه» به تهیه‌کنندگی رقیه‌زهرا پرندآور امشب 2 اردیبهشت ماه با نگاهی به فیلم «آسمان غرب» به بررسی تصویر قهرمان در سینمای حماسی می‌پردازد.

در این برنامه و در بخش میز سینمای ایران فیلم «آسمان غرب» با حضور آرش فهیم و مصطفی سجادی مورد بررسی قرار می‌گیرد و با محمد عسگری کارگردان این فیلم گفت‌وگو خواهد شد.

در میز سینمای جهان نیز فیلم «تلماسه2» با حضور محمدرضا چاووشی و داوود طالقانی نقد و بررسی می‌شود.

در بخش دیگری از سینما زاویه به چگونگی خلق حماسه برای کودکان در انیمیشن آخرین داستان با حضور فاطمه دلاوری پاریزی پرداخته خواهد شد.

نادرسهرابی نیز در مجله این هفته نسبت ادبیات و سینمای حماسی را مورد واکاوی قرار می‌دهد.

اجرای این قسمت از سینمای زاویه بر عهده وحید رونقی است و در بخش اخبار نیز الهه زواره‌ئیان به مرور مهم‌ترین اخبار سینمایی هفته‌ای که گذشت می‌پردازد. سینما زاویه به سردبیری مریم شوندی و پیمان خزلی و تهیه‌کنندگی رقیه پرندآور، یکشنبه شب‌ها از ساعت 22 روی موج رادیو گفت‌وگو می‌رود.