پنج‌شنبه 3 خرداد 1403

خیال پپ راحت باشد، برایش سورپرایز ندارم / آنچلوتی: راحت راحت می‌خوابم، خیال‌تان راحت!

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
خیال پپ راحت باشد، برایش سورپرایز ندارم / آنچلوتی: راحت راحت می‌خوابم، خیال‌تان راحت!

کارلو آنچلوتی در آستانه دیدار با منچسترسیتی گفت تیمش با خیال راحت برای بازی آماده می‌شود و هواداران نباید نگران دیدار با سیتی باشند.

به گزارش "ورزش سه"، سرنوشت داستان اروپایی این فصل رئال مادرید فردا در ورزشگاه اتحاد مشخص خواهد شد. رئال و آنچلوتی در بازی برگشت یک‌چهارم نهایی چمپیونزلیگ به مصاف سیتی می‌روند. در حالیکه بازی رفت دو تیم در برنابئو با تساوی 3-3 به پایان رسید.

آنچلوتی در نشست خبری پیش از بازی فردا تایید کرد که دیدار رفت از نظر فوتبالی هم یک بازی برابر بوده و این در نتیجه بازتاب داشت. او گفت تیمش هیچ نگرانی‌ای از بازی فردا ندارد.

سرمربی رئال به هواداران پیام داد و گفت آنها به هیچ وجه نباید نگران باشند و یادشان نرود که رئال در چمپیونزلیگ همیشه خوب کار کرده و موفق بوده است.

بازی برگشت و اتفاق‌های گذشته برای رئال؟ به نظرم نباید به اتفاق‌های گذشته فکر کنیم. فکر و ذکر ما فقط باید بازی فردا باشد که هست. باید رقابت کنیم، بجنگیم و اعتماد به نفس داشته باشیم. بازی رفت به نظرم یک بازی برابر بود و این را در نتیجه هم دیدید. حالا 90 دقیقه دیگر در پیش است که هر اتفاقی ممکن است بیفتد.

باخت 4-0 به سیتی باعث می‌شود شبها نتوانی بخوابی؟ هیچ چیز باعث نمی‌شود من نخوابم. البته اگر امشب خیلی غذا بخورم ممکن است شب نتوانم خوب بخوابم. ولی ما حال‌مان خوب است و این حال خوب را هیچکس نمی‌تواند از من بگیرد.

تغییر نقش بلینگام در بازی‌های رئال؟ چیزی که من از بازیکنان می‌خواهم همیشه ثابت است. خواسته من از آنها این است که برای تیم کار کنند و دائما با بهترین روحیه تلاش کنند. جود هم مثل وینی و رودریگو به کار کردن برای تیم ادامه می‌دهد. نقش بازیکنان خط حمله واقعا در رئال مهم بوده است. اگر کار تیمی بازیکنان باکیفیت ما در همه خطوط سه‌گانه نبود آمار کمترین گل دریافتی در لالیگا را نداشتیم.

کنترل هالند؟ اگر بخواهیم درباره تک تک بازیکنها صحبت کنیم هالند همچنان یکی از خطرناک‌ترین بازیکنان سیتی است. ولی او در بازی رفت خطرناک ظاهر نشد و این تنها به لطف عملکرد دفاعی ما بود. ولی هالند همیشه بازیکن خطرناکی است.

رقابت شدید شما با سیتی در سالهای اخیر چمپیونزلیگ؟ در اروپا تیمهای زیادی هست که واقعا پرقدرتند و می‌توانند برای قهرمانی در این تورنمنت بجنگند. به نظرم فردا بازی غیر قابل پیش‌بینی و سرگرم‌کننده‌ای خواهیم داشت.

کیفیت فوتبالی جود بلینگام؟ بلینگام خیلی خوب است. او به نظر من فوتبالیستی مدرن است، با کیفیت بالا و از نظر فیزیکی بسیار قوی. جود می‌تواند فضای زیادی را پوشش بدهد. می‌دانم که در آینده یکی از مهمترین بازیکنان رئال مادرید خواهد شد. گاهی یادمان می‌رود که او فقط 20 سال سن دارد.

رکورد شکست‌ناپذیری سیتی؟ اگر بخواهید به آمار ارجاع بدهید آمار را هر کس می‌تواند از زاویه‌ای ببیند و تفسیر کند. رکوردها برای این هستند که شکسته شوند. رئال مادرید خیلی وقت‌ها از این رکوردها داشته.

برای گواردیولا سورپرایزی داری؟ نه (خنده) ما همدیگر را خیلی خوب می‌شناسیم. پپ خیالش راحت باشد که قرار نیست کاری بکنم.

برنامه‌تان برای بازی فردا؟ قصدمان این است که یک فوتبال کامل انجام بدهیم و در دفاع و حمله خوب باشیم. برنامه ما خوب کار کردن در ضدحمله‌ها هم هست. وقتی می‌گویم عملکرد کامل یعنی جمع همه اینها. فقط روی یک جنبه از بازی‌مان تمرکز نداریم.

پیام‌تان برای مادریدی‌های نگران؟ هواداران رئال آرام هستند. معتقد نیستم که آنها نگرانند. رئال مادرید در این تورنمنت همیشه خوب کار کرده. رئالی‌ها باید خوشحال‌ترین هواداران باشند.

ارزیابی از عملکرد کاماوینگا؟ این بازی‌ها برا ی جوان‌ها فرصتی استثنایی است. آنها باید از فرصتی که این بازی‌ها در اختیارشان می‌گذارد تا تجربه‌ای استثنایی پیدا کنند نهایت استفاده را ببرند. کاماوینگا باید بهتر بشود چون شکی نیست که بی عیب و نقص نیست. ولی او کیفیت لازم برای بهتر شدن را دارد.

خیال پپ راحت باشد، برایش سورپرایز ندارم / آنچلوتی: راحت راحت می‌خوابم، خیال‌تان راحت! 2
خیال پپ راحت باشد، برایش سورپرایز ندارم / آنچلوتی: راحت راحت می‌خوابم، خیال‌تان راحت! 3
خیال پپ راحت باشد، برایش سورپرایز ندارم / آنچلوتی: راحت راحت می‌خوابم، خیال‌تان راحت! 4