دوشنبه 4 تیر 1403

دو کاپیتان پرسپولیس در یک اقلیم، فقط چند دقیقه!

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
دو کاپیتان پرسپولیس در یک اقلیم، فقط چند دقیقه!

وحید امیری در صورت حضور عالیشاه در میدان همواره نیمکت نشین بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، وحید امیری شاید بدشانس بود که بعد از آمادگی و بازگشت به شرایط بدنی ایده آل همچنان باید نیمکت نشین باشد.

امیری در روز محرومیت یا مصدومیت امید عالشاه فیکس می شود اما در شرایطی که او شانس حضور در میدان را داشته باشد باید به عنوان بازیکن رزرو به زمین بیاید.

در واقع اوسمار روی کاپیتان دومش تنها در پستی میدان می دهد که امید عالیشاه حضور دارد. یعنی امیری یا باید مثل عالیشاه بازیکن آزاد پشت مهاجم باشد یا اینکه روی نیمکت بنشیند.

اوسمار روی ترابی و اورونوف به عنوان وینگرهای راست و چپش حساب می کند و خیلی کم شده که در حضور عالیشاه این دو بازیکن را تعویض کند تا امیری مثل سنوات و فصول گذشته در کانال‌های کناری به میدان برود.

این در حالی است که برخی کارشناسان و آنهایی که روی اتفاقات فنی پرسپولیس متمرکز هستند معتقدند امیری بازی در کناره‌ها را بهتر بلد است و در کانال‌های کناری کارایی بیشتر نسب به بازیکن پست آزاد دارد.

با این وجود به نظر می رسد امیری باز هم در دیدار مقابل استقلال خوزستان در صورت تعویض عالیشاه جانشین او خواهد شد و تنها در شرایطی به عنوان وینگر به میدان خواهد رفت که اورونوف یا ترابی دقایقی زودتر از عالیشاه تعویض شوند.

با این وجود امیری از آن دست بازیکنانی است که همیشه در هر حالتی نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا در اندک دقایقی هم که نصیبش می شود بالاترین کارایی را در میدان ارائه دهد و اهل غر زدن و اعتراض کردن نیست.

دو کاپیتان پرسپولیس در یک اقلیم، فقط چند دقیقه! 2