دوشنبه 4 تیر 1403

رئیس آتالانتا: نگرانی درباره آینده گاسپرینی ندارم

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
رئیس آتالانتا: نگرانی درباره آینده گاسپرینی ندارم

آنتونیو پرکاسی، رئیس آتالانتا، تایید کرد که هیچ نگرانی درمورد آینده جان پیه‌رو گاسپرینی ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، آتالانتا امشب در فینال لیگ اروپا با نتیجه 3-0 از سد بایرلورکوزن عبور کرد تا به جام قهرمانی دست پیدا کند. قبل از دستاورد تاریخی تیم تحت هدایت جان پیه‌رو گاسپرینی، شایعات زیادی مطرح شده بود که او پس از پایان فصل به عنوان سرمربی جدید ناپولی معرفی می‌شود اما رئیس باشگاه نگرانی‌ای از این بابت ندارد.

آنتونیو پرکاسی، رئیس باشگاه آتالانتا، پس از قهرمانی لیگ اروپا، به اسکای اسپورت گفت:"دیوانه کننده، اتفاقی که افتاد باورنکردنی است، رویایی که به حقیقت پیوست. هواداران را می‌بینم که چقدر ما را دوست دارد و آن‌ها سزاوار این دستاورد بودند. پس از بازگشت به برگامو جشن بزرگی خواهیم داشت، مطمئناً، فکر می کنم همه در حال حاضر در خیابان‌های برگامو جشن می‌گیرند."

بعد از دو گل آدمولا لوکمن چه فکری کردی؟

به خودم گفتم شاید این بار این کار را انجام می‌دهیم. حتی در نیمه دوم عملکرد خوب بود... یک بازی عالی داشتیم.

جان پیه‌رو گاسپرینی به شما چه گفت؟

یک نتیجه عالی، چیزی بسیار زیبا و غیرمنتظره. آتالانتا سال‌ها تلاش کرده بود اما به چنین هدفی نرسیده بود. به لطف او ما تاریخ‌ساز شده‌ایم. آیا از او لیگ قهرمانان اروپا می‌خواهید؟ بیایید ببینیم چه می‌شود، اتفاق زیبا این است که ما به طور مداوم در حال رشد هستیم چون حتی بازیکنان می‌دانند که باشگاه چگونه می‌خواهد تکامل یابد.

آینده گاسپرینی؟

ما با یکدیگر دیدار خواهیم داشت، اما من آرام هستم و هیچ نگرانی‌ای ندارم. شکی وجود دارد؟ نه. این به او و ما کمک می‌کند که بهتر عمل کنیم.

رئیس آتالانتا: نگرانی درباره آینده گاسپرینی ندارم 2