پنج‌شنبه 3 خرداد 1403

رسوایی داوری: صف طولانی شاکیان رئال (عکس)

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
رسوایی داوری: صف طولانی شاکیان رئال (عکس)

بارسلونا حالا به جمع باشگاه‌هایی اضافه شده است که در این فصل به عملکرد داوری برابر رئال مادرید اعتراض کرده‌اند.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته سی‌ام لالیگا روبروی رئال مادرید به میدان رفت و با نتیجه 2-3 شکست خورد تا امیدش برای کاهش اختلاف امتیاز با این تیم در صدر جدول بیش از پیش کاهش پیدا کرده باشد.

شاگردان ژاوی در این بازی دو بار توسط آندریاس کریستنسن و فرمین لوپز از حریف پیش افتادند اما نتوانستند از این برتری محافظت کنند و درخشش وینیسیوس جونیور، لوکاس واسکز و جود بلینگام باعث شد که سه امتیاز این بازی را به راحتی از دست بدهند.

اعتراض بازیکنان این تیم و ژاوی روی دو صحنه مشکوک بود که در یکی از آنها معتقد بودند توپ از خط دروازه رد شده و سپس توسط آندری لونین دفع شده و دیگری صحنه‌ای بود که برخورد کوبارسی با واسکز باعث شد داور در سوتش بدمد و یک ضربه پنالتی به سود رئال اعلام کند که در نهایت منجر به گل اول و مساوی این تیم شد.

اما بسیاری از هواداران بارسا با اشاره به اتفاقاتی که پیش از این رخ داده بود، مدعی شده‌اند که این اولین باری نیست که چنین اتفاقاتی در این فصل رخ می‌دهد و بسیاری از تیم‌ها مانند لایپزیش در لیگ قهرمانان و اتلتیکو مادرید، والنسیا و آلمریا هم در طول این فصل در دیدار برابر رئال از عملکرد داوری ضربه خورده و به آن معترض بوده‌اند.

هرچند در بسیاری از موارد، کمک داور ویدیویی و کارشناسان داوری هم تصمیمات گرفته شده را تایید کردند اما جنجال و حواشی ایجاد شده در جریان بازی در این فصل بارها به سمتی رفته که این تصور را به وجود آورده که داوران در بعضی از صحنه‌ها به سود رئال مادرید سوت زده‌اند.

رسوایی داوری: صف طولانی شاکیان رئال (عکس) 2
رسوایی داوری: صف طولانی شاکیان رئال (عکس) 3
رسوایی داوری: صف طولانی شاکیان رئال (عکس) 4
رسوایی داوری: صف طولانی شاکیان رئال (عکس) 5