دوشنبه 4 تیر 1403

ستاره لورکوزن: در حد فینال لیگ اروپا نبودیم!

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
ستاره لورکوزن: در حد فینال لیگ اروپا نبودیم!

جرمی فریمپونگ، ستاره بایر لورکوزن، می‌گوید آنها به هیچ وجه مستحق قهرمانی در لیگ اروپا نبوده‌اند.

به گزارش "ورزش سه"، امشب فینال لیگ اروپا برگزار شد و در جدال جذاب آتالانتا و بایر لورکوزن این شاگردان جان‌پیرو گاسپرینی بودند که با ارائه یک نمایش فوق‌العاده تیم آلمانی را با نتیجه 3-0 شکست دادند.

هر سه گل آتالانتا در این بازی را آدمولا لوکمن، ستاره نیجریه‌ای به ثمر رساند و در سمت دیگر شاگردان ژابی آلونسو علاوه‌بر شکست و از دست دادن رکورد شکست‌ناپذیری، نمایش ناامیدکننده‌ای را از خود نشان دادند که می‌توان آن را به‌عنوان ضعیف‌ترین عملکردشان در این فصل انتخاب کرد.

جرمی فریمپونگ، ستاره هلندی لورکوزن، پس از بازی در مورد شکست تیمش صحبت کرد. او گفت:«ما به شدت ناامید هستیم. یک فینال بزرگ را باختیم. آتالانتا تیم بهتری بود، آنها شایسته پیروزی بودند. واقعا ضعیف بودیم. باید بگویم این عملکرد در حد فینال لیگ اروپا نبود.

ما موقعیت‌های لازم برای بردن بازی را خلق نکردیم و آتالانتا برخلاف ما عمل کرد. آنها عالی بودند، موقعیت‌های جدی خلق کردند و بازی را بردند، به آنها تبریک می‌گویم.

شنبه یک فینال مهم دیگر داریم و باید این بازی را فراموش کنیم تا بتوانیم آن را ببریم. باید این نتیجه را قبول کنیم. بخشی از بازی است و حالا باید تمام تمرکزمان را بر روی بردن فینال جام حذفی بگذاریم.»

ستاره لورکوزن: در حد فینال لیگ اروپا نبودیم! 2