پنج‌شنبه 3 خرداد 1403

سیتی در مجموع قوی‌تر است / ستاره سابق رئال: بعید است در اتحاد صعود کنیم!

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
سیتی در مجموع قوی‌تر است / ستاره سابق رئال: بعید است در اتحاد صعود کنیم!

استیو مک‌منمن، ستاره انگلیسی سابق رئال، معتقد است با توجه به تساوی بازی رفت، سیتی شانس اول صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان است.

به گزارش "ورزش سه"، مک‌منمن سابقه چهار سال بازی برای رئال را دارد و با این تیم دو لیگ قهرمانان را فتح کرد. در فینال سال 2000 برابر والنسیا او زننده یکی از سه گل رئال بود و در بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان 2002 نیز یکی از دو گل رئال را در نوکمپ به بارسا زد و نقش مهمی در قهرمانی رئال داشت.

مک‌منمن که برای سیتی هم دو فصل بازی کرده، در آستانه بازی برگشت دو تیم گفت: «حالا لیگ قهرمانان واقعی شروع می شود و این یک فینال زودهنگام است. قبلاً گفته بودم که رئال مادرید برای صعود باید چند گل در برنابئو بزند و برنده به اتحاد برسد. بازی رفت ولی 3-3 شد، بنابراین منچسترسیتی باید شانس اصلی صعود باشد. آنها قهرمانان فعلی رقابت ها هستند، تیمی در بهترین فرم که به صدر لیگ برتر بازگشته اند. من شانس زیادی برای صعود رئال نمی بینم.»

مک‌منمن ادامه داد: «نسبت به سال قبل، رئال مادرید تیم بهتری دارد. آنها بلینگام را دارند، اما وقتی شما به طور کلی ترکیب دو تیم را مقایسه می کنید، متوجه می شوید که رئال مادرید به اندازه منچسترسیتی قدرتمند نیست.»

سیتی در مجموع قوی‌تر است / ستاره سابق رئال: بعید است در اتحاد صعود کنیم! 2