سه‌شنبه 28 فروردین 1403

طعنه به آرسنال: توپ مال شما، ما پیروز شدیم!

وب‌گاه فرارو مشاهده در مرجع
طعنه به آرسنال: توپ مال شما، ما پیروز شدیم!

«آن‌ها فکر می‌کنند که بهترین راه شکست دادن حریفان این است که مالکیت توپ را در اختیار داشته باشند، اما همه چیز بستگی به تیم دارد. مالکیت توپ ما 60 به 40 بود و حتی اگر کمتر هم بود برایم اهمیتی نداشت. همه چیز بستگی به این دارد که شما در هنگام تصاحب توپ چه کاری با آن انجام می‌دهید.»

سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو، پاسخ اظهارات مطرح‌شده از سوی میکل آرتتا را داد. طعنه به آرسنال: توپ مال شما، ما پیروز شدیم!

به گزارش ورزش سه، پورتو شب گذشته در دیدار رفت از مرحله یک هشتم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در زمین روبروی آرسنال قرار گرفت و توانست با یک گل برابر این تیم به پیروزی برسد.

این بازی تا دقیقه 94 با تساوی بدون گل دنبال می‌شد و به نظر می‌رسد که قرار است همه چیز در بازی برگشت در ورزشگاه امارات مشخص شود، اما پورتو این اجازه را نداد و گل تماشایی دقیقه 94 باعث شد که آن‌ها برنده میدان باشند.

آرتتا پس از پایان این بازی مدعی شده بود که تیمش به بازی برابر تیم‌هایی که دست به دفاع شدید و عمقی می‌زنند عادت دارد و از این باخت درس خواهند گرفت تا عملکرد بهتری در ادامه داشته باشند و منتظر بازی برگشت هستند.

کونسیسائو در واکنش به این اظهارات آرتتا گفت: «این هم نظر او است. آن‌ها می‌خواستند بازی کنند و ما می‌خواستیم برنده شویم. آرتتا از مکتب پپ گواردیولاست که مربی‌ای است که جام‌های بسیار زیادی را در دنیای فوتبال کسب کرده است.

آن‌ها فکر می‌کنند که بهترین راه شکست دادن حریفان این است که مالکیت توپ را در اختیار داشته باشند، اما همه چیز بستگی به تیم دارد. مالکیت توپ ما 60 به 40 بود و حتی اگر کمتر هم بود برایم اهمیتی نداشت. همه چیز بستگی به این دارد که شما در هنگام تصاحب توپ چه کاری با آن انجام می‌دهید.»

از میان اخبار

(عکس) رونمایی لیونل مسی از کفش‌های جدیدش

کامران قاسمپور در برزخ تصمیمات غلط!

ساعت بازی پرسپولیس - تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر

(عکس‌) چهره جدید علیرضا بیرانوند در تمرین پرسپولیس