سه‌شنبه 28 فروردین 1403

محمد خدابنده‌لو با رضایت‌نامه 8 میلیاردی در پرسپولیس

وب‌گاه فرارو مشاهده در مرجع
محمد خدابنده‌لو با رضایت‌نامه 8 میلیاردی در پرسپولیس

رقم رضایت‌نامه محمد خدابنده‌لو از طرف باشگاه پرسپولیس به مس رفسنجان پرداخت شد.

با توافقات صورت گرفته برای انتقال خدابنده‌لو از مس رفسنجان به پرسپولیس، باید باشگاه تهرانی رقمی را به حساب نارنجی‌پوشان واریز می‌کرد که این اتفاق رخ داده است.

باشگاه پرسپولیس امروز مبلغ 8 میلیارد تومان به عنوان مبلغ رضایت‌نامه خدابنده‌لو را به حساب مس رفسنجان واریز کرد و این پول تا ساعاتی دیگر به حساب باشگاه مس خواهد نشست.

ماجرای انتقال خدابنده‌لو به پرسپولیس از مدت‌ها قبل مطرح شد؛ در این خصوص دو باشگاه مذاکرات زیادی با هم داشتند و خود این بازیکن نیز که بار‌ها علاقه‌اش به پرسپولیس را نشان داده بود، تلاش‌های زیادی انجام داد تا بتواند رضایت‌نامه‌اش را دریافت کند.

در نهایت هفته پیش دو باشگاه توافق کردند که مس رفسنجان در ازای دریافت 8 میلیارد تومان رضایت‌نامه خدابنده‌لو را صادر کند. از این رو امروز باشگاه پرسپولیس این مبلغ را به حساب مس رفسنجان واریز کرد و این پول تا ساعات آینده به حساب باشگاه کرمانی می‌نشیند. موضوعی که انتقال خدابنده‌لو به پرسپولیس را قطعی خواهد کرد.

با این تفاسیر به زودی شاهد عقد قرارداد رسمی میان خدابنده‌لو و پرسپولیس خواهیم بود؛ هافبک 24 ساله که در فضای فوتبال و بین دوستان فوتبالی خود به «مملی» مشهور است، بالاخره به آرزوی خود رسید و در ادامه رقابت‌های لیگ برتر پیراهن سرخ را برتن خواهد کرد.

منبع: ورزش سه

از میان اخبار

پاسخ نهایی مسعود شجاعی به پرسپولیس

مذاکره پرسپولیس با ارسلان مطهری؟

بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره حذف استقلال از آسیا

استوری زشت محمد دانشگر خطاب به سایر تیم‌ها