دوشنبه 4 تیر 1403

ژابی روی نیمکت خشک شد!(عکس)

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
ژابی روی نیمکت خشک شد!(عکس)

سرمربی بایر لورکوزن یک نیمه ناباورانه را مقابل آتالانتا در فینال لیگ اروپا پشت سر گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، بایر لورکوزن پس از سال فوق‌العاده و کسب قهرمانی در بوندس لیگا، امشب انگیزه زیادی داشت تا در فینال لیگ اروپا مقابل آتالانتا ایتالیا هم به برتری برسد و دومین جام را به دست بیاورد، اما تیمِ تحت هدایت ژابی آلونسو متفاوت از همیشه ظاهر شد و با شوک و دریافت دو گل 45 دقیقه ابتدایی را به پایان رساند.

ژابی آلونسو که شرایط استثنایی برای بایر لورکوزن رقم زده و توانسته در 51 بازی گذشته تیمش بدون شکست باشد و رکورددار در فوتبال جهان شود، امشب در نیمه اول مقابل آتالانتا شرایط عجیبی را تجربه کرد و تصور نداشت با شکست دو بر صفر به رختکن بروند ولی این اتفاق افتاد تا در آستانه از دست دادن جام قهرمانی در لیگ اروپا باشند.

سرمربی بایر لورکوزن پس از اینکه دومین گل را روی غافلگیری مقابل آتالانتا دریافت کردند، دیگر جنب و جوش همیشگی را در کنار زمین نداشت به نیمکت تیمش چسبید و در کنار دستیاران خود نشست و فقط نظاره‌گر بازی بود.

البته هنوز رکورد خارق العاده و قهرمانی لیگ اروپا برای ژابی آلونسو و تیم شگفت‌انگیزش از دست نرفته و آنها امیدوار هستند مثل کامبک‌های پرشماری که در این فصل داشتند، به بازی برگردند و جام بگیرند.

ژابی روی نیمکت خشک شد!(عکس) 2