اجرای طرح‌های عمرانی برای رفع معضلات شهری حائز اهمیت است

خبرگزاری ایسنا مشاهده در مرجع
اجرای طرح‌های عمرانی برای رفع معضلات شهری حائز اهمیت است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اجرای طرح های عمرانی و خدماتی در راستای رفع مشکلات و معضلات شهری بسیار حائز اهمیت است وشهرداری ها در ایجاد رضایتمندی شهروندان نقش بسزایی دارند.

حجت الاسلام عبدالرضا پور ذهبی صبح امروز در بازدید از برخی پروژه های اجرا شده و در حال اجرا شهرداری سنندج، اتمام این طرح ها را در سطح شهر امیدوار کننده خواند و اظهار کرد: آنچه امروز در بازدید از سطح شهر شاهد آن هستیم اقدامات بسیار قابل ملاحظه‌ای است که می توانند در نشاط و شادابی شهروندان تاثیر داشته باشد.

وی عنوان کرد: خوشبختانه اقدامات و فعالیت های شهرداری سنندج در اجرای طرح های عمرانی، خدماتی، رفاهی و سرمایه گذاری در سطح شهر بسیار امیدوار کننده است.

حجت الاسلام پور ذهبی ابراز امیداوری نمود و افزود: هر چه زودتر این پروژه های عمرانی و رفاهی در سطح شهر به بهره برداری برسد و شهروندان هم بتوانند از آن استفاده کنند.

شهردار سنندج نیز در این بازدید عنوان کرد: در این دوره خوشبختانه با همراهی و همدلی اعضای شورای شهر و حمایت های استاندار و تیم مدیریتی استان طرح های عمرانی بسیاری در سطح شهر اجرا شده است.

مهندس حشمت اله صیدی گفت: شهرداری سنندج در تمامی زمینه ها و در تمامی نقاط سطح شهر پروژه های کوچک و بزرگ را تعریف کرده و رضایتمندی نسبی از فعالیت های این نهاد مردمی حاصل شده است.

وی افزود: در سالجاری اجرای طرح پیاده راه فردوسی، پروژه بزرگ سرمایه گذاری سنه سنتر احداث شهربازی، احداث بوستان کوچک ره ش آغاز چندین پروژه در پارک جنگلی آبیدر و همچنین تکمیل واحداث چندین طرح عمرانی در راستای رفع مشکل ترافیک، ارتقاء سیما ومنظر و فضای سبز شهری در سطح آغاز شده است.

شهردار سنندج عنوان کرد: در یک ماه آینده بسیاری از پروژه های شهرداری نظیر پیاده راه فردوسی، بوستان 20 هکتای کوچک ره ش، پایانه حمل ونقل عمومی در میدان آزادی و چند پروژه عمرانی دیگر به بهره برداری خواهد رسید.

پروژه بزرگ سرمایه گذاری سنه سنتر، بوستان 20 هکتاری کوچک ره ش، احداث شهربازی روباز و مدرن در پارک ملت، احداث زیپ لاین و پل معلق در آبیدر، پارک مشاهیر، نصب پیکیره ایثار و مقاومت مردم کردستان وباغ ایرانی از جمله طرح های بود که نماینده ولی فقیه در استان کردستان از آن بازدید نمودند.

انتهای پیام