چهارشنبه 3 مرداد 1403

سنندج

سنندج

وب‌گاه خبر آنلاین

«مساله»، چیزیست که شاید بتوان در فردای انتخابات، آن را از یاد برد. اما وجود آن را نمی‌توان انکار کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

نوبت دوم آزمون سراسری 1403 پنجشنبه 21 تیر 1403 در دو گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، و علوم انسانی همزمان با سراسر کشور در دانشگاه کردستان سنندج برگزار شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

با توجه به افزایش گرمای هوا در کشور و به منظور مدیریت مصرف انرژی و جلوگیری از قطعی برق ادارات برخی استان‌ها تعطیل شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

احمد وحیدی اعلام کرد که بعد از وزارت کشور به سپاه برمی‌گردم. احمد وحیدی اعلام کرد که بعد از وزارت کشور به سپاه برمی‌گردم. به گزارش عرشه آنلاین؛ وزیر کشور گفت: طبق قانون اساسی مدت برگزاری تا انتخاب رییس‌جمهور 50 روز تعیین شده است و قانون درباره مازاد روزهایی که سرپرست ریاست جمهوری انجام وظیفه کند، چیزی تعیین نکرده است و البته منبع قانونی هم در این زمینه وجود ندارد.

خبرگزاری تسنیم

جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سهامداران شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان کردستان روز 4شنبه، 24مردادماه جاری برگزار می‌شود.

وب‌گاه الف

این روزها گمانه‌زنی‌های بسیاری پیرامون کابینه احتمالی مسعود پزشکیان مطرح می‌شود. در این گزارش به بررسی وزرا و معاونین احتمالی دولت پرداخته شده است.

خبرگزاری تسنیم

فرمانده مرزبانی فراجا با اعلام یک خبر خوش؛ از توافق ایران و عراق برای بازگشایی بازارچه‌های مرزی شهرستان‌های بانه و سقز استان کردستان خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

نماینده پیشین سنندج گفت: مولوی عبدالحمید در نماز جمعه امروز بیان کرده که ملت ایران امروز به بیداری رسیده اند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

شریفه محمدی فعال کارگری اهل رشت کیست؟ شریفه محمدی فعال کارگری اهل رشت کیست؟ به گزارش عرشه آنلاین؛ شریفه محمدی یک فعال کارگری اهل رشت است که در تاریخ 14 آذر 1402 در خانه‌اش بازداشت شد. پس از بازداشت، او ابتدا به زندان لاکان رشت و سپس به زندان سنندج منتقل شد.

خبرگزاری مهر

به‌محض اینکه آن‌رزمنده به حاج‌احمد نزدیک شد، حاج‌احمد یکی خواباند در گوش او. سیلی بسیار محکمی زد که این‌بنده خدا پرت شد به عقب. طرف عصبانی شد و گفت: چرا می‌زنی؟ این به امام فحش داد.

خبرگزاری مهر

نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 روزهای پنجشنبه و جمعه 21 و 22 تیر در 408 شهر کشور برگزار می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

تصاویری از سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری با لباس های محلی را مشاهده می کنید.

وب‌گاه مشرق نیوز

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه عده‌ای خودتحقیر می‌گویند دشمن نخواست ایران را اذیت کند، گفت: آقایان می‌خواستند آب خوردن ملت را به برجام وFATF گره بزنند.

خبرگزاری مهر

«سعید جلیلی» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دور دوم کمپین انتخاباتی در جمع حامیانش در سالن آزادی سنندج حضور یافت.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه عده‌ای خودتحقیر می‌گویند دشمن نخواست ایران را اذیت کند، گفت: آقایان می‌خواستند آب خوردن ملت را به برجام وFATF گره بزنند.