پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

استان اردبیل

استان اردبیل

خبرگزاری ایرنا

استان‌ها - ایرنا - ویروس کرونا در پوشش سویه‌ای جدید به چرخش درآمده، زنگرخطر را برای تمامی استان‌ها به صدا درآورده و مسوولان نیز هشدار داده‌اند که اگر ماسک نزنیم، فاصله اجتماعی را رعایت نکنیم و نسبت به تزریق واکسن بی‌تفاوت باشیم، تجربیات تلخ دو سال گذشته را باز هم تجربه خواهیم کرد.

خبرگزاری ایسنا

وزیر کشور گفت: با خرید و تحویل ماشین‌آلات برف‌روبی به استان اردبیل در حوادث مشابه بارش سنگین برف اخیر دغدغه‌ها و نگرانی‌ها رفع خواهد شد.

خبرگزاری مهر

آش دوغ یکی از پرطرفدارترین و معروف‌ترین غذاهای با اصالت ایرانی است که در شهرهای مختلف و به روش‌های مختلف طبخ می‌شود. در این گزارش به بررسی انواع این آش‌ها پرداخته‌ایم.

وب‌گاه عصر ایران

با وجود بارش برف سنگین که در 10 سال اخیر در اردبیل بی‌سابقه بود، با تلاش مسوولان استان خوشبختانه مشکلی در خصوص قطع گاز، برق، آب و تلفن ایجاد نشد.

خبرگزاری دانا

وزیر کشور با اشاره به کمبود تجهیزات و ماشین‌آلات برف‌روبی در استان اردبیل، گفت: با وجود بارش برف سنگین که در 10 سال اخیر در اردبیل بی‌سابقه بود، با تلاش مسوولان استان خوشبختانه مشکلی در خصوص قطع گاز، برق، آب و تلفن ایجاد نشد.

خبرگزاری ایسنا

وزیر کشور با بیان اینکه مدیریت موفقی را از سوی مسئولان استانی در بارش سنگین برف شاهد بودیم، گفت: با همت همه دستگاهها هیچ مشکلی در خصوص قطعی برق، آب و گاز در استان اردبیل نداشتیم.

خبرگزاری ایسنا

وزیر کشور تاکید کرد: با همت جمعی و مدیریت جهادی همه مسیرها و راههای شهری و روستایی در استان اردبیل باز شده و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

خبرگزاری دانا

وزیر کشور در حاشیه بازدید از مناطق برف گیر اردبیل از همدلی مردم و مسئولین منطقه در بحران برفی اخیر قدردانی کرد و گفت: در اولین فرصت امکانات و تجهیزات لازم برای مقابله با بحران در استان اردبیل تامین می شود.

خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی هرچه سریع تر وزارت راه به وضعیت جاده های حوزه انتخابیه اش شد.

خبرگزاری دانا

وزیر کشور به منظور بازدید از نقاط مختلف برف گیر در راه های مواصلاتی و بررسی آخرین وضعیت بحران بارش برف وارد اردبیل شد.

خبرگزاری مهر

اردبیل - مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از غرس 34 هزار اصله نهال به یاد 3 هزار و 400 شهید در استان اردبیل خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

اردبیل - ایرنا - سرپرست فرمانداری بیله‌سوار مغان گفت: 36 طرح عمرانی و اقتصادی به ارزش 557 میلیارد ریال در این شهرستان مرزی استان اردبیل آماده بهره‌برداری در دهه فجر است.

وب‌گاه عصر ایران

در شهر اردبیل، دوره‌های ابتدایی شهری و روستایی و متوسطه دوره اول روستایی و مدارس استثنایی نوبت صبح و بعد از ظهر به صورت غیرحضوری و در شبکه شاد و متوسطه دوره اول و دوم شهری با یک ساعت تأخیر در نوبت صبح و بعد از ظهر به صورت حضوری خواهد بود.

خبرگزاری مهر

اردبیل - به دنبال سردی و برودت هوا روز چهارشنبه 6 بهمن ماه برخی مقاطع تحصیلی در شهرهای مختلف استان تعطیل اعلام شد.

خبرگزاری ایرنا

استان ها - ایرنا - شواهد نشان می‌دهد که موج ششم کرونا در کشور شروع شده، وضعیتی که با توجه به تجربه پیک‌های گذشته می‌تواند نشانه افزایش موارد بستری طی روزهای آینده و تعدادفوتی ها در هفته‌های آینده باشد.

خبرگزاری میزان

چهارمین دوره اردوی آمادگی تیم ملی جودو نوجوانان (پسران) از امروز در لرستان آغاز شد.