استان اردبیل

استان اردبیل

8 روستا بازار در استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود
خبرگزاری مهر

اردبیل - مدیر سازمان تعاون روستایی استان اردبیل گفت: 8 روستا بازار تا پایان امسال در مناطق مختلف استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود.

آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و جانبازان 12 تیر برگزار می شود
خبرگزاری مهر

آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر سال 1400 شنبه 12 تیرماه 1400 برگزار می شود. کارت آزمون از 9 تیر منتشر می شود.

مشارکت 54 درصدی مردم اردبیل در انتخابات /542 هزار نفر رأی دادند
خبرگزاری مهر

اردبیل - رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل از مشارکت 54.3 درصدی مردم اردبیل در انتخابات خبر داد و گفت: 542 هزار و 926 نفر در اردبیل در رأی‌گیری شرکت داشتند

رأی ندادن باعث جری‌تر شدن دشمن می‌شود / سیستم رأی‌گیری در ایران بسیار دقیق است
خبرگزاری دانا

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: رأی ندادن، هم دشمن را جری‌تر می‌کند تا کشور را در فشارها و تنگناهای بیشتر قرار دهد و حاضر به تعامل محترمانه، عاقلانه و عزتمندانه با کشور ما نشود و هم فرار از مسؤولیت اجتماعی و فرار از بزرگترین امر به معروف و نهی از منکر روزگار ما است.

حضور پر شور مردم اردبیل پای صندوق‌های رای
خبرگزاری دانا

مردم استان اردبیل در اولین ساعات رای گیری حضور پر شوری پای صندوق های رای دارند.

خرید 47 هزار تن گندم در اردبیل /33 مرکز خرید فعال هستند
خبرگزاری مهر

اردبیل - مدیر سامان تعاون روستایی استان اردبیل گفت: از ابتدای برداشت محصول گندم در شهرستان‌های شمالی استان اردبیل، 47 هزار تن گندم توسط تعاون روستایی خریداری شده است.

دمای هوای اردبیل در روز انتخابات خنک و پایدار است
خبرگزاری مهر

اردبیل - مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اردبیل نشان می دهد فردا 28 خرداد همزمان با روز انتخابات دمای هوا در بیشتر مناطق مختلف استان کاهش خواهد یافت.

نماهنگ «مرد میدان باش» در اردبیل
خبرگزاری دانا

رئیس حوزه هنری استان اردبیل از تولید و انتشار نماهنگ «مرد میدان باش» در اردبیل خبرداد و گفت: این نماهنگ در راستای ایجاد شور حماسی و فراهم کردن زمینه های حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی در اردبیل تولید و منتشر شد.

تعیین هزار و 677 شعبه اخذ رای برای استان اردبیل / انتخابات زمینه‌ساز ورود افراد تازه‌نفس به میدان است
خبرگزاری دانا

استاندار اردبیل گفت: هزار و 677 شعبه اخذ رای در 12 شهرستان و 31 بخش و روستا برای استان تعیین شده است.

اردبیل یکپارچه آماده حماسه آفرینی در عرصه سیاسی کشور / سرنوشت کشور به دست من و تو رقم می خورد + فیلم
خبرگزاری دانا

فردا هر برگه رایی که به صندوق‌ها انداخته می‌شود، در حقیقت رأی به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی است و این برای کشور بسیار ارزش و اهمیت دارد.

چشم یک دنیا به قدم های ایرانیان / برای تغییر وضع موجود رای می دهیم + فیلم و عکس
خبرگزاری دانا

کمتر از 20 ساعت تا آغاز روزی سرنوشت ساز برای ملت ایران باقی مانده و اقشار مختلف مردم با وجود مشکلات اقتصادی، دوباره برای ایرانی آباد پای صندوق های رای می روند.

رای اولی های برای اقتدار ایران پای صندوق ها می آیند + فیلم
خبرگزاری دانا

رای اولی های استان اردبیل روز جمعه اقتدار و عظمت دیگری را با حضور در پای صندوق های رای ثبت خواهد کرد و روسیاهی دیگر برای بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد ماند.

گفتمان عدالت‌محور مطالبه مردم از رئیس جمهور در انتخابات 1400
خبرگزاری مهر

اردبیل - معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: گفتمان عدالت محور و مبارزه با فساد مطالبه مردم از رئیس جمهور در انتخابات 1400 است.

دولت 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات را به افراد خاص داد / اگر رئیسی با برجام مخالف بود به صراحت اعلام می‌کرد
وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس ستاد حجت الاسلام رئیسی گفت: در چند روز آینده شاید، توطئه‌ها، شایعات و شبهاتی بر علیه آیت‌الله رئیسی مطرح شود که جوانان نباید به آن شایعات و توطئه‌ها گوش فرا دهند.

با حضور آیت الله رئیسی طومار تنبلی، دیپلماسی التماسی و سوء مدیریت برچیده خواهد شد
خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سیدمحمد حسینی دبیرکل کانون دانشگاهیان و وزیر پیشین ارشاد در جمع مردم استان اردبیل گفت: مردم در 28 خرداد به وضع موجود پایان خواهند داد و اجازه نخواهند داد دولت بی کفایت و ناکارآمد فعلی تکرار شود. وی افزود: آقای همتی می‌گوید من آمده‌ام تا روحانی آخرین رئیس جمهور ایران نباشد! چنین ادعایی نشان آن است که مردم ایران را، انقلاب ایران را، رهبری ایران...