امامی: تعداد کشتی گیران اعزامی به صربستان تصمیم کادر فنی بود

خبرگزاری ایسنا مشاهده در مرجع
امامی: تعداد کشتی گیران اعزامی به صربستان تصمیم کادر فنی بود

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: اعزام چهار کشتی گیر آزاد و فرنگی به رقابت های صربستان با پیشنهاد کادرفنی تیم های ملی و موافقت نایب رییس فدراسیون انجام می شود.

محمدابراهیم امامی در گفت و گو با ایسنا، درباره اعزام دو آزادکار و دو فرنگی کار به رقابت های جام جهانی انفرادی در صربستان و ملاک تعیین این افراد، اظهار کرد: در این باره کادر فنی تیم های ملی نظر داد و سوریان که مسئولیت پیگیری مسائل فنی را دارد با آن موافقت کرد، البته مباحث فنی را کادر فنی توضیح بدهند بهتر خواهد بود.

سخنگوی فدراسیون کشتی افزود: پس از لغو رقابت های کشتی قهرمانی جهان در صربستان و از آنجا که میزبان آماده برگزاری این رقابت ها بود، اتحادیه جهانی تصمیم گرفت مسابقات جام جهانی انفرادی را در همان تاریخ جایگزین این رقابت ها کند، از آنجا که هدف اصلی ایران ابتدا کسب 6 سهمیه باقیمانده المپیک توکیو در کشتی آزاد و فرنگی و سپس کسب موفقیت در المپیک است، تصمیم بر این شد ایران تنها با 4 کشتی گیر در این رویداد حاضر شود. بیشتر کشورهای جهان نیز تیم کامل به این رقابت ها نمی فرستند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون برای کادر فنی تیم های ملی محدودیت در تعداد کشتی گیران اعزامی تعیین کرده بود یا خیر، گفت: رییس فدراسیون کشتی تصمیم گیری در این خصوص را به کادر فنی تیم های ملی محول کرده بود و مسئولیت تصمیم گیری با سوریان بود.

انتهای پیام