شنبه 22 مرداد 1401

انگلیس

انگلیس

وب‌گاه ورزش سه

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول مدعی شد تیمش موقعیت‌های فراوانی را برابر سالزبورگ از دست داده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در رده بندی بدترین خرید‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس (جزیره) قرار گرفت.

وب‌گاه خبر آنلاین

علیرضا جهانبخش به یکی از بدترین خریدهای تاریخ انگلیس از لیگ هلند نام گرفت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

«میخائیل پودولیاک» مشاور رئیس جمهور اوکراین بامداد پنجشنبه گفت که روس‌ها کنترل تأسیسات حرارتی ووهلهیرسک با سوخت زغال‌سنگ در دونتسک را، که دومین نیروگاه بزرگ برق این کشور است، به دست گرفتند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

همزمان با پیشروی نیروهای روسی در عملیات نظامی ویژه در دونباس به سمت منطقه خِرسون، مقامات کی‌یف از سقوط دومین نیروگاه بزرگ اوکراین خبر می‌دهند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: مصرف زیاد نمک به عنوان یکی از ریسک فاکتورهای اصلی فشار خون بالا و بیماری‌های قلبی عروقی شناخته شده است و البته پیامدهای دیگر آن از جمله سرطان معده را نیز نباید فراموش کرد.

خبرگزاری مهر

ظل السلطان در نخستین دیدار با سیدجمال الدین اسدآبادی نامه‌های ناصرالدین شاه را که در آن دستور اکید به تخریب ابنیه دوران صفویه داده شده بود، نشانش می‌دهد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: با کاهش نمک مصرفی در حین طبخ غذا، حذف نمکدان سر سفره و میز غذا، منع مصرف تنقلات شور و پرنمک می‌توان احتمال ابتلا به سرطان معده را کاهش داد.

وب‌گاه گسترش

با اعلام وضعیت اضطراری بهداشت جهانی برای آبله میمونی این پرسش مطرح است که شیوع این بیماری تا چه میزان نگران کننده است؟

خبرگزاری دانا

مشاور رئیس جمهور اوکراین با اعلام خبر تسلط روس‌ها بر تأسیسات حرارتی شهر ووهلهیرسک در منطقه دونتسک، گفت روسیه در حال استقرار نیروهای خود به سمت خِرسون، ملیتوپل و زاپوروژیا است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد در روزهای آینده با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه به صورت تلفنی گفتگو خواهد کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

آمریکا و شرکای اروپایی‌اش، مسئولان بزرگ این بحران به شمار می‌روند و اساس آن از تفکر بسط ناتو به عنوان هسته اصلی استراتژی خارج کردن اوکراین از دایره حاکمیتی روسیه و ادغام آن در غرب نشأت می‌گیرد.