بدشانسی یک پرسپولیسی در ال‌کلاسیکو

خبرگزاری دانشجو مشاهده در مرجع
بدشانسی یک پرسپولیسی در ال‌کلاسیکو

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، سعید آقایی که در بازی رفت مقابل سپاهان با محرومیت مواجه شده بود و از روی سکوها و جایگاه ویژه شاهد تقابل تیمش با حریف اصفهانی بود، اکنون در بازی رفت نیز شانس حضور در این دیدار را از دست داده است. آقایی که نزدیک به یک ماه پیش به دلیل ابتلا به بیماری کرونا از اردوی تیمش در آستانه حضور در لیگ قهرمانان آسیا خارج شده بود، در ادامه با توجه به دوری از میادین...

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، سعید آقایی که در بازی رفت مقابل سپاهان با محرومیت مواجه شده بود و از روی سکوها و جایگاه ویژه شاهد تقابل تیمش با حریف اصفهانی بود، اکنون در بازی رفت نیز شانس حضور در این دیدار را از دست داده است.

آقایی که نزدیک به یک ماه پیش به دلیل ابتلا به بیماری کرونا از اردوی تیمش در آستانه حضور در لیگ قهرمانان آسیا خارج شده بود، در ادامه با توجه به دوری از میادین و تمرینات گروهی، از لیست یحیی گل محمدی برای رقابت در ترکیب اصلی برای این بازی حساس نیز خارج شد تا امشب و در تقابل با سپاهان از روی نیمکت کار را دنبال کند.

آقایی که سه فصل در سپاهان حضور داشت از انگیزه زیادی برای این تقابل برخوردار بود که با بدشانسی بزرگی اکنون هر دو بازی رفت و برگشت مقابل هم‌تیمی‌های سابق را به این شکل از دست داده است.