ویروس کرونا

ویروس کرونا

تردید ترامپ درباره پیروزی جمهوری‌خواهان در سنا
خبرگزاری ایرنا

نیویورک - ایرنا - رئیس‌جمهوری آمریکا با ابراز تردید در مورد حفظ اکثریت جمهوری‌خواهان در دوره بعدی سنا، از حمایت برخی سناتورهای جمهوری‌خواه دریغ کرد.

زندگی سخت بشر با کرونا / آینده ویروس، همچنان در ابهام
خبرگزاری ایسنا

عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه فعلا پیش بینی برای آینده کرونا متصور نیستیم، گفت: طی این مدت رعایت پروتکل‌های بهداشتی را آسان گرفتیم و کسی برای رعایت آن‌ها سختگیری نکرد. از طرفی عده‌ای از مردم هنوز هم کووید -19 را باور ندارند و با افتخار بدون ماسک بیرون می‌روند که این مسائل منجر به تشدید آلودگی می‌شوند.

راه اندازی مرکز یادگیری معلم / اعلام فراخوان اشتراک تولیدات معلمی در آینده نزدیک
خبرگزاری ایسنا

مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری های آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ضمن اعلام جزئیات راه اندازی مرکز یادگیری معلم از اعلام فراخوانی در آینده نزدیک برای اشتراک گذاری تولیدات محتوایی معلمان خبر داد.

نکو: در عرصه سیاسی در کشتی واحدی قرار داریم
خبرگزاری ایسنا

یک فعال سیاسی گفت: باید به دور از سلایق سیاسی با دادن برنامه ها و کمک های فکری از مشکلات فعلی کشور مثل تحریم های اقتصادی و حواشی بیماری کرونا که همه شئونات زندگی مردم را در بر گرفته عبور کنیم.

هزاران نفر علیه نتانیاهو در فلسطین اشغالی تظاهرات کردند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - هزاران نفر شنبه شب در فلسطین اشغالی علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.

زالی: در غربالگری کرونا تغییرات جدی را شاهد خواهیم بود
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فرمانده عملیات مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: باتوجه به جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا با مقام معظم رهبری و همچنین جلسه چند روز پیش با رئیس جمهوری، ما در عرصه غربالگری بیماری کرونا تغییرات جدی را شاهد خواهیم بود.

حسین پور: باید از ظرفیت حداکثری دورکاری استفاده شود
خبرگزاری ایسنا

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که قطعا لازم است در اداره ها و سایر مشاغل که امکان دورکاری وجود دارد از ظرفیت حداکثری آن استفاده شده تا ترددهای درون شهری نیز کاهش یابد.

ملک‌زاده: حدود 50 میلیون ایرانی مستعد ابتلا به کرونا هستند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت که جمعیتی نزدیک به 50 میلیون نفر در کشور با ویروس کرونا تماسی نداشته‌اند و مستعد ابتلا به این عفونت هستند.

تجربه تدریس در دوران کرونا
خبرگزاری ایسنا

نجمه دری با روایت تجربه‌اش از تدریس در روزهای کرونایی، همچنین از تجربه برگزاری مصاحبه آزمون دکتری در این دوران می‌گوید.

بار اصلی بیماری استان کرمان کروناست / وضعیت شهرهای کرمان، سیرجان و رفسنجان نگران کننده است
خبرگزاری ایسنا

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش تست‌های کروناویروس در استان به دو تا سه برابر خبر داد و گفت: روند افزایشی از کرونا ویروس در استان کرمان داریم، شهروندان علائم بیماری را به اشتباه به حساب سرماخوردگی و آنفلوآنزا نگذارند.

مشکل آموزش مجازی درس‌های عملی دانشجویان است
خبرگزاری ایسنا

عضو هیات علمی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان ضمن بیان اینکه مشکل آموزش مجازی ما بیشتر در زمینه ارائه دروس عملی است، گفت: ما باید به دنبال راه‌حلی برای ارائه دروس عملی باشیم.

مذاکرات توتال برای سرمایه گذاری در پروژه‌های گازی عراق
خبرگزاری ایسنا

شرکت توتال در حال بررسی سرمایه گذاری در پروژه‌های گاز طبیعی در عراق است.

پوشش اخبار کرونا خبرنگاران را مضطرب می‌کند
خبرگزاری ایسنا

در پی اعلام نتایج تحقیقات موسسه رویترز مبنی بر افزایش اضطراب خبرنگارانی که اخبار کرونا را پوشش می دهند، اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه، وبیناری را در این ارتباط برگزار می‌کند.

شدت موج اپیدمی کرونا به رفتار اجتماعی مردم و مسئولان بستگی دارد
خبرگزاری ایرنا

کرمان - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با تاکید بر این مطلب که شدت موج اپیدمی کرونا در تمام کشورها و این استان به رفتار اجتماعی مردم و مسئولان بستگی دارد، گفت: پیک جدید بیماری کرونا در کرمان از اواخر شهریورماه آغاز و از اواسط مهرماه صعودی شده است.

خبرگزاری تسنیم

در حالی که پیش از این اعلام شده بود حسین روحانی به‌عنوان اولین ایرانی 5 آبان ماه واکسن کرونا را در روسیه دریافت خواهد کرد، اما حالا خبرهایی درباره تعویق این اتفاق شنیده می‌شود.