سه‌شنبه 11 بهمن 1401

ویروس کرونا

ویروس کرونا

وب‌گاه خبر آنلاین

عصر ایران نوشت: لرزش یکی از علایم اختلالات کبدی است، مانند بیماری ویلسون. در این شرایط ژنتیکی، تجمع مس در بدن به کبد و مغزتان آسیب می‌رساند. احساس خستگی می‌کنید و دچار یرقان خواهید شد؛ شرایطی که چشم و پوست تان زردرنگ می‌شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، بهرام عین‌اللهی روز سه‌شنبه در هفتمین همایش مرجعیت علمی با محوریت ادغام و با عنوان «ادغام آموزش علوم پزشکی در نظام سلامت؛ دستاورد پرافتخار و تجلی مرجعیت علمی نظام جمهوری اسلامی ایران» اظهار کرد: با ادغام، رشد آموزش و پژوهش در سراسر کشور به خصوص در مناطق محروم گسترش یافت و گام های بلندی در مسیر عدالت آموزشی برداشته شد. وی تصریح کرد: امروزه، در بسیاری...

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: متخصص بیماری‌های پوست ضمن تشریح علل بروز اسکار یا جای زخم، نسبت به مصرف کرم‌های دست‌ساز موجود در فضای مجازی و عطاری‌ها هشدار داد.

خبرگزاری تسنیم

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در حال حاضر درمان تمام بیماری ها در کشور امکانپذیر است و از کشورهای همسایه برای درمان به ایران سفر می‌کنند.

وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: آقا تهرانی گفت: بحث فضای مجازی که چند وقتی است راه افتاد یکی از برکات است، طرح صیانت از فضای مجازی در مجلس به نظارت بر قانون فضای مجازی و تنظیم مقررات فضای مجازی تغییر شکل داده و کار این طرح در مجلس شورای اسلامی در حال پایان است.

وب‌گاه خبر آنلاین

هرچند کارنامه دولت در کسب درآمد بیشتر ارزی مثبت است اما سیاست ارزی در داخل، سیاست دقیقی نیست. در این بخش هم اگر استفاده جدی از دیدگاه های صاحبنظران می شد دولت می توانست از دستاوردهای بسیار بهتری برخوردار شود

وب‌گاه مشرق نیوز

صندوق بین المللی پول با پیش بینی رشد 2 درصدی برای اقتصاد ایران در سال 2023 از ورود اقتصاد انگلیس به رکود در این سال و افت شدید رشد اقتصادی منطقه یورو خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

فرماندار الیگودرز گفت: بریده شدن گَرگَر در روستای سرتنگ برزه بخش ززوماهرو موجب سقوط پنج نفر به رودخانه و کشته شدن سه نفر شد.(عکس تزئینی است.)

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدیرکل انتقال خون مازندران از کاهش چشمگیر ذخایر خونی استان خبر داد و با هشدار نسبت به بروز بحران در این زمینه، خواستار همدلی و هم افزایی مردم برای خون دهی بیشتر و افزایش ذخایر خونی در مازندران شد.

خبرگزاری تسنیم

سخنگوی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه با اشاره به تغییرات و انتصابات ائمه جمعه در 8 پایگاه امامت جمعه در یک ماه اخیر، گفت: معدل سنی ائمه جمعه از 49.6 به 40.8 رسیده است که با ورود ائمه جمعه جدید الورود، 9 سال کاهش سن و جوانسازی داشتیم.

وب‌گاه خبر آنلاین

بهداشت نیوز نوشت: بنابر جدیدترین آمار جهانی کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید -19 در دنیا تاکنون به 675 میلیون و 113 هزار و 527 نفر رسیده و مرگ شش میلیون و 761 هزار و 571 بیمار نیز تایید شده است.

وب‌گاه ورزش سه

سه باشگاه رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس، به عنوان موسسان سوپرلیگ اروپا، بر اساس حکم دادگاه مادرید، از هرگونه جریمه شدن توسط یوفا و فیفا به دور خواهند ماند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: مدیرکل انتقال خون مازندران از کاهش چشمگیر ذخایر خونی استان خبر داد و با هشدار نسبت به بروز بحران در این زمینه، خواستار همدلی و هم افزایی مردم برای خون دهی بیشتر و افزایش ذخایر خونی در مازندران شد.