جمعه 4 اسفند 1402

ویروس کرونا

ویروس کرونا

وب‌گاه ورزش سه

متئو دارمیان، مدافع اینتر، از حضور در این باشگاه خوشحال است و رویای خداحافظی با پیراهن این تیم از دنیای فوتبال را دارد.

وب‌گاه خبر آنلاین

چهار سال از اعلام ورود ویروس کرونا در این گذشته، با تزریق واکسن‌های کرونا حالا دیگر از ترس و نگرانی آن دوران خبری نیست.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

گزارش ها از موج جدید بیماری‌های تنفسی ویروسی در اصفهان خبرمی دهند که تعداد قابل توجهی از مردم در سنین مختلف را گرفتار خود کرده است.

وب‌گاه عصر ایران

ترکیبی از بیماری های تنفسی ویروسی مانند آنفلوآنزا، کرونا و سرماخوردگی از حدود سه هفته پیش تاکنون در حال جولان دادن در اصفهان است و مشاهدات خبرنگاران ایرنا از مناطق مختلف حاکی از افزایش قابل توجه مُبتلایان به این بیماری ها و مراجعه آنها به مطب‌ها، کلینیک‌ها و بیمارستان‌هاست.

وب‌گاه مشرق نیوز

موج جدیدی از بیماری‌های تنفسی ویروسی در اصفهان در حال خودنمایی بوده و تعداد قابل توجهی از مردم در سنین مختلف را گرفتار خود کرده است بطوریکه کلینیک‌ها و مراکز درمانی این روزها و شب‌ها، خلوتی ندارند.

خبرگزاری تسنیم

رئیس سازمان نظام پرستاری با اشاره به فعالیت بیش از 270 هزار پرستار در ایران، گفت: نیازمندیم تا سالانه 15هزار نفر برای جبران کمبود نیروی انسانی جذب شوند.

وب‌گاه ورزش سه

اشرف حکیمی همیشه گفته است که رویای او بازگشت به رئال است و برای رسیدن به آرزو یک سال دیگر نیز صبر خواهد کرد.

وب‌گاه گسترش

افزایش مصرف بنزین در کشور سبب شده است تا مشکلات ناترازی این سوخت مهم پیچیده تر شود.

وب‌گاه ورزش سه

نام لیونل مسی همچنان در فهرست کسانی که از بارسا دستمزد می گیرند دیده می شود. رقمی بالا که کاملا به ضرر بارسا از منظر سقف دستمزد لالیگا شده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بررسی داده‌های بیش از 400 هزار بزرگسال آمریکایی در طول دو دهه نشان داده است زنانی که درگیر فعالیت بدنی هستند، 24 درصد کمتر در معرض مرگ به هر دلیلی هستند، در حالی که این رقم برای مردان 15 درصد است.

وب‌گاه ورزش سه

بازیکن باتجربه مس رفسنجان با پیراهن منقش به سرمربی فقید خود به میدان رفت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: ترابی همچنین در مورد اظهارات تند شجاع خلیل‌زاده و بی‌احترامی به اهالی رسانه بیان کرد: نمی‌دانم شجاع چه گفته اما به هرحال احترام می‌گذاریم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: ایران اسلامی افتخار دارد که جایگاه مستمر برگزاری مسابقات قرآن کریم است؛ حتی در دوران کرونا هم برگزاری مسابقات دچار وقفه نشد، امیدوارم در ادامه نیز با قدرت مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را برگزار کنیم.

وب‌گاه فرارو

اولین عکس هولناک دوران کرونا که خانواده‌ای که عزیزشان را از دست داده بودند و نمی‌توانستند به پیکرش نزدیک شوند و اینگونه برایش نماز میت می‌خواندند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: پژو 207 ارتقا یافته که فروش قسطی ندارد اما حالا متقاضیانی که قصد جایگزینی پارس با 207 ارتقا یافته را دارند می توانند از 100 میلیون تومان وام بدون سود استفاده کنند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد