پنج‌شنبه 3 خرداد 1403

برزگر: امیر حسین صادقی فرافکنی و مغلطه کاری می کند / واگذاری پرسپولیس به نفع فوتبالمان است

خبرگزاری خبرنگاران جوان مشاهده در مرجع
برزگر: امیر حسین صادقی فرافکنی و مغلطه کاری می کند / واگذاری پرسپولیس به نفع فوتبالمان است

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره مسائل مختلف سرخپوشان توضیحاتی را بیان کرد.

محمد برزگر بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت سرخپوشان اظهار کرد: تیم پرسپولیس در نیم فصل دوم که بازیکن اضافه کرد، شرایط ایده آلی دارد و به جز آلومینیوم و استقلال برابر بقیه حریفان خود پیروز شده است. به نظرم سرخپوشان وضعیت خوبی دارند. با وجود اینکه تغییراتی در کادر فنی صورت گرفت، اما اوسمار با شاکله تیم کامل آشنا بود و با همان اهداف گل محمدی و تغییرات مدنظر خود کار را به جلو برد.

او افزود: تیم پرسپولیس بازی زیبایی را در زمین نفت آبادان ارائه داد و فوتبال پویایی بازی کرد و به 3 گل هم رسید. به نظرم پرسپولیس این روز‌ها حالش خوب است و نفرات این تیم از لحاظ روحی و روانی در جایگاه خوبی قرار دارند و تیم تاکنیک پذیری است. همچنین نفرات جذب شده در نیم فصل دوم کارگشای تیم شدند. ان شا الله همین روند ادامه داشته باشد و ما شاهد ششمین قهرمانی سرخپوشان باشیم.

برزگر درباره رقابت تنگاتنگ بین پرسپولیس و استقلال برای کسب قهرمانی بیان کرد: به هر حال استقلال تیم خوبی است، اما پرسپولیس شرایطش بهتر و تیمم‌تر از رقیبش است. به دور از همه تعلقات رنگی ام، سرخپوشان خیلی تکنیکی‌تر از استقلال دارند بازی می‌کنند. استقلال تیمی هست که با استرس فوتبال بازی می‌کند و با اختلاف کم برنده می‌شود. با تمام احترامی که برای تیم رقیب قائل هستیم، اما پرسپولیس باید منتظر لغزش رقیبش باشد. سرخپوشان باید استفاده بهینه‌ای ببرد تا آنها به قهرمانی دیگری برسند و دل هواداران را خوشحال کنند.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه بازی این تیم برابر تیم آلومینیوم اراک را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: آلومینیوم اراک که همیشه گربه سیاه پرسپولیس بوده است، اما ان شا الله تیم آنالیزاوسمار خوب عمل می‌کنند و نتیجه لازم را به دست می‌آورند.

او درباره اینکه تیم پرسپولیس بازی بعدی اش برابر تیم سپاهان در لیگ برتر فوتبال است، اظهار کرد: به نظرم این بازی خیلی تاثیر گذار است، چون سپاهان هم رقیب سنتی پرسپولیس محسوب می‌شود. همچنین کری خواستی بین هر 2 تیم وجود دارد. صددرصد پرسپولیس باید این بازی را برنده شود، چون بازی 6 امتیازی است و به طور حتم این اتفاق می‌افتاد.

برزگر درباره اظهارات امیر حسین صادقی مبنی بر اینکه پرسپولیسی‌ها حرف از قهرمانی می‌زنند و دیگر وزیر ورزش قبلی در سمتش حضور ندارد، گفت: صادقی دارد فرافکنی و مغلطه کاری می‌کند و درست نیست. اگر پرسپولیس پارسال قهرمان شد به خاطر این بود که دربی را از استقلال برد و در زمین مسابقه پیروز شده بود. همچنین جوجه را آخر پاییز می‌شمارند و جام قهرمانی را آخر بازی‌ها می‌دهند و اصلا ربطی به وزیر ورزش ندارد. تیم پرسپولیس 5، 6 سال است که قهرمان می‌شود و حتی پارسال توانست بازی دربی را پیروز شود. چرا باید نتیجه را شخص دیگری تعیین کند. این حرف‌ها درست و قشنگ نیست. آنها باید در زمین مسابقه پاسخگو باشند.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره واگذاری سرخپوشان به 5 بانک به طور مشترک گفت: اگر پرسپولیس را به بخش خصوصی یا بانک واگذار می‌کنند، در صورتی که بتوانند اسپانسرینگ و مشکلات مالی این تیم را حل کنند خیلی خوب می‌شود. اگر این اتفاق رخ بدهد بودجه‌ای در نظر گرفته می‌شود و دیگر بازیکنان مشکل مالی نخواهند داشت و به موقع قراردادهایشان را می‌گیرند. همچنین سرمربی دیگر استرس ندارد که با توجه به بودجه تعیین شده بازیکن بگیرد. این موضوع به نفع فوتبالمان است، به شرطی که آن ارکان هم پایبند به آن قراردادهایشان باشند.

او درباره اینکه شانس کدامیک از سرخابی‌ها برای قهرمانی بیشتر است، گفت: به نظرم پرسپولیس شانس بیشتری برای قهرمانی دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال