یک‌شنبه 5 تیر 1401

برزیل

برزیل

وب‌گاه ورزش سه

آنخل دی‌ماریا، ستاره آرژانتینی، از حضورش در جام جهانی 2022 قطر نگران است.

وب‌گاه ورزش سه

پنجمین روز هفته دوم لیگ ملت‌ها 2022 با پیروزی تیم‌های ایران، هلند، فرانسه، ایتالیا، لهستان و آمریکا پیگیری شد و شاگردان بهروز عطایی با شکست کانادا به کار خود در هفته دوم پایان دادند.

خبرگزاری دانا

رضا نیکنام با اشاره به اینکه اجلاس بریکس می تواند برای ایران دستاوردهای صنعتی و دفاعی هم داشته باشد گفت: ظرفیت ژئوپلیتیکی جمهوری اسلامی گروه "بریکس" را وادار به دعوت از ایران کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: رسانه پرتغالی به تقابل دو مربی این کشور در لیگ برتر کشورمان پرداخت.

وب‌گاه مشرق نیوز

تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌های 2022 هم در بخش دفاعی عملکرد درخشانی نداشت.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، این‌اندیشکده آمریکایی خاطر نشان کرد: مسیر تازه حمل‌ونقل از امارات متحده عربی آغاز و با گذر از بندر شارجه به بندر عباس ایران می‌رسد و پس از آن به سمت شمال غربی و ترکیه می‌رود تا به دریای مدیترانه برسد. به مدد این مسیر تازه، بازیگران منطقه‌ای می‌توانند روابط تجاری را توسعه و روابط مسالمت‌آمیز را تشویق کنند. طبق اعلام سازمان جهانی حمل‌ونقل جاده ای،...

خبرگزاری دانا

یک کارشناس رسانه با اشاره به اینکه اعضای «بریکس» با 40 درصد منابع ملی جهان غیرقابل تحریم است، گفت: جهان آن قدر بزرگ شده است که دیگر باید از پدرخواندگی آمریکا عبور کند، جهان فهمیده که آمریکا مرده و درحال مراسم خاکسپاری آن است.

خبرگزاری دانا

چهاردهمین اجلاس سران پنج قدرت نوظهور اقتصادی «بریکس» بامحوریت تقویت همکار تجاری و اقتصادی میان اعضا و شرکای این گروه برگزارشد و جمهوری اسلامی ایران درقالب دیپلماسی پویا و به سبب برخورداری از قابلیت های فراوان درحوزه های انرژی، ترانزینی، تجاری و اقتصادی، از مهم‌ترین کانون های توجه در این نشست بود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

روند عضویت ایران در ایالت‌های بین‌المللی که در تقابل با نظم غربی هستند سرعت گرفته و پیش‌بینی می‌شود پس از شانگهای گروه بریکس سازمان بعدی باشد.

وب‌گاه الف

پنجمین روز هفته دوم لیگ ملت‌ها 2022 با پیروزی تیم‌های ایران، هلند، فرانسه، ایتالیا، لهستان و آمریکا پیگیری شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

اندیشکده شورای آتلانتیک در ارزیابی راهبردی خود تاکید کرد موضوع ترانزیت جنوب - شمال و شرق - غرب، ایران را به‌هاب منطقه تبدیل کرده و فشار تحریم‌های آمریکا را کم فروغ ساخته است.

خبرگزاری تسنیم

مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین الملل با اشاره به اینکه فارابی اندیشمند بی بدیل ایرانی است، گفت: دامنه تاریخی ایران فرهنگی به قبل از اسلام می‌رسد و ما نباید بزرگانمان را به کسی ببخشیم.