چهارشنبه 3 مرداد 1403

برگزاری دومین جلسه کارگروه عالی نظارت بر لیگ برتر فوتبال

خبرگزاری ایرنا مشاهده در مرجع
برگزاری دومین جلسه کارگروه عالی نظارت بر لیگ برتر فوتبال

تهران - ایرنا - نایب رییس فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری دومین جلسه کارگروه عالی نظارت بر مسابقات با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفتگو کرد.

به گزارش ایرنا، مهدی محمدنبی، نایب رییس فدراسیون فوتبال امروز سه‌شنبه اظهار داشت: با توجه به اهمیت برگزاری مستمر جلسات کارگروه نظارت بر مسابقات در هفته های پایان لیگ فوتبال، جلسات مختلفی را برگزار و در این زمینه موارد به شرح ذیل تصمیم گیری شد:

1- در این نشست که با حضور مسئولین فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال برگزار شد درباره برگزاری جشن برترین های لیگ فوتبال مواردی مورد بحث قرار گرفت که در نهایت مقرر شد تا این مراسم در زمان مشخص که تاریخ آن متعاقبا اعلام می شود، برگزار شود.

2- مقرر شد تا پس از پایان برگزاری هر رقابت در سطح لیگ کشور، کلیه مسابقات توسط اعضای کمیته ذیربط آنالیز و گزارش آن ارائه شود.

3- گزارش‌های اعلامی به ارکان قضایی فدراسیون از سوی سازمان لیگ فوتبال باید پیگیری شود. همچنین مقرر شد تا قراردادهای منعقده باشگاهها با بازیکنان، مربیان و سایر دست اندرکاران به روز رسانی شود.

4- دوره‌های توانمندسازی مدیریت باشگاه‌ها در دستور کار قرار گرفت و اجرایی خواهد شد.

5- دستورالعمل پیشنهادی کارگروه ناظر بر قراردادها و سقف بودجه که به تایید هیات رییسه سازمان لیگ رسیده است، مقرر شد تا در اولین جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال مطرح و اتخاذ تصمیم شود.

0 نفر
محسن شاهرخی منبع: فدراسیون فوتبال

برچسب‌ها

برگزاری دومین جلسه کارگروه عالی نظارت بر لیگ برتر فوتبال 2