یک‌شنبه 16 بهمن 1401

تهران

تهران

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - آنچه که بیشتر از او به یاد دارند، فایل صوتی گفت‌وگویش با محمدرضا پهلوی است. شخصیتی که شاه دل خوشی از او نداشت و دموکرات‌های آمریکا خواهان او بودند. علی امینی، یکی از نخست‌وزیران پس از کودتای 28 مرداد است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بانک مرکزی اعلام کرد در هشتمین روز از مرحله دوم عرضه گسترده ربع سکه بهار آزادی در بورس کالا، تعداد 14 هزار و 535 قطعه ربع سکه بهار آزادی تا قیمت 8 میلیون و 260 هزار تومان به متقاضیان فروخته شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1402 با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا فردا شب کل منابع درآمدی دولت را جمع بندی کنیم، گفت: از روز سه شنبه وارد بررسی مصارف بودجه خواهیم شد بنابراین پیش بینی می‌شود بررسی مصارف بودجه به دو برابر زمان نیاز داشته باشد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سازمان لیگ فدراسیون والیبال زمان برگزاری دیدارهای دو هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ برتر را اعلام کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری راننده یک دستگاه خودروی سواری که تحت پوشش مسافربری اقدام به توزیع موادمخدر کرده بود، خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

ایالات متحده در طرحی با هدف تقابل با چین به ژاپن پیشنهاد داده است تا به این کشور اجازه استقرار موشک‌های میان‌برد را در این کشور بدهد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عاملان سوءقصد به جان کارمند یک دانشگاه در شرق تهران، خبر داد.

وب‌گاه ورزش سه

سازمان لیگ فدراسیون والیبال زمان برگزاری دیدارهای دو هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان را به دلیل حساسیت رقابت‌ها همزمان کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - در پی اجرای گام نخست مصوبه «سیاست‌ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی (پس از پایان متوسطه)» مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور بیانیه‌ای در این خصوص صادر کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

تیم اتحاد کلبا در ادامه ناکامی های خود شکست دیگری را تجربه کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکی رنگ که در پوشش مسافر کشی از مسافران زورگیری می کردند خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

در حالی که این روزها بلیت هواپیما برای برخی مسیرها به‌سختی پیدا می‌شود و شائبه‌ای مبنی‌بر خودداری از فروش بلیت توسط شرکت‌های هواپیمایی ایجاد کرده، مسئولان مربوطه معتقدند کاهش عمدی پروازها از سوی ایرلاین‌ها واقعیت ندارد، زیرا سود شرکت‌ها بابت فروش بلیت است.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: سازمان اسناد و کتابخانه ملی همزمان با ایام دهه فجر با بیرون کشیدن آرشیو تصویری خود، بخشی از این تصاویر را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهد. در این راستا یازده عکس از روزهای تاریخ‌ساز انقلاب اسلامی، به ایسنا ارسال شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

یک شبکه خبری آمریکایی مدعی شده است که چهار ماه پیش نیز یک بالن جاسوسی چین در اقیانوس آرام و در سواحل هاوایی سقوط کرده بود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

شبکه خبری فاکس‌نیوز مدعی شد که یک بالن جاسوسی دیگر چین چهار ماه پیش در اقیانوس آرام و در سواحل هاوایی سقوط کرده بود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان، پاس گرگان، راه‌یاب ملل مریوان، ایفاسرام اردکان، نیان الکترونیک خراسان، شهداب یزد و پیکان تهران در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر مردان مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.