تهران

تهران

از برنامه ریزی پخش تا نقش رسانه‌های جدید در فیلم کوتاه
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - برنامه ریزی پخش و نقش رسانه‌های جدید در فیلم کوتاه موضوع نشست‌های تخصصی روز چهارم جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران هستند.

انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی از 20 آبان آغاز می‌شود
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برای نیمه دوم سال تحصیلی 1400-1399 از 20 آبان ماه فعال می شود.

خبرگزاری تسنیم

با حکم معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، مدیران عامل شرکت‌های آب منطقه ای تهران و توسعه منابع آب و نیروی ایران تغییر کردند.

ایران 40 میلیارد دلار ظرفیت صادرات خدمات فنی دارد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس کمیسیون صدور خدمات فنی و مهندسی انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان استان تهران گفت: ظرفیت صادرات خدمات فنی و مهندسی ایران 40 میلیارد دلار برآورد شده که تحقق و دستیابی به آن، نیاز به مشارکت جمعی و یکپارچگی تشکل‌های این بخش دارد.

کلاهبرداری با حربه فروش وام ازدواج
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - پلیس در اعلام مهمترین حوادث 24 ساعت گذشته، از کشف پرونده کلاهبرداری با حربه فروش وام ازدواج خبر داد و از هموطنان خواست قبل از هرگونه پرداختی یا ارائه مدارک شناسایی، از صحت وجود وام مطلع شوند.

آغاز ساخت تقاطع غیرهمسطح شهید تندگویان - نواب تهران
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - شهردار منطقه 16 تهران از آغاز عملیات ساخت تقاطع غیر همسطح شهید تندگویان - شهید نواب صفوی خبر داد و اعلام کرد: این پروژه یکی از مطالبات مردمی بود که در پایان سال 1398 مقدمات و مطالعات اجرایی شدن این طرح آغاز شد که امروز پس از گذشت چند ماه کلنگ ساخت آن زده شد.

ثبت نام حضوری در دانشگاه فردوسی مشهد انجام نمی‌شود
خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - مدیر خدمات آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: با توجه به دستورالعمل های بهداشتی تمام دانشجویان نو ورود باید از مسیر درگاه های الکترونیکی این دانشگاه مراحل ثبت نام را طی کنند و نیاز به مراجعه حضوری ندارند.

نگرانی رسانه حامی ترامپ از بروز جنگ داخلی درآمریکا بعد از انتخابات
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - در پی حساس تر شدن رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا میان رقیبان دمکرات و جمهوریخواه، بیل ماهر مجری شبکه فاکس نیوز از هواداران 2 طرف درخواست کرد که با خودداری از خشونت و شورش، این کشور را به سوی جنگ داخلی نبرند.

دستگیری فردی که کارت‌های بانکی را برای سایت‌های شرط بندی اجاره می‌داد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از شناسایی فردی خبر داد که اقدام به اجاره کارت‌های بانکی و در اختیار گذاشتن آنها جهت استفاده در سایت‌های شرط‌بندی می‌کرد.

کلانتری خواستار بررسی دقیق دلایل پسروی دریای خزر شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس سازمان حفاظت محیط زیست خواستار مطالعه دقیق و جامع بر دلایل پسروی آب دریای خزر و سناریوهای پیش رو ناشی از اثرات این پسروی شد.

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش عنوان کرد؛ نگاه آفندی ارتش به کووید -19
خبرگزاری ایسنا

رئیس اداره بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی نیروی زمینی ارتش مبارزه صحیح با کووید -19 را نیازمند یک وحدت رویه دانست و گفت: نیروی زمینی از روز نخست با نگاهی آفندی به این ویروس نگریست و اقدامات این نیرو مبارزه‌ای بود.

مازندران یک و گلستان دو قهرمان شدند
خبرگزاری مهر

مسابقات والیبال ساحلی زیر 18 و 22 سال کشور با قهرمانی تیم‌های مازندران یک در زیر 18 سال و گلستان دو در زیر 22 سال به پایان رسید.

فرماندار: تخصیص اعتبار ویژه به متروی اسلامشهر در بودجه سال آینده ضروری است
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فرماندار شهرستان اسلامشهر بر ضرورت پیگیری های لازم جهت تخصیص اعتبار ویژه به پروژه متروی اسلامشهر در لایحه بودجه سال 1400 تاکید کرد.

خطر ورشکستگی در کمین بارسلونا؛ کاهش 30درصدی دستمزد مسی و دوستان الزامی است
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - براساس گزارش رادیو راک وان، نمایندگان باشگاه بارسلونا و وکلای بازیکنان این باشگاه پس از ملاقات با یکدیگر به این نتیجه رسیده‌اند که این باشگاه تا روز پنجشنبه هفته جاری نیاز به کاهش 190 میلیون یورویی دستمزد بازیکنان این تیم است.

انتخابات 2020 آمریکا نمی‌تواند روی بورس ایران تاثیری منفی بگذارد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - «همایون دارابی» در تحلیل این روزهای بازار بورس و پیش‌بینی روندی که این بازار در روزهای آینده خواهد داشت گفت: در بازار سرمایه ما افتی حدود 35درصدی اتفاق افتاده است. بنابراین بایدن یا ترامپ، هرکدام که رای بیاورند تاثیر منفی روی بورس نمی‌گذارند.

طرح تشدید نظارت بر واحدهای صنفی پیشوا آغاز شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری پیشوا گفت: به منظور بررسی وضعیت بهداشتی و چگونگی رعایت دستورالعمل بهداشتی از سوی اصناف، طرح تشدید نظارت بر واحدهای صنفی در پیشوا آغاز شد.