سه‌شنبه 25 مرداد 1401

تهران

تهران

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از تداوم طرح‌های عملیاتی سراسری مبارزه با قاچاق کالا همراه با کشف و ضبط بیش از 2 هزار میلیارد ریال انواع کالاهای ممنوعه و غیرممنوعه در ماه گذشته خبر داد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس پلیس آگاهی از دستگیری سارقی که با شیوه بیهوش کردن رانندگان باربری خودرو‌های آنان را سرقت می‌کرد، خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس اتحادیه انجمن‌های انرژی ایران با بیان اینکه میانگین مصرف بنزین خودروهای ایرانی برای 100 کیلومتر 8.9 لیتر و برای خودروها در اروپا 4 لیتر است، گفت: به عنوان راهکار میان مدت می‌توان با ایجاد تنوع در سبد سوخت و استفاده از پالایشگاه های فراسرزمینی مدیریت مصرف انرژی را در کشور انجام داد.

خبرگزاری مهر

عضو شورای شهر تهران گفت: شورای شهر این آمادگی را دارد تا اگر دولت آمادگی داشته باشند بخشی از سهام مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب را خریداری کنند تا مجموعه جدیدی در شهر تهران ایجاد شود.

خبرگزاری تسنیم

رئیس اداره جوانی جمعیت وزارت بهداشت با بیان اینکه در سال 1430 یک‌سوم جمعیت ایران پیر خواهد شد، گفت: سال 1370 بانک جهانی به شرط اجرای برنامه تنظیم خانواده وام 140 میلیون دلاری به ایران داد.

وب‌گاه الف

در راستای تامین مسکن شهروندان تهرانی، امروز تفاهم‌نامه ساخت 30 هزار واحد مسکونی بین شهرداری تهران و بخش خصوصی به امضا رسید که این پروژه در دو قالب مشارکتی و نهضت ملی مسکن احداث خواهد شد.

خبرگزاری مهر

رئیس مرکز پژوهش های مجلس گفت: راه اندازی کریدور شمال به جنوب زمینه ساز تقویت مناسبات ایران و روسیه است.

خبرگزاری تسنیم

علی بهادری جهرمی گفت: رئیس جمهور و هیئت دولت ظرف یک سال به همه استان‌های کشور سر زدند و این یک رکوردشکنی در تاریخ انقلاب است. او گفت دور جدید سفرها به شکل تقویت شده بازطراحی خواهد شد.

وب‌گاه عصر ایران

تهران اصرار دارد توافق هسته‌ای تنها در صورتی می‌تواند احیا شود که این تحقیق توسط آژانس، برای همیشه مختومه اعلام شود.

وب‌گاه ورزش سه

سرمربی نفت MIS تأکید کرد که این تیم از حق میزبانی خود کوتاه نیامده و بازی های آنها باید در مسجدسلیمان برگزار شود.

وب‌گاه فرارو

خانواده یورگن لوکادیا تا آخر هفته در تهران باشند و سپس به هلند برمی‌گردند. بعد از آنکه باشگاه پرسپولیس برای لوکادیا خانه‌ای تهیه کند، خانواده این مهاجم هلندی هم به تهران برمی‌گردند تا در کنار هم باشند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

عضو شورای شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه منجر به وقوع مشکلاتی شده است و از دادستان کشور و تهران تقاضا دارم تا این موضوع را پیگیری کند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رییس مرکز پژوهش های مجلس گفت: راه اندازی کریدور شمال به جنوب زمینه ساز تقویت مناسبات ایران و روسیه است.

وب‌گاه فرارو

دادستان تهران گفت: مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا احضار و از وی پیرامون تأخیر پرواز تهران - نجف توضیحاتی اخذ شد و گزارش آن جهت برخورد قانونی با این شرکت به سازمان هواپیمایی کشوری نیز منعکس شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: دیروز میان انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور و انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران تفاهم‌نامه همکاری منعقد شد.