دوشنبه 4 تیر 1403

تهران

تهران

وب‌گاه خبر آنلاین

پناهیان گفت: طرح قالیباف برای احداث پایتخت دوم در دریای عمان شورانگیز و مطالبه‌ی ده‌ساله رهبری است.

وب‌گاه تابناک

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران از ممنوعیت ورود بخشی از کالاهای آی‌تی خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

‌محاسبه سود سپرده در بانک ها توسط مشتریان یکی از مشکلاتی است که برخی از مراجعه کنندگان به بانک ها با آن روبرو شده و گاها دچار اشتباه می شوند. محاسبه سود سپرده در بانک ها توسط مشتریان یکی از مشکلاتی است که برخی از مراجعه کنندگان به بانک ها با آن روبرو شده و گاها دچار اشتباه می شوند. بسیاری از مراجعه کنندگان به بانک ها که به امید دریافت سود در بانک سپرده گذاری می کنند روش محاسبه سود سپرده...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مذاکرات مقامات بانک مرکزی ایران و بحرین درباره آزادسازی دارایی‌های مسدود شده ایران، آغاز شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مذاکرات معاون امور بین‌الملل بانک مرکزی و معاون بانک مرکزی بحرین به منظور آزادسازی منابع مسدود شده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سایر بانک‌های ایرانی در بحرین آغاز شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

خبرگزاری تسنیم

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت 9 مرکز معاینه فنی در روز عید سعید غدیر خم در پایتخت خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نوشت: خبرهای خوشی در راه است. با عنایت به تصویب آیین‌نامه اجرایی متناسب سازی حقوق بازنشستگان در جلسه روز یکشنبه (3 تیرماه) هیات دولت، در روزهای آینده مبلغی به صورت علی الحساب در وجه بازنشستگان گرامی پرداخت خواهد شد رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نوشت: خبرهای خوشی در راه است. با عنایت به تصویب آیین‌نامه اجرایی متناسب سازی حقوق بازنشستگان در جلسه روز یکشنبه...

وب‌گاه خبر آنلاین

محمدرضا بهرامن، نایب‌رئیس اتاق ایران با اشاره به هدفگذاری‌های انجام شده برای توسعه و رشد اقتصاد کشور، تاکید کرد: توسعه و رشد اقتصادی پایدار به ابزارهایی نیاز دارد و بدون تامین ابزار و زیرساخت‌های لازم، محقق نمی‌شود.

وب‌گاه الف

فرمانده کل انتظامی گفت: امروز آثاری از کاهش کشت دیده نمی‌شود. یکی از دلایل افزایش کشت در کشور همسایه ما (افغانستان) که بیشترین درگیری‌ها را در بحث مبارزه با مواد مخدر را با آن داریم، آثاری ناشی از حضور آمریکایی‌ها در آن کشور بود.

وب‌گاه مشرق نیوز

حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست اجماع اساتید دانشگاه‌های تهران درباره انتخابات صحبت کرد.

وب‌گاه الف

برنامه امشب «تهران 20» در آستانه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری موضوع امنیت انتخابات در تهران را تحلیل و بررسی می نماید.

وب‌گاه عرشه آنلاین

محتوای نامه سوم دفتر روحانی به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات چه بود؟ محتوای نامه سوم دفتر روحانی به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات چه بود؟ محتوای نامه سوم دفتر رئیس‌جمهور ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری را در زیر بخوانید.

وب‌گاه الف

به‌گفته مدیرکل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیش از 500 خبرنگار از 150 رسانه خارجی مقیم و غیرمقیم وابسته به 31 کشور جهان با حضور در کشور، چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران را پوشش میدانی می‌دهند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مناظره‌ی تلویزیونی میان محسن هاشمی رفسنجانی و علی خضریان برگزار شد مناظره‌ی تلویزیونی میان محسن هاشمی رفسنجانی و علی خضریان برگزار شد به نقل از فرارو، در این مناظره خضریان مشاور جلیلی به تندی از پزشکیان انتقاد کرد، محسن هاشمی نیز با اشاره به تعداد آرای خضریان در مجلس گفت: «افراطی‌ها دلشان می‌خواهند مردم در انتخابات شرکت نکنند و با 6 درصد آرای مردم به مجلس راه پیدا کنند.» دقایقی از این...

وب‌گاه مشرق نیوز

باشگاه سپاهان با استعفای سرمربی پرتغالی خود مخالفت کرده است.