سه‌شنبه 2 مرداد 1403

به فرمول 1-1 می‌رسند؟/ اوج استرس: بارسا فقط یک هفته وقت دارد

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
به فرمول 1-1 می‌رسند؟/ اوج استرس: بارسا فقط یک هفته وقت دارد

بارسلونا برای حل مشکل فرپلی مالی فقط یک هفته وقت دارد و نگرانی ها در باشگاه به اوج رسیده است.

به گزارش "ورزش سه"، تنها یک هفته فرصت باقی مانده است تا بارسلونا تراز مالی خود را ببندد و برای تابستانی دیگر، این باشگاه در حال مبارزه با زمان است تا بتواند آمار مالی خوبی را ارائه دهد.

بسیار حیاتی است که بارسلونا به فرمول 1-1 (یک خرید در ازای یک فروش) بازگردد. در حال حاضر، با توجه به اینکه همه توجهات به جام ملت های اروپا و کوپا آمه ریکا معطوف شده است، باشگاه تمام تلاش خود را روی جنبه اقتصادی گذاشته است.

بارسلونا قصد دارد تا قبل از 30 ژوئن یک قرارداد مالی خوب با یک اسپانسر جدید امضا کند. نباید فراموش کنیم که فصل گذشته بارسا با میزبانی در ورزشگاه المپیک مونتجویک از نظر بلیت فروشی افت قابل توجهی داشت و این از نظر مالی بسیار منفی بود.

قرارداد جدید با نایکی که هنوز به طور کامل بسته نشده، شامل پاداش 100 میلیون یورویی است و اگر مدیران موفق به امضای قرارداد جدید در روزهای آینده شوند، می تواند بسیار به ضرر آبی و اناری ها شود. علاوه بر این، بارسا توانسته از انتقال چادی ریاض به پالاس سود کند و امیدوار است از انتقال گویو به چلسی نیز به 6 میلیون یورو برسد.

خوان لاپورتا از زمانی که برای دومین بار رئیس بارسلونا شد، به زندگی در محدودیت‌ها و استرس عادت کرده است. بارسا اگر نتواند در یک هفته پیش رو قراردادهای مالی مهم امضا کند، به فرمول 1-1 نخواهد رسید و طبعا در نقل و انتقالات آسیب فراوانی خواهد دید. لاپورتا برای جلوگیری از این اتفاق، فقط یک هفته وقت دارد.

به فرمول 1-1 می‌رسند؟/ اوج استرس: بارسا فقط یک هفته وقت دارد 2