دوشنبه 4 تیر 1403

خط و نشان سنگین وزن ایران برای لوپز

خبرگزاری فارس مشاهده در مرجع
خط و نشان سنگین وزن ایران برای لوپز

به گزارش خبرگزاری فارس، امین میرزاده نماینده وزن 130 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی اعزامی به رقابت های رنکینگ قرقیزستان اظهار داشت: خدا را شکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و تدراکت خوبی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان برای ما دیده شده است.

وی در مورد حضورش در رقابت های جهانی گفت: تمام تلاشم را می کنم که کشتی های خوبی بگیرم و بتوانم بعنوان نماینده ی شایسته ای برای کشورم در رقابت های جهانی صربستان باشم و بتوانم مدال نقره سال گذشته را به طلا تبدیل کنم.

میرزازاده در مورد هدف اصلی خود گفت: هدف اصلی کسب موفقیت و مدال طلا در بازی های المپیک 2024 پایس است و برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

تمام تلاشم را می کنم کشتی خوبی بگیرم و نماینده شایسته ای برای کشور باشم و بتوانم مدال نقره سال گذشته را وی در مورد حضور میخائین لوپز کوبایی که گفته است به دنبال کسب پنجمین طلای المپیک در پاریس است، گفت: هرچه مسابقات سطح بالاتری داشته باشد و حریفان سرسخت تری داشته باشی پیروزی و کسب موفقیت شیرینی های بیشتری دارد. به نظر من حضور لوپز در سنگین وزن قطعا سطح کیفی این مسابقات را بالا می برد و کسب مدال طلا در این مسابقات لذت خاص خودش را دارد.

میزرزاده در پایان خاطرنشان کرد: قطعا برای پیروزی مقابل رقبا می روم و در برابر هر حریفی قرار بگیرم سعی می کنم که بهترین عملکرد خود را داشته و در نهایت به موفقیت برسم.

پایان پیام /

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید کشتی کشتی فرنگی امین میرزازاده میخاییل لوپز مسابقات رنکینگ دار قرقیزستان این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است