سه‌شنبه 2 مرداد 1403

سامانه بارشی

سامانه بارشی

وب‌گاه فرارو

هواشناسی مازندران از احتمال رگبار و رعدوبرق پراکنده و جاری شدن سیلاب در ارتفاعات مازندران خبر داد و در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «اقشار مردم استان به‌ویژه گردشگران هشدارها در این رابطه را جدی بگیرند.»

وب‌گاه خبر آنلاین

هواشناسی مازندران از احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده و جاری شدن سیلاب در ارتفاعات مازندران خبر داد.

وب‌گاه مشرق نیوز

هواشناسی مازندران از احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده و جاری شدن سیلاب در ارتفاعات مازندران خبر داد و در اطلاعیه اعلام کرد که اقشار مردم استان به ویژه گردشگران هشدارها در این رابطه را جدی بگیرند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

احتمال سیلاب محلی و نقطه ای در ارتفاعات استان مازندران وجود دارد و هواشناسی توصیه کرد از اسکان در کنار رودخانه ها و مسیل ها خودداری شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان می‌دهد امروز یکشنبه در برخی مناطق گیلان، اردبیل، غرب مازندران، خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، شمال آذربایجان غربی و ارتفاعات البرز مرکزی در تهران و سمنان رگبار باران رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می شود. این وضعیت فردا دوشنبه در برخی نقاط شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: در پی فعالیت سامانه بارشی به همراه ناپایداری‌های محلی هشدار زرد هواشناسی برای 10 استان کشور صادر شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: محدودیت‌های ترافیکی به کوشش پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان در شب و روز تاسوعا، عاشورا و شام غریبان (دوشنبه و سه‌شنبه، 25 و 26 تیرماه 1403) اعمال خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم

سازمان هواشناسی با صدور هشدار فعالیت سامانه بارشی به همراه ناپایداری‌های محلی در 12 استان طی امروز و فردا از احتمال سیلاب و خسارت به کشاورزان خبر داد.

وب‌گاه مشرق نیوز

کارشناس هواشناسی از صدور هشدار زرد هواشناسی برای 10 استان کشور در پی فعالیت سامانه بارشی به همراه ناپایداری‌های محلی خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در 2 روز آینده به‌ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب شرایط برای رشد ابر و رگبار و رعد و برق و وزش باد در جنوب شرق فارس، ارتفاعات جنوبی سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان و ارتفاعات هرمزگان فراهم است.

خبرگزاری مهر

کارشناس هواشناسی از صدور هشدار زرد هواشناسی برای 10 استان کشور در پی فعالیت سامانه بارشی به همراه ناپایداری‌های محلی خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

هشدار کارشناسان محیط‌زیستی به وقوع پیوست؛ سیل این‌بار خراسان رضوی و خراسان شمالی را در تابستان غافلگیر کرد. بر اساس آخرین گزارش‌ها، تاکنون حدود 1795 نفر در این سیل آسیب‌دیده و مصدوم شده‌اند که در میان آنها بیش از 120 گردشگر هم به چشم می‌خورند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ از تشدید بارش در خراسان شمالی و خراسان رضوی خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ از تشدید بارش در خراسان شمالی و خراسان رضوی خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

اداره کل هواشناسی استان تهران از وقوع رگبار و رعد و برق تا یکشنبه (23 تیرماه) و آسمان صاف طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه (25 و 26 تیرماه) خبر داد.

وب‌گاه فرارو

اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ با اشاره به فعالیت سامانه بارشی و بروز ناپایداری‌های همرفتی آورده است: از جمعه تا یک شنبه (23 تا 24 تیرماه) وقوع رگبار باران رعد و برق و وزش باد شدید موقت به‌ویژه در ساعات بعد از ظهر تا شب در دامنه و ارتفاعات شمالی استان تهران به‌ویژه شمال فیروزکوه، آبعلی، دماوند، لواسان و میگون پیش‌بینی می‌شود.