سه‌شنبه 2 مرداد 1403

ساوت‌گیت از آرنولد ناامید شد / تغییر در قلب انگلیس: چلسی به جای لیورپول!

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
ساوت‌گیت از آرنولد ناامید شد / تغییر در قلب انگلیس: چلسی به جای لیورپول!

به گزارش اتلتیک، فرداشب تیم ملی انگلیس با یک تغییر به میدان می‌رود و کانر گالاگر از ابتدا به جای ترنت الکساندر آرنولد در زمین خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، ترنت الکساندر آرنولد، ستاره لیورپول، هر دو بازی اول تیم ملی انگلیس در یورو را به عنوان بازیکن فیکس آغاز کرد ولی سایت اتلتیک می‌گوید گرت ساوت‌گیت از عملکرد آرنولد به هیچ وجه راضی نیست و او دیگر در این تورنمنت فیکس نخواهد بود.

این رسانه به نقل از منابع خود در اردوی سه‌شیرها گفت گرت ساوت‌گیت تصمیم نهایی خود را گرفته و حتی جانشین ترنت را هم مشخص کرده است. فردا شب در بازی مقابل اسلوونی، کانر گالاگر از ابتدا در خط میانی روانه میدان خواهد شد.

در دو بازی اول انگلیس مقابل دانمارک و صربستان هم در میانه مسابقه آرنولد جای خود را به گالاگر داد. جالب اینجا است که ساوت‌گیت در این دو مسابقه از آرنولد در پستی جدید یعنی در قلب خط میانی، کنار دکلان، رایس استفاده کرد و این پستی بود که ترنت در لیورپول با آن بیگانه بوده است. اتلتیک می‌گوید استیو هالند، دستیار گرت ساوت‌گیت، چند ماه به صورت انفرادی با آرنولد کار کرده تا او را برای بازی در این پست مهیا کند اما این تجربه به شکست خورده است.

اکثر کارشناسان انگلیسی می‌گویند هر چقدر که دکلان رایس وظایف خود را در مرکز خط میانی عالی انجام داده ولی ترنت آرنولد در این پست بسیار ضعیف عمل کرده است. اما دکلان رایس در مصاحبه اخیر خود در آستانه بازی با اسلوونی از آرنولد حمایت کرد و گفت معتقد است او توان و پتانسیل این را دارد که در بازی‌های بعدی در قلب خط میانی سه‌شیرها بدرخشد.

ساوت‌گیت از آرنولد ناامید شد / تغییر در قلب انگلیس: چلسی به جای لیورپول! 2
ساوت‌گیت از آرنولد ناامید شد / تغییر در قلب انگلیس: چلسی به جای لیورپول! 3