سه‌شنبه 15 آذر 1401

انگلیس

انگلیس

وب‌گاه ورزش سه

رافائل واران معتقد است برابر یکی از بهرین تیم های ملی تاریخ انگلیس بازی دارند و کار بسیار دشواری برابر آنها خواهند داشت.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: مهاجم ایرانی تیم فوتبال هال سیتی گفت: به دلایلی که نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم فرصت زیادی برای بازی در فنرباغچه پیدا نکردم ولی از حضور در هال سیتی خوشحال و راضی هستم.

وب‌گاه فرارو

یک رسانه معتبر ایتالیایی از اقدام احتمالی تیم تحت هدایت سیمونه اینزاگی برای جذب مهاجم تیم ملی ایران خبر داد.

وب‌گاه ورزش سه

تعظیم هاجیمه موریاسو مقابل هواداران تیم ملی ژاپن، مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است.

خبرگزاری تسنیم

نمایندگان مجلس در تذکرات شفاهی خود به موضوعاتی همچون افزایش قیمت گوشت و اجرای قانون حمایت از معلولان پرداختند که در این گزارش می‌خوانید.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از اسکای نیوز، اتحادیه حمل‌ونقل ریلی و دریایی انگلیس RMT پیشنهاد اپراتور‌های قطار برای جلوگیری از اعتصاب در تعطیلات کریسمس را رد کرد. این اپراتور‌ها خواستار 8 درصد افزایش دستمزد‌ها بودند، اما این درخواست رد شد. صد‌ها هزار کارگر در بخش‌های مختلف اقتصاد انگلیس در حال برنامه‌ریزی اعتصاب در ماه جاری و در ژانویه هستند و قرار است این اعتصاب‌ها...

وب‌گاه عرشه آنلاین

حمله مسلحانه سارقان به خانه استرلینگ باعث شد که این بازیکن از اردوی تیم ملی انگلیس در قطر خارج شود و به خانه برگردد.

خبرگزاری تسنیم

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد، هیچ کشوری به اندازه ایران به کارلوس کی‌روش فرصت نداده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

کارشناس داوری فوتبال کشورمان به تشریح شرایط علیرضا فغانی در مراحل حذفی جام جهانی 2022 پرداخت.

وب‌گاه مشرق نیوز

مهاجم ایرانی تیم فوتبال هال سیتی گفت: به دلایلی که نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم فرصت زیادی برای بازی در فنرباغچه پیدا نکردم ولی از حضور در هال سیتی خوشحال و راضی هستم.

وب‌گاه مشرق نیوز

رضا پهلوی در پیامش اسمی از روز دانشجو نیاورده، زیرا می‌داند 16 آذر یادآور جنایت پدرش در کشتار سه دانشجوی مخالف دولت کودتا و مخالف حضور مقام امریکایی (دولت حامی و شکل‌دهنده کودتا علیه دولت مصدق) بود.

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: یک رسانه معتبر ایتالیایی از اقدام احتمالی تیم تحت هدایت سیمونه اینزاگی برای جذب مهاجم تیم ملی ایران خبر داد.

وب‌گاه عصر ایران

پاداش علیرضا سرلک، امیرمحمد یزدانی و محمد نخودی نیز که به مدال نقره جهان رسیدند نیز 1100 یورو بود و مجتبی گلیج مرد برنزی کشتی ایران نیز 900 یورو پاداش گرفت.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، با حذف ژاپن و کره جنوبی در مرحله یک هشتم نهایی در روز گذشته پرونده فوتبال آسیا در جام جهانی 2022 قطر بسته شد. قطر، ایران و عربستان در مرحله گروهی جام جهانی حذف شدند. استرالیا، ژاپن و کره جنوبی هم در مرحله یک هشتم نهایی از این رقابت ها کنار رفتند. به همین مناسبت توئیتر رسمی AFC با انتشار تصویر 4 ستاره آسیایی جام جهانی از مخاطبانش سوال کرد که وجه اشتراک...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

رحیم استرلینگ به همه گفته است که امکان ندارد تا زمانی که صددرصد از امنیت خانواده‌اش مطمئن نشود به قطر برگردد.