دوشنبه 4 تیر 1403

انگلیس

انگلیس

وب‌گاه ورزش سه

به گزارش اتلتیک، فرداشب تیم ملی انگلیس با یک تغییر به میدان می‌رود و کانر گالاگر از ابتدا به جای ترنت الکساندر آرنولد در زمین خواهد بود.

خبرگزاری تسنیم

اسامی داوران دیدارهای سه‌سنبه و چهارشنبه مرحله گروهی هفدهمین دوره جام ملت‌های اروپا اعلام شد.

وب‌گاه ورزش سه

گری لینه‌کر می‌گوید رسانه‌ها انتقادهای او علیه هری کین را بزرگ‌نمایی کرده و با حاشیه‌سازی به فکر جیب خودشان هستند نه تیم ملی انگلیس.

وب‌گاه ورزش سه

بعد از جریمه شدن دانمارک توسط یوفا به خاطر بنری که هواداران در بازی انگلیس نمایش دادند، فدراسیون این کشور می‌گوید آن هواداران باید جریمه را پرداخت کنند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در ادامه واکنش‌های روسیه به حمله موشکی اوکراین به شبه جزیره کریمه، کرملین آمریکا را مسئول این اقدام دانست و به واشنگتن هشدار داد.

خبرگزاری تسنیم

حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در شماره امروز این روزنامه طی یادداشتی با اشاره به شرایط حاکم بر انتخابات این دوره، نکاتی را درباره لزوم اجماع کاندیداهای جبهه انقلاب تا روز انتخابات بیان کرد.

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری تسنیم

آمارهای بین المللی نشان می دهد تولید برق ایران در دولت سیزدهم 13.5 درصد رشد کرده و ایران در سال گذشته بیشتر از کشورهای صنعتی انگلیس، ایتالیا و اسپانیا برق تولید کرده است.

وب‌گاه ورزش سه

یک دهه تلخ برای آتزوری؛ ده سال از آخرین حضور ایتالیا در جام جهانی گذشت

وب‌گاه گسترش

در روز امروز، قیمت مبادله‌ای دلار به 46 هزار و 19 تومان و قیمت حواله دلار نیز به 42 هزار و 953 تومان رسید.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در سالروز عید سعید غدیر خم و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، هزاران نفر از مردم پنج استان کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: عملکرد اخیر مقاومت لبنان ثابت کرد اگر صهیونیست‌ها به دنبال ماجراجویی احمقانه‌ای با گسترش جنگ باشند، هیچ یک از مواضع اشغالگران در داخل فلسطین اشغالی، از آتش موشک‌ها و پهپادهای حزب‌الله در امان نخواهد ماند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

عملکرد اخیر مقاومت لبنان ثابت کرد اگر صهیونیست‌ها به دنبال ماجراجویی احمقانه‌ای با گسترش جنگ باشند، هیچ یک از مواضع اشغالگران در داخل فلسطین اشغالی، از آتش موشک‌ها و پهپادهای حزب‌الله در امان نخواهد ماند.

وب‌گاه ورزش سه

آمار جدیدی نشان می‌دهد که تیم ملی انگلیس در یورو 2024 عملکرد دور از انتظاری داشته است.

وب‌گاه فرارو

تیم فوتبال النصر عربستان به دنبال خرید 100 میلیون پوندی هافبک برزیلی نیوکاسل انگلیس است.