"سرجوخه" ادامه "خانه امن" نیست

خبرگزاری تسنیم مشاهده در مرجع
"سرجوخه" ادامه "خانه امن" نیست

تهیه‌کننده سریال "سرجوخه" به سؤالی درباره اینکه آیا این مجموعه تلویزیونی ادامه "خانه امن" است، پاسخ و نوید سریالی جذاب را به مخاطبان داد.

- اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، "سرجوخه" جدیدترین سریال امنیتی تلویزیون است. مجموعه‌ای که این روزها تصویربرداری‌اش در یکی از کشورهای منطقه ادامه دارد و قرار است به زودی از شبکه سه سیما روی آنتن برود.

ابوالفضل صفری تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی در گفت‌وگویی با خبرنگار تسنیم این خبر را می‌دهد که تصویربرداری سکانس‌های باقی‌مانده در خارج از کشور ادامه دارد و توأمان تدوین سریال هم در دستور کار است؛ تصویربرداری در روزهای آتی به پایان می‌رسد.

او در پاسخ به این سؤال که آیا "سرجوخه" ارتباطی به فصل دوم "خانه امن" دارد، خاطرنشان کرد: سریال "سرجوخه"، ادامه "خانه امن" نیست. این سریال درام جاسوسی و اجتماعی است و "خانه امن" موضوع امنیتی دارد و کاملا با هم متفاوت است.

این تهیه‌کننده تلویزیون همچنین درباره ساخت "خانه امن2" گفت: حسین تراب‌نژاد فیلمنامه فصل دوم "خانه امن" را پیش می‌برد و همزمان به سیمافیلم ارائه شده است.

صفری در خصوص جزئیاتی از "سرجوخه" و تأثیرات روی مخاطبان، تأکید کرد: این سریال 30 قسمتی، قصه‌ای کاملا به روز دارد. توصیه می‌کنم مثل دیگر کارهای امنیتی، ببینند و لذت ببرند. با کاراکترها و شخصیت‌های این داستان به تناوب داستان، می‌توانند ارتباط بگیرند که خیلی به واقعیت نزدیک شده‌اند. همان‌طور که در اسلوگان سریال آمده، با قصه‌ای مواجهیم که نیمی از آن واقعی و نیمی دیگر حقیقت دارد. یعنی برخلاف برخی از مجموعه‌های امنیتی، کاراکترهای قصه‌اش از بطن جامعه‌اند و در حقیقت، روح زندگی و حس زندگی در جریان است و احساسات مخاطب را درگیر می‌کند و می‌تواند از این طریق همذات‌پنداری با کاراکترها داشته باشد.

سامان صفاری در نقش «کیان»، حمیدرضا محمدی در نقش «غلامرضا»، آرش آصفی در نقش یک افسر ضد جاسوسی، نازنین کیوانی در نقش یک اینفلوئنسر و نیلوفر کوخانی در نقش رزیتا بازیگرانی هستند که تا به حال حضور آنها در سریال رسانه‌ای شده و در کنار این ترکیب جوان، «سرجوخه» از بازیگران با سابقه‌ای چون حبیب دهقان نسب در نقش سالار، علی اوسیوند در نقش آقا رضا، قربان نجفی ایفاگر کاراکتر رامین کشمیری، حسن اسدی به عنوان پدر کیان و علیرضا جلالی تبار در نقش طاهری بهره می‌برد.

این سریال که پس از «سارق روح»، «ترور خاموش» و «خانه امن» چهارمین همکاری مشترک صفری و معظمی است، در 30 قسمت آماده خواهد شد و این روزها مراحل فنی را نیز پشت سر می‌گذراند.

گفته می‌شود این درام امنیتی - اجتماعی «سرجوخه» از تولیدات مرکز سیمافیلم قرار است از این هفته آغاز شود؛ باید دید این سریال جاسوسی از ابوالفضل صفری در مقام تهیه‌کننده و احمد معظمی کارگردان، چه اتفاقاتی را برای آنتن سیما رقم خواهد زد؟

تاریخچه سریال‌های پلیسی تلویزیون در «سریالیست»/ وقتی تبهکاران تحت تأثیر «تب سرد» گروگان‌گیری می‌کردند! مجید مشیری: دوست دارم از حالت جدی دربیایم و نقش طنز بازی کنم / آن‌قدر سریال روی آنتن داشتم که به من می‌گفتند برو گوینده اخبار شو! روانشناسان با خاله و عموهای تلویزیونی موافق نیستند / تلویزیون سریال کودک و نوجوان کم دارد / امثال BBC برای کودکان کل دنیا طراحی فکری می‌کنند + فیلم
"سرجوخه" ادامه "خانه امن" نیست 2
"سرجوخه" ادامه "خانه امن" نیست 3