سه‌شنبه 28 فروردین 1403

شروع گشت زنی ها در محدوده خیابان ابوذر

خبرگزاری خبرنگاران جوان مشاهده در مرجع
شروع گشت زنی ها در محدوده خیابان ابوذر

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: کلانتری 132 نبرد در حال گشت زنی در محدوده خیابان "ابوذر" تهران به یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک و موتورسوار را تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار می‌دهد.

سرهنگ " رسول بهرامی" سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: یکم اسفند ماه عملیات کلانتری 132 نبرد در حال گشت زنی در محدوده خیابان "ابوذر" تهران به یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش، مشکوک و موتورسوار را تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار می‌دهند.

وی گفت: متهم در همین حین با موتورسیکلت با استفاده از سلاح سرد به سرعت به سمت شهروندی که در خیابان بود مراجعه و اقدام به موبایل قاپی کرده و به سرعت از محل متواری شد.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام‌تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اعلام مشخصات متهم به سایر گشت‌های انتظامی، اقدام به دستگیری سارق کردند.

سرهنگ بهرامی ادامه داد: متهم برای فرار به ماموران حمله ور شده که با هوشمندی ماموران متهم که موبایل شهروند را به سرقت برده بود، دستگیر شد.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری ادامه داد: با اشاره به اینکه در بررسی سوابق بیشتر از متهم در مقر پلیس مشخص شد متهم دارای 10 فقره سابقه سرقت و زورگیری میباشد.

وی ادامه داد: شناسایی مال باختگان در دستور کار کلانتری 132 نبرد قرار گرفت و متهم به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

باشگاه خبرنگاران جوان اجتماعی حوادث و انتظامی