جمعه 28 مرداد 1401

علت فرود اضطراری پرواز 1835 جده مشهد در بوشهر چه بود؟

وب‌گاه فرارو مشاهده در مرجع
علت فرود اضطراری پرواز 1835 جده مشهد در بوشهر چه بود؟

پرواز 1835 جده - مشهد قرار بود ساعت 14 امروز در فرودگاه مشهد برای انتقال زائران خانه خدا به زمین بنشیند که به سبب نقص فنی ساعت 12:45 دقیقه در فرودگاه بوشهر به زمین نشست.

مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر با اشاره به نشست اضطراری هواپیما جده در فرودگاه بوشهر گفت: این هواپیما قرار است زائران خانه خدا را از مشهد به جده منتقل کند که به سبب نقص فنی در فرودگاه بوشهر به زمین نشست.

کمال دهقان منشادی در گفتگو با تسنیم با اشاره به فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه بین‌المللی بوشهر اظهار داشت: پرواز 1835 جده - مشهد قرار بود ساعت 14 امروز در فرودگاه مشهد برای انتقال زائران خانه خدا به زمین بنشیند که به سبب نقص فنی ساعت 12:45 دقیقه در فرودگاه بوشهر به زمین نشست.

وی با بیان اینکه این هواپیما خالی از مسافر است گفت: کارشناسان در حال رفع نقص فنی این هواپیما هستند که به محض حل مشکل به مشهد پرواز می‌کند.

مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان بوشهر با بیان اینکه نخستین گروه زائران بیت الله الحرام از فرودگاه بوشهر عصر امروز اعزام می‌شوند گفت: طبق برنامه‌ریزی قرار بود پرواز شماره 1832 هواپیمایی ایران‌ایر ساعت 16:30 دقیقه امروز 236 زائر را فرودگاه بوشهر به جده منتقل کند که اکنون این پرواز با تاخیر 2 ساعته 18:30 دقیقه انجام می‌شود.

وی بیان کرد: زائران استان بوشهر با 2 پرواز به سرزمین وحی اعزام می‌شوند که دومین پرواز ساعت 1:45 بامداد چهارشنبه اول تیر انجام خواهد شد و 257 زائر با این پرواز عازم خواهند شد.

از میان اخبار

روزنامه صداوسیما: مردم مثل رونالدو و آنجلینا جولی فرزندان زیادی بیاورند!

هوا جوش آورد