چهارشنبه 19 مرداد 1401

مشهد

مشهد

وب‌گاه عرشه آنلاین

منابع خبری سه‌شنبه شب از اختلال در شبکه اجتماعی توئیتر خبر دادند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

فرمانده سپاه قزوین خبر داد؛ پزشکان قزوین حال عمومی معاون رئیس جمهور را خوب اعلام کردند

وب‌گاه تابناک

آخرین آمار مبتلایان «کووید -19»/ دردسر مرگ سارق برای مالباخته‌ها / راننده عصبانی زن جوان را زیر گرفت / ماجرای فیلم چاقوکشی خانوادگی!/ رهایی پسر 5 ساله از چنگ آدمربایان / ماجرای سقوط پیرمرد از دیواره سنگی رودخانه / قتل عام 10 نفر به دست مرد شیشه‌ای / نیمروی خونین!/ شوهرم می‌خواست مرا با تبر بکشد

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه فرارو

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: قاتلان فراری خیابان هپکوی اراک روز عاشورا در یک عملیات غافلگیرانه در مشهد مقدس دستگیر شدند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: خانه‌های مجردی و پلاک قرمز از معضلاتی هستند که مردم منطقه 13 با آن روبه‌رو هستند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

طبعا زمانی که جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یکی از طرف‌های اصلی مذاکرات، متن موجود را به‌عنوان توافق نهایی قبول ندارد، هیچ مقام دیگری نمی‌تواند از نهایی شدن متن توافق صحبت کند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

دیوید مک کولو نویسنده‌ای که 2 جایزه پولیتزر را برای نوشتن کتاب‌های بیوگرافی دو رییس جمهور آمریکا با عنوان «ترومن» و «جان آدامز» در کارنامه دارد، در سن 89 سالگی دار فانی را وداع گفت.

وب‌گاه عرشه آنلاین

هرچند ما شایعاتی مبنی بر اینکه می‌خواهند 515 هزار تومان مبلغ ثابت را ندهند و فقط 38 درصد را بدهند اما باید دولت بداند ما یک ریال کمتر از قانون را نخواهیم پذیرفت.

وب‌گاه عرشه آنلاین

فریبا عادل خواه، شهروند ایرانی - فرانسوی از تاریخ 15 خرداد 98 بازداشت و نهایتا به اتهام «اجتماع و تبانی به قصد بر هم زدن امنیت» به 5 سال حبس محکوم گردید.

وب‌گاه عرشه آنلاین

تحریم جدید گوگل بیشتر از توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها، کاربران عادی را با مشکل مواجه می‌کند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه 18 مرداد 1401، روند افزایشی دارد. افزایش قیمت دلار و اونس جهانی، طلای داخلی را گران کرده است

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نائب رئیس سندیکای صنایع کنسرو با اشاره به اینکه با قیمت گذاری دستوری نمی‌توان شاهد کنترل قیمت‌ها بود، گفت: اما به‌نظر می‌رسد که دولت اعتقاد راسخی به این سیاست دارد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مهدی طارمی ستاره ایرانی در بین بهترین گلزنان سال 2022 در دنیای فوتبال جای گرفت.