جمعه 7 مهر 1402

مشهد

مشهد

خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: چهار ماه است که تورم ماهانه کشور به 2 درصد رسیده است و تورم بخش کالاهای خوراکی در ماه گذشته 1.6 درصد شد.

خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: دشمنان در بازه زمانی هشتم مهر تلاش داشتند چند مولوی، پاسدار و قاضی را در کشور ترور کنند و طرفین را مقصر این حادثه جلوه دهند و به اختلافات قومی و مذهبی دامن بزنند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سخنگوی شورای نگهبان گفت که این شورا در مرحله پیش ثبت‌نام ورودی به بررسی صلاحیت‌ها نخواهد داشت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سخنگوی شورای نگهبان گفت: انتخابات پیش‌رو با قانون اصلاح‌شده برگزار خواهد شد و شورای نگهبان بر اساس این قانون به نظارت بر انتخابات خواهد پرداخت.

خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با استقبال مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی، رییس کمیسیون بانوان و خانواده شورای شهر مشهد و جمعی دیگر از مسوولان وارد مشهد شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تاریخ مشهد عکس از شبکه آبرسانی و فروش آب در تهران قبل از لوله کشی آب؛ دهه سی خورشیدی را منتشر کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان گفت: انتخابات پیش‌رو با قانون اصلاح‌شده برگزار خواهد شد و شورای نگهبان بر اساس این قانون به نظارت بر انتخابات خواهد پرداخت.

خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان گفت: انتخابات پیش‌رو با قانون اصلاح‌شده برگزار خواهد شد و شورای نگهبان بر اساس این قانون به نظارت بر انتخابات خواهد پرداخت.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدارس دولتی سهم قابل‌توجهی از تحصیل دانش‌آموزان را به خود اختصاص می‌دهند و اگر این مدارس تضعیف شوند و این روند روز به روز شدت پیدا کند، شاهد ناامیدی و بی‌انگیزگی دانش‌آموزانمان خواهیم بود‌. در سال 1401، 85 درصد از رتبه‌های زیر 3 هزار کنکور در تصاحب مدارس غیردولتی بوده و سهم مدارس دولتی که بخش قابل‌توجهی از دانش آموزان ما در آن تحصیل می‌کنند فقط 15 درصد بوده است که این سهم در کنکور سال...

خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - وزیر کشور گفت: اشخاص فاقد شناسنامه در سطح کشور تعداد بالایی نیستند و توسط نهادهای مرتبط ساماندهی می‌شوند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

آتش‌بازی در یک مراسم عروسی در شمال عراق منجر به جان‌باختن ده‌ها نفر از جمله عروس و داماد شد. آتش‌بازی در یک مراسم عروسی در شمال عراق منجر به جان‌باختن ده‌ها نفر از جمله عروس و داماد شد. تصاویر واضح از لحظه شروع آتش سوزی در عروسی مرگ عراق را ببینید

وب‌گاه عرشه آنلاین

انبار پلاستیک «سازمان توسعه منابع انرژی» وزارت دفاع در نوبنیاد اتش گرفت خبرگزاری صداو سیما نوشت انبار پلاستیک «سازمان توسعه منابع انرژی» وزارت دفاع در نوبنیاد اتش گرفت وزارت دفاع: این آتش‌سوزی ساعتی قبل در زمانی که گروه پیمانکاری در حال پاکسازی و تخلیه نخاله‌ها و ضایعات آتش‌سوزی قبلی بودند رخ داد.

خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - سه فیلم سینمایی خراسان رضوی در قالب پویانمایی (انیمیشن) برای نخستین بار به جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان راه یافته، که این نویددهنده درخشش ستاره‌های پرفروغ این استان در آسمان هنر هفتم دنیای کودک و نوجوان است.

خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - "احمد وحیدی" وزیر کشور به منظور بازدید از معبر زمینی مرز «دوغارون» واقع در شهرستان تایباد خراسان رضوی روز پنجشنبه وارد این گذرگاه شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: علی اصغر پورمحمدی ماجرای بروز حادثه برای ماشین حامل آیت الله خامنه ای در میدان بهارستان تهران را بازگو کرد.

وب‌گاه فرارو

خطه خوش شمال، از قدیم مقصد بسیاری از سیاحان و مسافرانی بوده که رنج سفر به این دیار را تاب آورده‌اند. یکی از مسافران این خطه، شاه عباس صفوی بود که نزدیک به 500 سال پیش تنها شاهراه این سرزمین را بنا کرد؛ شاهراهی که امروز از آن تکه سنگی هم باقی نمانده است.