یک‌شنبه 16 بهمن 1401

علی کریمی

علی کریمی

خبرگزاری مهر

شاهرود - فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه سارقان یک فروشگاه زنجیره ای در شاهرود به دام پلیس افتادند، گفت: این سارقان که به صورت خانوادگی فعالیت داشتند به 40 فقره سرقت اعتراف کردند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح «مجازات و تعزیرات بازدارنده در مورد اظهارنظرهای افراد» گفت: موضوع این طرح شامل افرادی است که به دلیل چهره شدن در جامعه، مرجعیت اجتماعی پیدا کرده‌اند.

وب‌گاه ورزش سه

دو سال از درگذشت ناگهانی علی انصاریان گذشت. این بهانه‌ای برای تجدید خاطره با این مدافع سرسخت سابق پرسپولیسی‌هاست.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

از ساعتی قبل شایعاتی درباره برکناری علی فتح‌الله‌زاده از مدیرعاملی باشگاه استقلال مطرح شده است. در این خصوص گفته شده که اعضای هیات مدیره استقلال طی نامه‌ای به وزیر ورزش موافقت خود با برکناری فتح‌الله‌زاده را اعلام کرده‌اند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایلنا نوشت: نوروزی گفت: بسیار عجیب است این طرح مجازات مرگ را هم پیش بینی کرده؛ یعنی در این طرح می‌گوید اگر مطلب مصداق افساد فی الارض باشد گوینده یا نویسنده به مجازات 286 قانون مجازات محکوم می‌شود. این‌ها تمام تهدیدهای جدی علیه حق آزادی بیان ملت است.

وب‌گاه خبر آنلاین

عصر ایران نوشت:: در شرایطی که وضعیت اقتصادی کشور در درام‌ترین حالت خود قرار دارد، چرا نمایندگان مجلس قدمی در بهتر کردن شرایط اقتصادی مردم برنمی‌دارند و مدام به دنبال ارائه طرح‌های حاشیه‌ای هستند؟

وب‌گاه عرشه آنلاین

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس می‌گوید طرح پیشنهادی جدید مختص افرادی مثل علی کریمی است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: جنجال‌های مجلس یازدهم در سه سال گذشته نه‌فقط به‌خاطر رفتارهای برخی نمایندگان که به‌علت برخی تصمیمات این مجلس بوده است.

وب‌گاه فرارو

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس می‌گوید طرح پیشنهادی جدید مختص افرادی مثل علی کریمی است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

دو مهاجم استقلال در کرمان و قبل از دیدار برابر مس کرمان اقدام زیبا و انسان دوستانه ای را انجام دادند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس گفت: گفت: جامعه به چارچوب هایی نیاز دارد. فضای جامعه به صورتی است که برخی از افراد در بستر سایبری حرف های نادرستی می زنند و تحریکاتی دارند و امنیت جامعه و مردم را درگیر می کنند، ما در مقابل امنیت عمومی مردم مسئولیت داریم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس: ما در مقابل امنیت عمومی مردم مسئولیت داریم / کار تشکیلاتی در توییتر انجام می شود، در تلگرام پخت و پز می شود و در اینستاگرام به نادرستی تهییج ایجاد می کند / این طرح به آزادی بیان آسیبی نمی رساند

وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: تیم کایسری اسپور با گلزنی ملی پوش ایرانی در لیگ ترکیه به برتری رسید.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

تیم کایسری اسپور با گلزنی علی کریمی در لیگ ترکیه به برتری رسید.

وب‌گاه مشرق نیوز

تیم کایسری اسپور با گلزنی ملی پوش ایرانی در لیگ ترکیه به برتری رسید.

وب‌گاه خبر آنلاین

انتخاب نوشت: حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به اینکه این طرح مختص به افرادی مثل علی کریمی است، ادامه داد: مثلا آقای علی کریمی که در خارج از کشور است باید بداند اظهار نظر نابه جا تبعات دارد و هر کسی که باعث می شود به آزادی دیگران اسیب بخورد باید پاسخگو باشد.