شنبه 22 مرداد 1401

فیفا

فیفا

خبرگزاری خبرنگاران جوان

با اعلام فدراسیون جهانی فوتبال جام جهانی یک روز زودتر برای علاقه‌مندان به این ورزش آغاز خواهد شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: با توجه به رفتاری که از دایی در فضای مجازی و محافل خصوصی وجود داشت هدایت تیم ملی را قبول نکرد.

وب‌گاه فرارو

عصر چهارشنبه و درست چند ساعت بعد از باز شدن سایت بلیت‌فروشی برای دیدار استقلال و سپاهان در هفته نخست لیگ برتر، سازمان لیگ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که همه بازی‌های این هفته بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود!

وب‌گاه مشرق نیوز

در بین نامزدهای ریاست کمیته ملی المپیک به نظر می‌رسد تلاش برای کسب کرسی و رقابت بین 2 نامزد باشد که پست‌های مهمی در ورزش کشور داشتند.

وب‌گاه خبر آنلاین

15 سال بعد از آن روزهای سیاه، باز هم هستند افرادی که تعلیق را افسانه خوانده و به وضوح درباره دخالت شان در فوتبال حرف بزنند.

خبرگزاری دانا

عضو هیأت رئیسه و رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: درباره پنالتی بازی استقلال و سپاهان بزرگ‌نمایی رخ داده و بعد از بازی نیز استقلال شکایت کرد که ما به این گونه رفتارها توجهی نمی‌کنیم!

خبرگزاری مهر

جدیدترین سری بازی‌های فیفا بدون حضور روسیه در سطح بازار فضای مجازی عرضه می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال با اشاره به اعتراض باشگاه استقلال به داوری این تیم در دیدار با سپاهان اصفهان گفت: به رفتارهای این تیم توجهی نداریم اما اگر اشتباهی باشد بدون تعصب داور جریمه خواهد شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - به باور رسانه‌ها انتقال «تیمو ورنر» از چلسی به لایپزیگ «گامی رو به عقب» در زندگی ورزشی این بازیکن است در حالی که ستاره آلمانی، آن را اقدامی صحیح برای احیای فوتبالش با چشم‌پوشی از میلیون‌ها یورو تلقی می‌کند.

وب‌گاه مشرق نیوز

انتظار برای جام جهانی کم‌تر شد زیرا بازی افتتاحیه این مسابقات دقیقا 100 روز دیگر برگزار می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

پیشکسوت پرسپولیس گفت: غیبت تماشاگران در هفته اول مسابقات لیگ برتر از وقایع خیلی خیلی عجیب و غیر قابل توصیف در رابطه با فوتبال حرفه‌ای کشورمان است.

وب‌گاه ورزش سه

سخنگوی باشگاه استقلال از برگزاری جلسه ای مهم درباره مساله تماشاگران خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

پوستر جدید فیفا برای جام جهانی منتشر شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

برنامه مجله فوتبالی امشب با موضوع درآمد‌های رقابت‌های لیگ برتر و حق پخش تلویزیونی روی آنتن رفت.