یک‌شنبه 5 تیر 1401

قوه قضائیه

قوه قضائیه

خبرگزاری تسنیم

معاون نظارت و بازرسی امور سیاسی و قضایی سازمان بازرسی کل کشور طی جلسه‌ای در شهرداری منطقه 12 از حمایت همه‌جانبه این سازمان در تسهیل و تداوم ایمن‌سازی بازار تهران خبر داد.

خبرگزاری مهر

معاون اول قوه قضاییه گفت: امروز می بینیم جامعه درگیر برخی کلاهبرداری هایی است که ناشی از معامله با اسناد عادی است.

خبرگزاری تسنیم

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از صدور سند مالکیت برای بیش از 96 درصد از اراضی ملی خبر داد.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در راه تنظیم قوانین مورد نیاز جهت تحقق اهداف میان مدت و بلند مدت تحول در دستگاه قضا همراه قوه قضائیه است.

خبرگزاری تسنیم

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: به اصلاحاتی که مجلس در رابطه با قانون ماده 100 شهرداری‌ها انجام داده خوشبین نیستیم و با وجود آنکه اصلاحات عمیقی به وجود آمده، نمی‌توان زیاد به این مسئله دل بست؛ زیرا این موضوع به ضمانت اجرایی نیاز دارد.

خبرگزاری تسنیم

دبیر شورای نگهبان گفت: عمده مشکل مردم، مسئله معیشت است و وضعیت گرانی‌ها برای مردمی که درآمد کمی دارند یا درآمدی ندارند، معضلی است که باید برای آن راه حلی جستجو کرد.

خبرگزاری دانا

احمد علی مقدم گفت: کشور ما از شروع انقلاب، عملیات‌های تروریستی متعدد و خرابکاری‌های وحشتناکی را تا به امروز پشت سر گذاشته است و واقعه هفتم تیرماه نقطه عطف این حوادث و آغازگر یک حرکت جدید برای ملت بود تا با افزایش بصیرت خود، دشمن و منافقین کوردل را از دوست تشخیص بدهند و به یاوه گویی های دشمنان توجه نکنند.

خبرگزاری مهر

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه چند ده هزار پرونده در کمیسیون ماه 100 حل نشده تأکید کرد: به اعتقاد من باید اصلاحات عمیقی در کمیسیون ماده 100 ایجاد شود.

خبرگزاری تسنیم

وضعیت انبارهای سازمان اموال تملیکی بعد از ورود قوه قضائیه به موضوع تعیین تکلیف‌ها سامان یافته؛ به‌طوری که دیگر هیچ کالای سنواتی مربوط به قبل از سال 1400 در انبارهای اموال تملیکی موجود نیست!

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: تاکنون 96 درصد از اراضی و عرصه‌های ملی دارای سند مالکیت حدنگاری شده و تا دو ماه آینده متعهد می‌شویم که سند حدنگاری چهارصد باقیمانده نیز صادر شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، وضعیت نابسامان انبار‌های سازمان اموال تملیکی در کشور یکی از مصادیق تضییع حقوق عامه بود، با توجه به اینکه حفاظت از بیت‌المال و صیانت از حقوق عامه از جمله وظایف ذاتی قوه قضائیه است، دستگاه قضایی با همراهی دیگر دستگاه‌های ذیربط گام نخست را برای برطرف کردن این مشکل برداشت. در تاریخ دهم آبان 1400 رئیس دستگاه قضا با گلایه از وضعیت نگهداری کالا‌ها در...

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: رئیس مجلس گفت: مقدس مآب هایی با تظاهر به سوپر انقلابی بودن... جوانان انقلابی را علیه بهشتی تحریک می کردند.

خبرگزاری تسنیم

رئیس مجلس گفت: تحولات دستگاه قضا در مسیر اجرای اهداف سند تحول قضایی در دوره جدید امیدآفرین و گره‌گشا بوده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

وضعیت نابسامان انبارهای سازمان اموال تملیکی در کشور یکی از مصادیق تضییع حقوق عامه بود، حفاظت از بیت‌المال و صیانت از حقوق عامه از جمله وظایف ذاتی قوه قضائیه است، دستگاه قضا گام نخست را برای برطرف کر