مقام معظم رهبری

مقام معظم رهبری

آیت الله یزدی از دار دنیا یک خانه داشت که همان راه هم وقف کرد
خبرگزاری ایسنا

دبیر شورای عالی حوزه های علمیه آیت الله یزدی را عالمی مجاهد توصیف کرد که همه زندگی و عمر و مال خود را وقف انقلاب و دین و راه امام کرده است و گفت: آیت الله یزدی همیشه نگران بود که نکند که نفوذی های دشمن همه آن زحماتی که برای انقلاب کشیده شده بود را مصادر کند.

مشکلات اقتصادی اگر چاره نشود تصویر ناکارآمدی از نظام شکل می‌گیرد
خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - امام جمعه مشهد گفت: در شرایط کنونی مشکلات اقتصادی مردم ناکارآمدی برای نظام کارآمد جمهوری اسلامی را به تصویر می کشد که باید برای آن چاره اندیشی اساسی کرد.

روایت رسانه‌های عربی از روابط راهبردی ایران و سوریه
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تحلیلگران رسانه‌های عربی معتقدند انتخاب ایران به عنوان نخستین مقصد سفر فیصل المقداد وزیر امور خارجه جدید سوریه نشان دهنده عمق روابط دوجانبه و چشم‌انداز روشنی برای تقویت این روابط در آینده است.

دشمنان به دنبال بی هویت کردن جامعه هستند
خبرگزاری ایرنا

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت آیت الله شید مفتح توسط منافقان و به دستور استکبار جهانی گفت: امروز دشمنان به دنبال بی هویت کردن جامعه و کشور هستند.

یادواره شهید فخری‌زاده در دزفول برگزار شد
خبرگزاری ایرنا

دزفول - ایرنا - یادواره شهید محسن فخری‌زاده دانشمند صنعت دفاعی و هسته‌ای کشور جمعه شب در مسجد حضرت مهدی (عج) دزفول برگزار شد.

نماینده مقام معظم رهبری در عراق درگذشت آیت الله یزدی را تسلیت گفت
خبرگزاری ایرنا

بغداد - ایرنا - نماینده مقام معظم رهبری در عراق در پیامی درگذشت آیت الله شیخ محمد یزدی عضو مجلس خبرگان رهبری و رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.

امام جمعه: جلوی یک فاجعه اقتصادی در دزفول گرفته شد
خبرگزاری ایرنا

دزفول - ایرنا - امام جمعه دزفول گفت: جلوی انتقال یک فاجعه اقتصادی و انتقال تجهیزات و ماشین آلات کارخانجات صنعتی فتح دزفول به شهرهای دیگر و فروش زمین این کارخانه گرفته شد.

نماینده مجلس: خواب و خیالهای نوعثمانی گری تعبیر نخواهد شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نماینده مردم ورزقان با تاکید بر اینکه خواب و خیالهای نوعثمانی گری اردوغان تعبیر نخواهد شد، تاکید کرد: این اظهارات هیچ خاستگاه و اقبالی میان مردم آذربایجان نداشته و جمهوری اسلامی هم در حفظ تمامیت ارضی و امنیت مرزهای خود با کسی تعارف ندارد.

نبود زیرساخت مناسب سبب آبگرفتگی معابر ابرکوه شد
خبرگزاری ایرنا

یزد - ایرنا - امام جمعه ابرکوه با اشاره به بارندگی روزیکشنبه و جاری شدن سیلاب در برخی مناطق شهرستان گفت: به دلیل نبود زیرساخت‌های مناسب، تعدادی از معابر شهری و منازل مردم دچار آبگرفتگی شد.

نتایج جشنواره زندگی مومنانه در فضای مجازی اعلام شد
خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - نتایج نهایی دومین جشنواره زندگی مومنانه در فضای مجازی از سوی هیات داوران آن اعلام شد.

فرمانده سپاه: رژیم صهیونیستی با ترور شهیدفخری‌زاده به سرنگونی نزدیک شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار با خانواده شهید فخری‌زاده تاکید کرد که رژیم صهیونیستی با این اقدامات ناجوانمردانه، خود را به سمت سقوط و سرنگونی نزدیکتر کرد.

دری‌نجف‌آبادی: مجلس در بررسی بودجه شرایط کشور را در نظر بگیرد
خبرگزاری ایرنا

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مجلس شورای اسلامی باید در بررسی بودجه سال آینده تمامی شرایط کشور را در نظر گرفته و آن را براساس درآمدها و هزینه‌های واقعی و اولویت‌بندی به تصویب برساند.

امام جمعه خمین: کوتاه آمدن در مقابل دشمنان شایسته نیست
خبرگزاری ایرنا

خمین - ایرنا - امام جمعه خمین گفت: کوتاه آمدن در مقابل دشمنان نظام اسلامی شایسته نیست زیرا در این صورت ضربه‌های محکم‌تری از آنها می خوریم.

طرح شهید سلیمانی به قطع زنجیره کرونا کمک می کند
خبرگزاری ایرنا

یزد - ایرنا - امام جمعه مهریز گفت: اجرای کامل طرح ملی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده سابق سپاه قدس با همکاری مردم و همت مسوولان نه تنها به قطع زنجیره ویروس کرونا کمک می کند بلکه از ابتلای برخی افراد به بیماری کووید 19 پیشگیری می‌شود.

انتخاب رایزن بازرگانی به اتاق بازرگانی واگذار می‌شود
خبرگزاری مهر

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به دنبال تفویض انتخاب رایزنان بازرگانی به اتاق بازرگانی هستیم.

«رفیق خوشبخت ما» به اردو منتشر شد / بررسی شخصیت جهادی شهید سلیمانی
خبرگزاری مهر

اولین ترجمه اردوی کتاب «رفیق خوشبخت ما» با موضوع بررسی شخصیت جهادی شهید بزرگوار «سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی» به همت نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کراچی انجام شد.