جمعه 7 مهر 1402

مقام معظم رهبری

مقام معظم رهبری

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تمام رانت‌ها در حوزه خودرو حذف می‌شود، افزود: خودروسازان باید روی پا‌های خود بایستند.

وب‌گاه عصر ایران

مقام معظم رهبری در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهدا و ایثارگران تاکید کردند که باید پیام شهیدان را بدرستی بشنویم و از آن برای آبادی دنیا و آخرت بهره گیریم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهدا و ایثارگران تاکید کردند: باید پیام شهیدان را بدرستی بشنویم و از آن برای آبادی دنیا و آخرت بهره گیریم. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهدا و ایثارگران تاکید کردند: باید پیام شهیدان را بدرستی بشنویم و از آن برای آبادی دنیا و آخرت بهره گیریم. پیام رهبر انقلاب اسلامی که...

وب‌گاه خبر آنلاین

رهبر انقلاب در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهدا و ایثارگران تاکید کردند که باید پیام شهیدان را بدرستی بشنویم و از آن برای آبادی دنیا و آخرت بهره گیریم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهدا و ایثارگران تاکید کردند: باید پیام شهیدان را بدرستی بشنویم و از آن برای آبادی دنیا و آخرت بهره گیریم.

وب‌گاه خبر آنلاین

در موضوع مهاجرت ورزشکاران دلایل متعددی درحوزه های مدیریتی و حمایتی و... وجود داردوبعضاکوتاهی های صورت گرفته است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سفیر ایران گفت: در دنیا بیش از 400 میلیون نفر به زبان اندونزیایی مکالمه می‌کنند و ما می‌توانیم به این منطقه به عنوان یک بازار کتاب نگاه کنیم.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، ساختمان جدید درمانگاه تخصصی تأمین‌اجتماعی چناران صبح امروز پنجشنبه ششم مهر ماه در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان محلی افتتاح شد. کار ساخت درمانگاه تخصصی تأمین‌اجتماعی چناران که بهره‌برداری از آن در آخرین روز از هفته دفاع مقدس آغاز شد، از اردیبهشت ماه سال 1400 آغاز شد و در مدت زمان 27 ماه در زمینی به مساحت 4120 متر در 2 طبقه ساخته شده است. این پروژه...

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به برنامه آینده نیروی دریایی ارتش که حضور در قطب جنوب است، تصریح کرد: برنامه ما در آینده این است که پرچم پر افتخار ایران را در قطب جنوب نیز بالا ببریم و یک کار مشرک نظامی و علمی در آن منطقه اجرا کنیم.

خبرگزاری تسنیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ما از سواحل مکران به قطب جنوب مسلط هستیم و در آن‌جا ملکیت داریم و ان‌شاالله برنامه داریم تا بتوانیم پرچم ایران را بالا ببریم.

خبرگزاری دانشجو

ضرورت ارتقای سواد رسانه برای شناسایی اخبار جعلی و شایعات در جامعه یادواره شهدای مدافع حرم فاطمیون با حضور سید احمد علوی عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس در باب الرضای تهران برگزار شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: علی اصغر پورمحمدی ماجرای بروز حادثه برای ماشین حامل آیت الله خامنه ای در میدان بهارستان تهران را بازگو کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

فرمانده نیروی دریایی تصریح کرد: برنامه ما در آینده این است که پرچم پر افتخار ایران را در قطب جنوب نیز بالا ببریم و یک کار مشرک نظامی و علمی در آن منطقه اجرا کنیم.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

دریادار ایرانی گفت: برنامه ما در آینده این است که پرچم پر افتخار ایران را در قطب جنوب بالا ببریم و یک کار مشترک نظامی و علمی در آن منطقه اجرا کنیم.