چهارشنبه 19 مرداد 1401

مقام معظم رهبری

مقام معظم رهبری

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، محمد مخبر عصر امروز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران و مدیران معاونت سیاسی رسانه ملی و در بازدید از خبرگزاری صدا و سیما که به مناسبت روز خبرنگار انجام شد و 3 ساعت به طول انجامید با بیان اینکه مکتب عاشورا مکتب انسان سازی است که در هر مقطعی راه روشن برای حرکت رو به جلو پیش روی انسان‌ها قرار می‌دهد، تاکید کرد: تقارن تکریم روز خبرنگار با یک روز پس از عاشورای...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای در پایان تجمع ضدصهیونیستی مردم تهران در میدان فلسطین اعلام کرد: حماس و جهاد اسلامی لشکری واحد و خط مقدم جبهه ضد صهیونیستی فلسطین محسوب می‌شوند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در غزه تصریح کرد: دوران بزن و در رو برای صهیونیست‌ها و حامیان آنها پایان یافته و فلسطینی‌های غیور و شجاع، کوچک‌ترین ضربه را با پاسخ‌های کوبنده و پشیمان کننده همراه خواهند ساخت.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایران - مراسم عزاداری شب شهادت حضرت امام سجاد (ع) در حسینیه امام خمینی (ره) با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.

وب‌گاه عصر ایران

آخرین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) با حضور مقام معظم رهبری در حسینیه‌ی امام خمینی (ره) برگزار شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: آخرین شب مراسم عزاداری امام حسین (ع) با حضور مقام معظم رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.

خبرگزاری مهر

مراسم عزاداری شب شهادت حضرت امام سجاد علیه‌السلام در حسینیه امام خمینی (ره) با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.

خبرگزاری مهر

معاون اول رئیس جمهور گفت: در جهاد تبیین که مورد تاکید مقام معظم رهبری هم قرار گرفت خبرنگاران، فرماندهان، سرداران و لشکر این جهاد تبیین هستند.

وب‌گاه خبر آنلاین

جماران نوشت: مراسم عزاداری شام غریبان در حسینیه امام خمینی (ره) با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

90 درصد از دهک‌های درآمدی بالا دارای رتبه‌های برتر کنکور می‌شوند.

وب‌گاه الف

90 درصد از دهک‌های درآمدی بالا دارای رتبه‌های برتر کنکور می‌شوند.

وب‌گاه خبر آنلاین

جماران نوشت: فرهنگی گفت: مجلس یازدهم همانطور که ضعف‌های دولت دوازدهم را پیگیری می کرد امروز نیز عملکرد دولت سیزدهم را با همان قوت پیگیری می‌کند. در مجلس فعلی انتقادات به قدری تند است که مقام معظم رهبری در جلسه‌ای که با نمایندگان داشتند به برخی از همکاران تذکر دادند که انتقاد نباید به گونه‌ای مطرح شود که مخالفان نظام سوءاستفاده کنند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پایان تجمع ضد صهیونیستی مردم تهران در محکومیت جنایت اخیر رژیم صهیونیستی و حمایت از مقاومت اسلامی فلسطین که امروز برگزار شد، بیانیه‌ای صادر کرد. متن بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است: محرم سال 1444 در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی بار دیگر حقیقت جنگ حق و باطل را در یک میدان واقعی و در سرزمینی اشغال...